135 Shares 2603 views

Najlepsze centra handlowe w Pattaya: opinie i zdjęcia

Jakie są centra handlowe w Pattaya? Dlaczego są one popularne wśród turystów? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule. Tajlandia – kraj, w którym można spędzić wspaniały czas, aby odwiedzić malownicze miejsca, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, popływać w krystalicznie błękitnych trochę wody, chłonąć ciepły złoty piasek, egzotyczne jeść pyszne jedzenie i dużo wszystkiego. Każdy podróżny, który przyjechał do Tajlandii, należy otworzyć sobie coś nowego. Cały urok tego kraju nie może liczyć, ale dzisiaj będziemy rozmawiać o zakupy w Tajlandii, ale raczej – w Pattaya.


Znany ośrodek

Przybywając w Pattaya, na pewno chcesz kupić coś dla siebie i swoich rodzin, jak handel jest bardzo dobrze rozwinięta, a sklepy, sklepy, markety i tace znajdują się na niemal każdym kroku. Pozwól nam dowiedzieć się, jakiego rodzaju centrów handlowych w Pattaya jest najczęściej odwiedzanym przez turystów.

Najbardziej znanym centrum handlowe znajdują się tutaj:

  • Central Festival.
  • Royal Garden Plaza.
  • Centralny Ośrodek Pattaya.
  • Mike Shopping Mall.

Prawie wszystkie z nich znajdują się na tej samej ulicy, i chodzić z jednego do innego centrum handlowego chodzenia. Pierwsze, drugie i czwarte ośrodki znajdują się między Beach Road (Beach Street) i drugiej drogi (druga ulica), czyli można się tam dostać na jednej i na drugiej ulicy.

Royal Garden Plaza

Najbardziej znanym centrum handlowe Pattaya uważane Royal Garden Plaza. Jest to elita przechowywać w trzech piętrach. Położył blisko Walking Street. Jego wyróżnikiem jest płaszczyzną wystaje ze ściany. Wskazuje on na widocznym muzeum w Pattaya „Wierzcie lub nie,” umieszczone tutaj.

Ponadto w kompleksie handlowym, można rozważać balon – nowy zabawy dla turystów. Jeśli masz możliwość i chęć, można wypróbować w praktyce. Turyści mówią, że jest to przyjemność warte 1000 bahtów dusza.

Na dwóch pierwszych piętrach Royal Garden Plaza sprzedanych akcesoriów, luksusowe markowe ubrania, zegarki, buty i inne udogodnienia. Na trzecim piętrze jest całkowicie zajęte przez zabawy, więc możemy bezpiecznie przyjść tu z dziećmi. Turyści są zadowoleni z miejscowym kinie 4D, Panic Room, labirynt, muzeum to wierzyć lub nie, i inne rozrywki.

Mike Shopping Mall

Co znajduje się w centrum handlowym Pattaya Mike centrum handlowego? To jest ogromny sklep, głównie z produkcji tajlandzkiej produkcji, jest trochę jak ukrytym rynku. Zewnętrznie jest nijaki – szaro-biały budynek w kilku piętrach.

W pobliżu centrum handlowego umieszczony małą liczbę straganów handlowych z ciężarem owoców, jak kupcy są wykonane z owoców pyszne szyi. Wyroby ze złota, buty, kosmetyki, bagaż, torby, pamiątki można znaleźć na pierwszym piętrze. Odzież z tajlandzkiego producenta w super cenie i dość dobrej jakości są sprzedawane głównie w drugim i trzecim piętrze.

Cechą charakterystyczną tego centrum handlowego jest to, że Thais tutaj można targować i kupić różne rzeczy w niskich cenach.

Central Festival

Centrum handlowe Festival Pattaya cieszy się ogromną popularnością. Jest to ogromne centrum handlowo-rozrywkowe, który rozpoczął pracę w 2009 roku i jest uważana za najlepszą w regionie. Zajmuje sześć pięter.

Turyści mówią, że są szczęśliwi, aby kupić ubrania znanych projektantów, kosmetyki, torebki, buty, perfumy dziecięca i artykuły sportowe, elektronika i inne produkty można znaleźć w tajskich salonach.

Ponadto, istnieją banki, kino 4D z obszaru gier, masaże i luksusowe salony piękności, restauracje i kawiarnie z różnych rodzajów kuchni. Spacer po centrum handlowym może zająć cały dzień, więc wyjście jest umieszczony akwariów z rybami, wykonując wspaniały masaż stóp. To jest miejsce, gdzie turyści mogą odpocząć zmęczone doskonale.

Centralny Ośrodek Pattaya

Zastanów się duże centrum handlowe w centrum Pattaya Pattaya Centralna. Został umieszczony na północy poprzedniego centrum handlowego, w pobliżu show „Alcazar”. Jego podstawowym punktem jest ogromne sklepy znak Big C, który jest umieszczony w nim jako dwie historie. W centrum miasta, goście mogą kupić ubrania, buty, zegarki, biżuterię i wiele innych towarów.

