529 Shares 9033 views

Przydatne i stylowy strojenie „Prado 120” własnymi rękami. Wybór strojenia dla „Toyota Prado 120”

„Tuning Prado 120,” a zdjęcia, które zostały przedstawione w artykule składa się z kilku gatunków. Obejmuje on zewnętrzną i wewnętrzną poprawę i wyrafinowanie podwozie silnik koła i opony akustycznych. Wszystkie te składniki należy zaktualizować i poprawić samochód. Tuning „Toyota Prado 120” mogą być przeprowadzane w studiu strojenia i własnymi rękami. W tym artykule przyjrzymy się wszystkich gatunków i podgatunków, i zobaczyć kilka przykładowych przykładów.


ulepszenia zewnętrzne

Każdy strojenia Prado 120 zaczyna się od instalacji zewnętrznych spódnice, luster i innych manipulacji. W gramatyce motoryzacyjnym jest początkiem wszystkich początków. Właściwości i działanie zewnętrznego urządzenia strojenia może różnić się od ponad zwierzęcia tworząc miękkie i delikatne, prawie kobiece. Rozważmy etapy produkcji i zadowolenia zewnętrzna strojenie „Toyota Prado 120”.

Zderzak można dokonać na kilka sposobów: plastik, włókno szklane, lekkiego aluminium. W pierwszym przykładzie wykonania, może to być albo w gorącej prasy do tłoczenia i odlewane z tworzywa sztucznego zderzaku. Na przykład, wyjściowy bufor jest formowana na części, a następnie sklejane ze sobą poprzez ogrzanie tworzywa sztucznego.

Najbardziej rozpowszechnionym typem jest szyba zderzaki wytwarzania, który łatwo znaleźć pożądany kształt. Ale takie samochody jak „Prado 120”, to nie wygląda bardzo estetycznie i piękne.

Ostatnia opcja – aluminium, który jest wybity w prasie. Jest najczęstszą strojenie na wschodzie. W tym przypadku materiał jest łatwy do zdobycia pożądanego kształtu i utrzymuje struktura jest dość trudne. Zaletą tego typu jest to, że detal jest znacznie silniejszy niż plastiku lub włókna szklanego, a także łatwo przywrócić w razie potrzeby.

Próg ze zderzakami zawarte zestaw zewnątrz ciała. W tym przypadku, uzupełniają strojenie „Prado 120”. Wykonane w ten sam sposób, jak w zderzaku. W rzeczywistości, przedni i tylny zderzak, a także tworzą zbiór wartości progowych listwy zewnętrzny zestaw ciała, które mogą być sprzedawane razem albo jako oddzielne części.

Ekspandery skrzydeł – jeden z elementów, które mogą być dołączone do zestawu zewnętrznego ciała. Takie strojenie „Prado 120” jest uważane za zaawansowane. Wykonane ta część zamienna jest zwykle wykonany z tworzywa sztucznego i malowane trochę ciemniejszy niż ciała, co podkreśla styl samochodu. Tuning „Prado 120” nie jest więc popytu wśród właścicieli samochodów. Jednak są rzemieślnicy i chętny.

Skrzydło jest idealny dla sedanów i coupe, ale nie dobrze pasuje do SUV i hatchback. W tym przypadku, część pełni rolę dekoracyjną więcej niż techniczny. Zazwyczaj zamówić w kolorze nadwozia i jak go kontynuować. Zatem aerodynamiczne jest zwiększona o 10% w tym czasie, jak sedan lub coupe 30%.

Relengi dach jako część dostrajania „Land Cruiser Prado 120”. Ta część często przychodzi jako standard. Chociaż istnieją różnice. Wersja strojenie relengi chrom i mają światła z przodu. Standardowe wyposażenie jest pozbawiony niej i wykonane z tworzywa sztucznego.

Wzmacniacze ciała – najczęściej strojenie Land Cruiser Prado 120. Można go zamówić w kabinie, gdzie sprzedaży samochodów „Toyota”. Obejmuje boczne rozprężarek progi w przedni człon zabezpieczający (kenguryatnik), tylnej klatki schodowej. Wszystkie te części są zazwyczaj wykonane ze stali nierdzewnej, pokryta z chromu lub niklu. Instalacja jest dość łatwe, ponieważ istnieją lądowania przywiązanie.

