690 Shares 1407 views

In-law – kto to jest? Strach lub przyjaciółmi?

Wcześniej, w Rosji, facet w żonę sam zabrał dziewczynę z innej wsi lub rozliczenia. Dla niego i jego rodziny, uznano za konieczne było, innymi słowy, który pojawił się znikąd. Stąd pojawił się termin „in-law”, co oznacza „obcy w nowym domu i rodziny.”

Stopień pokrewieństwa

Jak ma koncepcję współczesnego życia? Córka – kto to jest dla rodziców do męża? Kobieta wychodzi za mąż, staje rodstvenitsa prawie wszyscy krewni męża: dla ojca-in-law, brat męża i jego siostry. Jako żony, braci i mężów sióstr jest córką.

kolejna córka

Oczywiście, większość rodzin ma nową kobietę ostrożnie, jakby zaglądał do niej, zwłaszcza nowo made-in-law. Dla nowego prawa rodzinnego – kto, jeśli nie obcy z jego przeszłości i jego perspektyw? Ale mądrzy rodzice, widząc, że młodzi miłości i troski o siebie, przyzwyczaić się do nowego członka rodziny, lub nawet za syna, żony swej drugiej córki.

I czy ona!

Najczęściej para przychodzi do życia w rodzinie męża. Dość powszechna sytuacja, gdzie młody teściowa stara się umieścić na swoim miejscu, a cały jego wygląd wskazuje, że tylko w domu kochanka sama. W takiej rodzinie, istnieje sprzeczność: kto jest ważniejszy – zięć lub synowa? Kim jest ta sprzeczność może być rozwiązany, ale są.

Wiele z nią, którzy wierzą, że są one najlepsze dla swoich synów, a nie „żona” nie może zastąpić potomstwo matka. Są w sobie. Ale mądry teściowa, którzy naprawdę kochają swoje „chłopców” i życzę im szczęścia, nie zniszczy nową rodzinę, i starają się linii bocznej.

Start małe

Zostawić z pierwszym stopniu podium musi poprawnie. Zrobić ruch rycerski i nawiązać stosunki z żoną swego syna, tak bardzo, aby stać się jej przyjacielem i mentorem. Możesz zacząć, na przykład, że córki gratulacje pisać na niektórych ważnych świąt. Jeśli ona jest inteligentna dziewczyna, z pewnością docenią takiego czynu. Możemy przyjąć, że pierwszy krok został zrobiony.

Może ona jest uparta w coś i nie chce przyznać prymat matki męża, ale to może być przypisane do manifestacji młodzieży. W tym orzecznictwem można życzyć tylko cierpliwości i dalszych wysiłków. Po tym wszystkim, że nie chce, w rzeczywistości, młoda żona zniszczyć swoje własne szczęście i zobaczyć cierpienie jej nowym mężem. Najprawdopodobniej kroki mama nie wchodzi w życie.

Należy zacząć od drobnych: Gratulacje z okazji urodzin córki, a następnie puścić parę komplementów nowy względnych. A teściowa jest już w niewielkiej odległości od syna żony niż wcześniej. Świąteczny stół jest nie tylko możliwe, aby pogratulować „nowy” i powiedzieć jej kilka ciepłych słów, ale zauważ, jak szczęśliwy był syn i jak był uprzejmy. Wszystko to jest zasługą, oczywiście, jego wspaniała żona. A kiedy nie będzie wnuki, babcia na pewno powiedzieć im o pięknym i godnym matki. Podczas tych manifestacji mądrości i tolerancji in-law i będą wdzięczne córki i synów.

Kilka słów …

Niech nasza mała pożegnanie będzie naciskać, aby budować relacje z synem żony, nie mam pytanie: „The Bride – kto jest wrogiem czy nowa córkę?”.