Podróżujący entuzjastycznie przypomnieć przyzwoite ubrania sprzedaży, który jest często prowadzona na parterze. Ma dużą powierzchnię, czasami jest organizowane różne wystawy i imprezy. Na czwartym piętrze znajduje się kino, które najczęściej pokazują tajskich filmów. Na pierwszym piętrze znajdują się kawiarnie i restauracje, gdzie, jak mówią turyści można doskonale odpocząć.

zakupy

Turyści mówią, że mamy wymienione cztery centrum handlowego – to najlepsze centra handlowe w Pattaya, nawiedzone, z imponującą gamę produktów i są one łatwe do znalezienia. Mogą bez problemu kupić wszystko, czego dusza zapragnie.

„Port Pattaya»

Wiadomym jest, że w 2016 roku, 1 kwietnia, otwarto nowe centrum handlowe w Pattaya – port Pattaya. Modernistyczny budynek kompleksu handlowo-rozrywkowego o powierzchni 2500 mkw. m., i jest warta około 2 miliardów bahtów, który zainwestował w jego towarzystwie LT grupy. Przede wszystkim, jest to kompleks rozrywki, a nie komercyjnych. Istnieje wiele ciekawych rzeczy dla dzieci: karuzela, różnych automatów, zjeżdżalnie i Kidzoona, gdzie, gry, dzieci mogą uczyć się żadnego zawodu.

Ale co z zakupów? „Port Pattaya” jest dobra tylko w zakresie komputerów, elektroniki i telefonów. sklepy odzieżowe, sklep z pamiątkami i małe buty – dla takich towarów jest lepiej iść do „Central Festival” i innych centrów handlowych w Pattaya.

Również na parterze znajduje się supermarket (ceny są droższe niż w „Tesco Lotus”, „Big Si” i „makro”), a jednym z najlepszych – food court (rozsądne ceny).

Rozrywka w „Harbour” TC

Dlaczego tak wielu turystów mają tendencję do odwiedzenia miasta Pattaya (Tajlandia)? Centrum handlowe „Port”, który został umieszczony tutaj, jest najlepszym miejscem, gdzie ty i dzieci i dorosłych do zabawy. To, co jest dostępne:

  • "Habour Land." Tutaj dzieci mogą pozostać w roli lekarza, sprzedawca w barze sushi lub fastfoods kupca.
  • "Port Mario Land."
  • Ankieta dla niemowląt. Niebezpieczne puli pamięci dla dzieci.
  • Kidzoona & Molly Fantasy. Rzeczywiste atrakcje dla dzieci.
  • Park skacze skok XL.
  • Ściana wspinanie. Głębokie Climbing Gym.

Jak się tam dostać

Wiadomym jest, że „Port Pattaya” jest umieszczone nie jest wygodny w porównaniu do innych centrów handlowych, które znajdują się w samym sercu miasta Pattaya i są powszechnie dostępne. I jeszcze dostać się do centrum handlowego może być na songteo którzy chodzą wzdłuż głównej ulicy. Ta opłata jest 10 bahtów. Również 6-8 minut spacerem od ulicy Sukhumvit stopy.

Kompleks znajduje się w ulicy w centrum, kilka minut spacerem od Foodland supermarkecie. Jeśli pójdziesz do morza, to będzie po lewej stronie. Od wybrzeża trzeba iść trzydzieści minut spaceru. Może to zostać osiągnięte przez samochód, a tam jest duży parking.

opinie

Jakie są opinie o centrach handlowych Pattaya? Wielu turystów jak Tesko-Lotus, ponieważ nie mogą kupić wiele pięknych sukienki dla dziewczynek, buty i niedrogich owoców. Jest lato sukienka duży rozmiar kobiety. Nie daleko od centrum handlowego można kupić dobry bagaż i domowych sklepu, który znajduje się po prawej stronie ulicy – psów.

Niektóre entuzjastycznie festiwalu Środkowej. Są zachwyceni powiedzieć, że można oglądać filmy w Tajlandii i angielskim, a słuchają hymnu narodowego Królestwa, która odgrywa przed rozpoczęciem każdej sesji.

Bardziej turyści lubią nowego centrum handlowego Złote wybór, który ma ogromny wybór pamiątek z całego Tajlandii. Sprzedawany również produkty i ręcznie i fabryki. Podróżujący lubią kupować w centrach handlowych magnesów na lodówkę, pościel z Thai Silk, teczki lub torby wykonane z stingray skóry, węża lub krokodyla.

Podróżujący często piszą o tym, że upadli na smak Lotus Tesco Północnej. Twierdzą oni, że można zjeść smaczny posiłek w restauracji fast food, aby kupić towar w rozsądnych cenach.

Niektórzy turyści chwalili Carrefour – duże centrum handlowego, który znajduje się na głównej ulicy. Lubią lokalnej szeroką gamę produktów spożywczych, produkty dla dzieci, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu sportowego. Mówią o wspaniałej szybkiego Subway spożywczego, który karmi odwiedzających do centrum handlowego z smaczne kanapki.

Inni, jak kanalizacyjnych – supermarketu, który znajduje się na skrzyżowaniu Środkowej Pattaya Road i drugą drogę. Piszą, że istnieje piekarnia, piekarnia z niesamowitym asortyment ciast i małych sklepów z pamiątkami. Ale przede wszystkim podobał się dużą kręgielnię, który znajduje się w centrum handlowym. Oczywiście, ogromny wybór centrów handlowych Pattaya, w niektórych z nich, aby udać się na zakupy, to zależy od ciebie.