762 Shares 7588 views

Przegląd gorącego hatchbacka „OPS Opel Astra”

Modyfikacja Niemiecki pojazd „OPS Opel Astra” został skonstruowany na platformie znanej sedan tego samego modelu, ale z przedrostkiem GTC. Nowa seria została zaprezentowana publicznie na dorocznym Salonie Samochodowym w Genewie na początku 2012 roku, od ponad roku na rynku rosyjskim jest dostępny ten niemiecki hatchback nowej generacji. No cóż, dowiedzieć się, czy to jest warte uwagi OPS nowe „Opel Astra”.

Zdjęcia i przegląd projektu

Pojawienie się „niemiecki” w rzeczywistości okazał się spektakularny. Stylowe oświetlenie główne światło i ogromna zderzak z szerokim wlotem powietrza z pewnością nie pozostanie bez uwagi opinii publicznej. Dodatkowe kanały umieszczone wzdłuż krawędzi udaru, również wyglądają bardzo reprezentacyjny. Muskularne łuki, koła dvadtsatidyuymovye aerodynamiczny spoiler i pomyślnie zakończyć wygląd i sprawi, hatchback Opel Astra „OPS” jeszcze bardziej sportowy. W ogóle, projektanci udało się stworzyć niepowtarzalny i unikalny zewnątrz, w przeciwieństwie do innych modyfikacji „Opla”. Dla programistów jest to oddzielna pochwała.

wnętrze

Wewnętrzna część urządzenia wykonana jest w stylu rodziny „Aster» J. Ta modyfikacja inżynierom udało się wprowadzić kilka zmian, które są w stanie włączyć niewielki samochód miejski w prawdziwym samochodzie sportowym. Projektowanie wnętrz wita całkiem znajome torpedowy architektury. Konsola funkcjonalny z masą małych przycisków – cecha rodziny „Aster”, oraz nowej deski rozdzielczej ze skalą prędkościomierza do 300 km na godzinę pozostawił głęboki ślad w pamięci kierowców. Nawiasem mówiąc, konstrukcja foteli i kierownicy nie zostało zapożyczone z innych modeli „Opla”. Każdy szczegół został zaprojektowany na nowo, od podstaw. Dlatego nowość koła doskonale wpisuje się w dłoni, a kierowca nie pasuje na wszystkich wad. Dogodnie położony i gałka dźwigni zmiany biegów. Co ciekawe, tylko „Opel Astra SEO” mogą być połączone tapicerki jako standard. Odpłatnie, nabywca może uzyskać czystą skórzane wnętrze. Pedały również mają swoje własne cechy. Dzięki pokrywie aluminiowej z pryszczami gumowe ryzyka zdemontować nóg jest zredukowana do minimum. Dlatego też, nawet w najbardziej nieprzewidywalnym momencie, kierowca z pewnością może spowolnić i przyspieszyć w zależności od warunków drogowych.

"OPS Opel Astra 2013": wydajność silnika

Na rynku rosyjskim samochód zostanie dostarczony z nowym silnikiem benzynowym o pojemności 280 KM i pojemności roboczej 2,0 litra. Jeśli chodzi o klientów transmisji może wybrać tylko sześciobiegową „mechanika”. Samochód przyspiesza do setki w zaledwie 6 sekund. Maksymalna silnik może – jest prędkością 250 kilometrów na godzinę. Co mogę powiedzieć: „OPS Opel Astra” – prawdziwy samochód sportowy!

Jeśli chodzi o koszty, w Rosji uaktualnione modyfikacje OPC będzie dostępna dla nabywców w cenie 1 mln 115 tysięcy rubli. Biorąc pod uwagę „naładowany” design, nie mniej uderzające wnętrze i jest odpowiednim dynamiki maszyny, możemy powiedzieć z pewnością, że „Opel Astra” dobry stosunek ceny do jakości.