200 Shares 9792 views

Wielki Hyundai Santa Fe: parkiet SUV z perspektywą

Wielki Hyundai : Santa Fe, SUV, został przedstawiony opinii publicznej na Auto Show 1999 w Detroit. W serii samochód został uruchomiony rok później. Ogólnie rzecz biorąc, jest to pierwszy rozjazd firmy Hyundai Galloper ponieważ model jest nadal dość dokładną repliką wczesnym Mitsubishi Pajero.

parkiet SUV

Wielki Hyundai Santa Fe – klasyczny SUV parkiet, opracowany przez Hyundai od początku do końca. Samochód ma wysoki poziom bezpieczeństwa biernego i komfortu wnętrza. Opracowane przednie skrzydła pokrywają się z maską potężnych form i ogromny przedni zderzak z podwójnymi wlotami powietrza, wraz z lampami przeciwmgielnymi, tworzy bardzo agresywny wizerunek twarzy.

Elektrownia w dwóch wersjach: poprzeczny rząd „cztery”, pojemność 136 litrów. s., a "sześciu", o pojemności 180 litrów. a. czterocylindrowy silnik jest połączony z pięciu skrzynią biegów, silnik sześciocylindrowy zainstalowaniu w napędzie na cztery koła tylko modyfikacja wraz z automatyczną skrzynią biegów.

Wewnętrzne i zewnętrzne

Wielki salon Hyundai Santa Fe przestronne, dwa rzędy tylnych siedzeń są przekształcane idealnie płaskiej powierzchni, na których można umieścić przyzwoitą ilość ładunku. Ale nawet jeśli nie obrócić wóz do samochodu, bagażnik sam w sobie jest dość pojemny. Bagażnik wyposażony jest w specjalną kurtynę oddzielającą obciążenie na kilka części dla łatwego załadunku i rozładunku. Drzwi tylnych jest integralna, jest podnoszony i stałe ograniczniki pneumatycznych. Jeśli to konieczne, można użyć otwarciu okna tylnych drzwi.

Korpus nośny Hyundai Wielki Santa Fe, który jest skonfigurowany w całości z materiałów absorpcyjnych, uderzenia poziome płyty i urządzenia amortyzujące. Zatem bezpieczeństwo samochodu jest na wysokim poziomie. Wewnątrz znajdują się cztery skuteczne poduszek powietrznych, po dwa z każdej strony i dwa z przodu. Po prawej stronie jest wyposażony w rodzaju inteligencji: jeżeli siedzenie pasażera z przodu jest zajęta, nie zostaną ujawnione w wypadku.

podwozie

Podwozie – typ niezależne zawieszenie przednie Pherson, Skrzyżowanie amortyzatory teleskopowe i sprężyn. Tylne zawieszenie – dźwignię wahadło z równowagi stabilizator bocznej. Urządzenie różni się od podobnego SUV stale na wszystkie koła, który zapewnia najbardziej skuteczną przyczepność i, co ważne, doskonałą obsługę.

W 2001 roku nastąpiła zmiana Wielki Hyundai Santa Fe, opinie który natychmiast zyskał dowód pozytywne. Maszyna jest wyposażona w turbodoładowany silnik pojemności 113 litrów. sek., znacząco poprawiła reakcja przepustnicy i zwinność, prędkość maksymalna wynosiła 175 km / h. Nowy silnik został przystosowany zarówno manualną skrzynią biegów i 4-way „automatyczny”.

Ceny w Rosji

Wielki Hyundai Santa Fe (cena który w Rosji waha się od 1,75 mln do 2,05 mln rubli), jeśli kupisz samochód z zerowym przebiegiem, nie powoduje problemów w zakresie niezawodności. Samochód wyraźne amerykańskie korzenie, wygląd zewnętrzny jest w całości opracowany w branży kalifornijskim Hyundai, nazwa samochodu – „Santa Fe” – jako czysto amerykański. Ceny dla używanego Santa Fe (nie starsze niż 6 lat) wahają się od 550 do 780 tysięcy rubli. Restyling samochodu odbyła się w warsztatach Detroit. Celem było uniknąć radykalnej zmiany w wyglądzie samochodu i wydobyć na światło zewnętrzne zmiany, aby zaktualizować zewnątrz samochodu. To udało się w pełni.

Zmiany dotknięte w pierwszej kolejności, w przedniej części pojazdu: było zaktualizowany krata, zderzak stał się twardszy, zarówno w postaci trwałych, został zintegrowany czerwone światła stoplights. Ponadto, nowa konfiguracja miała tylnymi drzwiami.

dzisiaj samochód

Obecnie Wielki Hyundai Santa Fe w 2014 roku jest wielowymiarowa modelu. Podstawowe Santa Fe GLS wyposażona w 16-calowe felgi, elektryczne szyby, lusterka odwrócić widok zewnętrzny z podgrzewaną wodą i automatyczną regulację. Model Santa Fe SE ma stopu mocniejszy silnik, 18-calowe koła, automatycznie regulowane reflektory, komputer pokładowy, oraz pilot do sterowania systemem audio, w połączeniu z kolumny kierownicy. Na trzecim kompletem – Limited – zawiera wszystkie składniki SE plus podgrzewane fotele, moc zmieniania regulację kąta siedzenia kierowcy.

poziom bezpieczeństwa

SUV zajęła pierwsze miejsce, ocena bezpieczeństwa skompilowany przez amerykańskiego Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego, wyprzedzając Jeep Wrangler, Jeep Cherokee i Honda CRV. Priorytetem było zasłużone: wstrząsoodporny ciało sprzętu, wiele innych elementów bezpieczeństwa, dobre bezpieczeństwo pasażerów i nogę sterownika pozwala na tworzenie zdjęć pełne bezpieczeństwo. Wysoki poziom bezpieczeństwa modyfikacji w 2001 organicznie połączone z nowym silnikiem i uniwersalnego przesłania. Napęd na przednie koła stało się dominujący i tylnej osi w stanie połączyć się (w razie potrzeby) za sprzęgłem wiskotycznym – gładsze środki do przenoszenia momentu obrotowego silnika.