Strojenie jest wykonywane Prado 120 jest dość prosta. Szczegóły są wykonane tak, że wszystkie elementy mocujące umieszczone zgodnie z konwencjonalną sadzenia. Oznacza to, że nie ma potrzeby dokonywać żadnych dodatkowych otworów lub wymyślić zapasowego zasilacza.

Czy strojenie "Toyota Prado 120" Best of the profesjonalistów. Istnieje wiele tunerów (studia), który może nie tylko podnieść produktów, ale również zamontować żadnych ulepszeń w samochodzie. Średni koszt instalacji zakresie strojenia RF od 3000 do 15000 dolarów.

Malowanie i airbrushing

Wielu właścicieli samochodów „Toyota Prado 120” się wyróżniać, zrobić ekskluzywną malowania lub aerografu. Warianty kolorów rysunków jest wystarczająco dużo, a profesjonalny mistrz zada na wozie że życzenie klienta. Farbowanie może być również inna, szczególnie popularny perłowy kolor i kameleon.

strojenie wnętrze

Wnętrze strojenie „Toyota Prado 120” (zdjęcie przedstawia kabinę w artykule) – jest jedną z opcji modyfikacji. Oczywiście, ulepszenia pojazdów master może dokonywać żadnych pokój na życzenie klienta. Najczęstszym typem strojenie jest ciągnięcia skórzane wnętrze w różnych kolorach. można to zrobić specjaliści, którzy od dawna pracują w tej dziedzinie. Polityka cenowa rozpocznie się od 120 000 rubli.

odnosi się również do tuningu wnętrza wyrafinowanie izolacji hałasu wibracji, ciągnąc stojaki pod sufitem, zmiana bagażniku, do instalacji urządzeń oświetleniowych i drzwiowych kart. Jest dużo o tym mówić, jakie są opcje strojenia, ale każdy wybiera to, co kocha najbardziej.

Tuning silnika

Dodanie możliwości – jest to wariant strojenia, który był ścigany przez wszystkich kierowców. Muszę powiedzieć, że „Prado” i warte jazdy, który modyfikuje nie jest konieczne, ale jeśli naprawdę chce, jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest firmware ECU. Spowoduje to, że zastrzyk trochę wcześniej, że doda energii.

Jeden rodzaj tuningu silnika jest zmiana układu wydechowego. Więc, właściciel „Prado 120” może doprowadzić rurę wydechową w dowolnym miejscu, a zestaw sprzedane wskazówek na tłumiku, aby samochód wyjątkowy i indywidualny. Ustawienie innego wyposażenia dodatkowego tylko zmniejszyć żywotność silnika.

Finalizacja podwozia

Zawieszenie – jest jedną z tych części pojazdu, które są często narażone na strojenia. Jest to dziedzina pracy w celu zwiększenia wydajności urządzenia. Tak wiele części, które można zastąpić podwozia całkowicie.

Zatem uważamy, że częściej niż zmiany w zawieszeniu samochodu „Toyota Prado 120”:

  • amortyzatory.
  • Wiosna.
  • stabilizatory zawiesiny.
  • wskazówki kierownicy.
  • Trapez z tylną osią.
  • ściągi.
  • Hub.

Tuning wersje tych składników można znaleźć w sklepach internetowych. Oczywiście, koszt jest wyższy niż w przypadku konwencjonalnych oryginalnych części zamiennych, ale warto. Jak samochodu po zakończeniu czuje się pewny siebie na drodze, a specyfikacje wzrosnąć.

Zmodyfikowane optyka światło

Reflektory na „Prado 120” (wersja strojenie) – jest alternatywnym optyka różnych producentów tuningowych. Dlaczego jest on używany? Ponieważ ma lepszą wydajność. Tak więc, alternatywny układ optyczny ma ulepszone soczewki, które przenoszą więcej światła, co pozwala lepiej zilustrować nawierzchni. Warianty optyka strojenie „Prado 120” jest niewiele, ponieważ nie jest bardzo popularny ze względu na obecność wysokiego poziomu jakości.

