490 Shares 8028 views

Co jest bronią usługa? broń serwis: używać i nosić cechy

broń Service to zestaw narzędzi i ognia typu neognestrelnogo wykorzystywanych pracowników agencji państwowych, z prawem do przechowywania, przewozu, działających w samoobronie i wykonywania swoich zadań. Naładowane takiej broni powinno tylko standardową amunicję. W większości przypadków, noszenie broni standardowej emisji eliminuje wybuchy wypalania w celu masowego rażenia żywych celów.

powołanie

Użycie broni służbowej jest związany głównie z zapobieganiem obywateli działań, które są sprzeczne z obowiązującym prawem. I stosują jednostki bojowe tylko na przedstawicieli władzy wykonawczej może pokonać. Działanie broni palnej zdolnej do uderzania cele ze śmiertelną wynik jest klasyfikowany jako skrajny środek tłumienia administracyjnego przestępstw.

W niektórych przypadkach, mogą korzystać z usług broń?

Wszystkie przypadki, w których zezwolenie na strzelać, aby zabić, wyraźnie wyszczególnione w przepisach ustawy „O policji”. Należy zauważyć tutaj, że bezpośrednie jednostki bojowe broni dopuszcza się osoby, które wykonują potencjalnie naruszenie zagrażające życiu obywateli próbujących zaszkodzić zwierzętom, albo przejąć infrastrukturę transportową.

W większości przypadków, w celu zapobiegania przestępczości wystarczy użyć powietrza emisyjnej samoobrony broni. Otwarty pokaz broni, przynosząc jego szyku, wykonywanie strzałów ostrzegawczych, innych manipulacjach bez wypalania często wykonują odpowiednie środki, aby zapobiec niewłaściwemu aktów.

broń Policja

Zgodnie z przepisami prawa, policja ma prawo do użycia broni palnej w takich sytuacjach:

  1. W ataku na funkcjonariusza organów ścigania, próbując przejąć broni rząd wydania.
  2. W celu ochrony społeczeństwa przed szkodliwymi działaniami potencjalnie niebezpieczne dla życia i zdrowia.
  3. W trakcie operacji zakładnikiem ratowniczych. I korzystać z broni policjanta w takich sytuacjach ma prawo tylko wobec tych, którzy są w stanie wyrządzić fizycznej szkody dla ofiary.
  4. Jeśli dążenie do niebezpiecznego przestępcy, konieczność zatrzymania napastnika, który dokonał przestępstwa i stara się uciec przed policją, co gwałtowną reakcję.
  5. Jeśli chcesz, aby zapobiec zdobyciu instytucji państwowych, obiektów prywatnych i budynkach użyteczności publicznej.
  6. Kiedy próbuje uwolnić obywatela, który został zatrzymany lub skazany na więzienie.

Charakterystyka użycia broni przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Zgodnie z normami obowiązującymi przepisami, funkcjonariusz egzekwowania Wnętrze ma prawo do wglądu w prywatnych budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, niezależnie od pory dnia, wykorzystując do tego celu broni samoobrony przechylił. Sytuacja ta pozwoliła na zniszczenie broni z różnych elementów konstrukcyjnych, które uniemożliwiają dalszy postęp do lokalu. W tym przypadku właściciele powiadomień obiekt wykonuje opcjonalnego środka.

Użyta serwis MIA pozwolił przedstawicielom konstrukcji podczas zatrzymania pracy z poruszającego się pojazdu. Dozwolone takie rozwiązania w obecności potencjalnie niebezpieczną sytuację dla ludności cywilnej. Jeśli agresywny kierowca dłużej ignorować żądania zatrzymania, dopuszcza do uszkodzenia mechanicznego transportu z użyciem broni.

Policjant ma również prawo strzelać, by zabić, jeśli to konieczne, usuwanie niebezpiecznych zwierząt, których zachowanie stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli.

Prawo do zbrojnej penetracji pomieszczeń

Zgodnie z zapisami „O Policji” prawa, istnieje kilka uzasadnionych powodów, dla infiltracji funkcjonariuszy organów ścigania na obiektach w trakcie którego użył broni usługę:

  1. Jeśli to konieczne, należy zapisać osób dotkniętych lub obywateli, którzy stają się zakładnikami sytuacji awaryjnej.
  2. W przypadku zaburzeń masy wewnątrz budynków.
  3. Do zatrzymania podejrzanych, które są uznawane za sprawców poważnych nielegalnych czynów.
  4. W celu zapobieżenia nielegalnym działaniom.

ustawowy wskaźnik wykorzystania broni funkcjonariuszy organów ścigania

Stripping, kurek i zwiększenia policjant broń w gotowości bojowej ma prawo tylko w niektórych sytuacjach. Strażnicy porządku może wykonywać czynny opór, jeśli osoby nieupoważnione spróbować dotknąć broni służbowej, w dalszym ciągu są zbieżne z policją w obecności ostrzeżeń.

Jednocześnie pracownicy rządowe nie mogą używać broni wobec kobiet, nieletnich, osób niepełnosprawnych. Jednakże, jeżeli wymienione obywateli realizowane agresywnych działań, napaść na funkcjonariusza policji lub innych, to może używać zimnego, Broń pneumatyczna samoobrony, aw niektórych przypadkach jednostka postrzałowa.

Strzelanie do pokonania akty są poważne, nawet drastyczny środek do przedstawiciela organów ścigania. Efektem tych działań jest często ciężki uszczerbek na zdrowiu zastosowanie do cywilów. W szczególnych sytuacjach, wypalanie prowadzi do strat ludzkich. W takich przypadkach policja ma obowiązek udowodnienia istnienia podstaw prawnych dla takiej decyzji, aby złożyć stosowne sprawozdanie w formie pisemnej.

W rezultacie,

Podsumowując, należy jeszcze raz podkreślić, że aby strzelać, aby zabić pracowników rząd ma prawo tylko wtedy, gdy istnieje realne zagrożenie dla bezpieczeństwa osobistego, zdrowia i życia innych, a także kradzieży mienia. Ponadto, używać broni do przedstawicieli organów ścigania jest zalecane w celu zapobiegania przestępczości, ustabilizowania sytuacji niebezpiecznych, szlaban karną.