784 Shares 8044 views

Nurali Latypov: praca literacka biografia

Dziś pokażemy, kto jest Nurali Latypov. Biografia i twórczość tego człowieka zostaną szczegółowo omówione w niniejszym materiale. Urodził się w 1954 roku, 1 lipca, w regionie fergańskiej ZSRR (Marg'ilon).


działalność

Nurali Latypov pisze nie tylko książek, jest także konsultantem i publicysta polityczny i naukowy. Uczestniczy w programie „Co? Gdzie? Kiedy? „Członkiem zespołu graczy Andrey Kamorin. Wygrał pierwszy w historii klubu intelektualnego „Kryształ Sowa”. On jest kandydatem nauk filozoficznych.

biografia

Nurali Latypov urodził się w rodzinie, składające się z nauczycieli. Ukończył studia na Uniwersytecie Stanowym w Rostowie. zdolności fizycznych i biologicznych. Przeszedł studia podyplomowe na Wydziale Filozofii Nauki w Uniwersytecie Moskiewskim imienia Łomonosowa. Jego specjalność: metodologiem, neurolog.

Służył także jako obserwatora politycznego KC Komsomołu. Był doradcą I. S. Silaeva – Przewodniczący rządu rosyjskiego. Pełnił funkcję wiceprezesa Commodity Exchange w Moskwie. Był doradcą S. M. Shahraya – Wicepremier krajowego i polityki regionalnej. Pełnił funkcję wiceprezesa „Bank Moskwy”. Był doradcą na innowacyjnych technologiach Yu M. Luzhkova. – mera Moskwy. był ekspertem od LLC „Lukoil-Inżynieria” w latach 2011-2014. Obecnie, pod jego kierownictwem jest „Pracownia nieliniowych rozwiązań.”

Otrzymał nagrodę literacką „złotego cielca”. Dwunastokrotnie zdobywca Grand Prix na wystawach szczeblu międzynarodowym kreskówek. Autor licznych wynalazków w dziedzinie łączności elektronicznej. W latach 2007-2010. Brał udział w programie telewizyjnym „The opinią ekspertów”, który ukazał się na kanale „Capital”, jako wiodący dziale „Szukam Nurali Latypov”. W 2003 roku został nominowany do Dumy Państwowej w składzie partii lista słonia. Był delegatem na Kongres Tatarów Światowej 1992.

bibliografia

Mówiliśmy już o nic, ale literatura była Nurali Latypov. Autor książki są bardzo zróżnicowane, i mówimy o nich. W 2001 roku opublikował pracę „próżni”, którą stworzyliśmy wspólnie z Vereshkov G. i V. Beilin. W 2005 roku okazało się, książkę „Podstawy treningu intelektualnego”. W 2010 roku okazało się pracę „Trening inteligencji.” Książka „Najciekawsze fakty” została opublikowana w roku 2012. W tym samym roku ukazała się praca „Wasserman”, „Ostra niewydolność strategiczny”, „heurystyka inżynieryjne” i „Teach grę na zwojów.” W 2013 roku opublikował książkę „Burzliwy myślenia” i „Monologi epoki.” W 2014 roku, istnieją dzieła „Papilotki do gyri” i „forteli dla Putina”. Pisał też tezę o ustawodawstw matematyzacji nauki.

zawartość

Nurali Latypov w książce „Papilotki do gyri” podkreśla, że inteligencja i traci swój uścisk nawet najbardziej inteligentny człowiek bez ciągłego wysiłku. Autor oferuje czytelnikom fascynujący zbiór konkretnych zadań – muszle do treningu mentalnego.

W 2015 Nurali Latypov napisał książkę "Conspiracy of England przeciwko Rosji". W niniejszym artykule autor przedstawia swój pogląd na pułapkę oleju, sankcji gospodarczych i „kolorowych rewolucji”. Próbuje zrozumieć genezę współczesnej polityce międzynarodowej.

Książka „Inżynieria heurystyka” poświęcona jest najnowszym i klasyczne metody inżynierii rozpocząć myślenie. Praca wykazała interdyscyplinarnego podejścia ukierunkowanego na szkolenie intelekt i wynalazczy rozwiązywania problemów. Spójność ujawnieniem problemów naukowych i technicznych odbywa się poprzez identyfikację sprzeczności. Sformułowanie problemu w formie paradoksu – to silny bodziec dla rozwoju twórczego myślenia. Książka zawiera ponad 170 pytań. Są zainteresowany czytelnik jest w stanie sprawdzić poziom myślenia i trudności, aby skorzystać z odpowiedziami.