Wysoka popularne światła tylne i dodatkowe oświetlenie. Wszystko to poprawia światła wydajności maszyny. Tak więc, kierowcy zainstalować tylne światła LED, które lepsze oświetlenie w nocy iw trudnych warunkach pogodowych.

Zobacz dodatkowe strojenie jest zainstalowanie urządzeń do neonów dna. On nie ponosi praktyczne zastosowanie, ale większość z zakresu światła pozwala wybrać samochód i uczynić zauważalne. To jak styl wypowiedzi. neony mogą być wyraźnie widoczne w ciemności.

Offroad strojenie

Offroad strojenie „Prado 120” – zestaw zmodyfikowanych części, które są instalowane na zewnątrz. Głównym celem tych części – w celu poprawy charakterystyki terenu i jazdy off-road. Obejmuje ona zewnętrzną zestawu, wysokie Amortyzatory większy odstęp, koła i opony i wyciągarki.

Często te zestawy zainstalowane te kierowców, którzy idą na połowów i polowań, gdzie trzeba większą przepuszczalność. Również te elementy umieszczone w tych przypadkach, gdy pojazd bierze udział w wyścigach off-road.

akustyka

Uważany za niezbędny atrybut strojenie systemów akustycznych, nawigacyjnych i rozrywkowych. Wiele z nich, a różnice pozwalają użytkownikowi wybrać, co podoba. Głównym problemem jest kompatybilność z samochodu. Tuning „Prado 120” jest dość szeroka pod względem akustyki instalacji. Samochód może mieć maksymalnie 12 głośników, wzmacniacz 1, 4 ekranu, aby odtworzyć film, system multimedialny, a także CD-odbiorników.

Wielu kierowców do ustanowienia wysokiej jakości akustykę, że dźwięk był czysty i mocny. Wśród młodych ludzi panuje przekonanie, że im głośniej, tym bardziej strome. instalatorzy profesjonalny sprzęt multimedialny w samochodach, a wręcz przeciwnie, mówią, że to najlepsze akustyka, który stanowi najczystszy możliwy dźwięk. Podczas debaty w tym planie jest bezużyteczny, ponieważ każdy zestaw, który lubi.

Koła i opony

Pierwszą rzeczą, że zestaw modyfikacji samochodów – koła i opony. To strojenie „Prado 120” jest najbardziej powszechne w krajach WNP. Głównie, części te są wybierane jako ozdoba, a tylko niewielu kierowców oczekiwać plusy i minusy.

Wielu producentów oferuje szeroką gamę kół i opon, w tym kierowcy wybrać idealny opcję pod względem ceny i jakości. Najbardziej popularne są dyski AVP firmy, które kosztują od 25 000 rubli / szt.

Zakup części do tuningu

Kupić części tuningowe do „Toyota Land Cruiser Prado 120” może być w sklepie internetowym lub na zamówienie punkt stacjonarny. Oczywiście, najlepiej jest zamówić w tuningu-studio.

Maksymalna cena jaką płacisz za części tuningowe do „Prado 120” wynosi 1,2 mln rubli. W tej postaci stanowi kompletny strojenie silnika i kabiny.

własne ręce

Tuning „Prado 120” własnymi rękami nie jest warte wydatki, ponieważ może okazać się niezbyt estetyczne i piękne. Choć zdarzają się przypadki dość wysokiej jakości wersji samorealizacji szczegółów. Głównie stosuje się materiały, takie jak tworzywa sztuczne, włókna szklanego lub zakupione gotowych części, które są montowane na standardowych miejsc zamocowania.

zalecenia

Tuning studio polecić nie eksperymentować i wykonać tylko profesjonalny strojenie „Prado 120” zdjęcia zostały zaprezentowane w artykule. W tym przypadku, operacja powinna zaufać ekspertom, będą one szybko i jakościowo zrobić wszystko. Oczywiście, jak się okazuje pieniądze droższej, czyli od 100 do 000 rubli.