194 Shares 2436 views

broń SWAT trafić bez miss

O Spetsnaz GRU jest legendarna. Mówią, że są one mały zespół do zajęcia miasta i przytrzymać go aż do głównych sił. Innym obszarem sił specjalnych – to operacji antyterrorystycznych i pokojowych. Trzeci – uwolnienie zakładników. Istnieje kilkanaście obszary operacji sił specjalnych. Ci faceci wiedzą, jak dyskretnie podejść do dowolnego obiektu i wykonać zadanie z minimalnymi stratami wśród personelu wojskowego i zakładników. Na nich jest czasami w mediach bez szczegółowej opowieści o decyzje i konkretne działania, a sił specjalnych na ogół milczy na temat broni.


Krótka historia Sił Specjalnych

Specjalne oddziały celem w osobnym widzenia stosunkowo niedawno. Oficjalnie w naszym kraju, w którym zostały utworzone w 1950 roku (GRU). W rzeczywistości, niektóre zespoły istniały wcześniej. Na przykład, w słynnej powieści Aleksandra Dumasa „czterdzieści pięć” jest przykładem tworzenia siły w celu ochrony tajemnicy króla i misji specjalnych. I zanim te grupy służył ich zwierzchnik, potajemnie przeprowadzenie pewnych operacji. W armii Dżyngis Chana miał grupę rozpoznawczego, który przeprowadził naloty głąb obozu wroga, tajemnic rybackich. W swojej powieści historycznej „Czyngis-chan” V. Yang opisuje szczegółowo tworzenie jednostek specjalnych sił, przyczyniając się do szybkiego podboju Azji i Europie Wschodniej. Denis Davydov – bohater Wojny Ojczyźnianej 1812 r G. – polecił również oddział, pełnić rolę sił specjalnych. W swojej podstawowej oderwaniem broni SWAT – tego bloku, zadając rozdrabnianie i przebijającego ciosów, pistolet lub karabin miał niższą wydajność w ulotnej meczu. Od połowy września do listopada droga ze Smoleńska do Moskwy został całkowicie sparaliżowany przez te huzarów. Żaden z konwoju z żywnością i bronią nigdy nie przyszedł do Napoleona, który czekał na dodatkowe dostawy z Europy. Posłańcy zniknął bez śladu po starej drodze smoleńskiej.

Uzbrojonych komandosów

broń SWAT obejmować niczego, co może być wykorzystane do zniszczenia wroga. Przede wszystkim, broni palnej otwarte i ukryte carry. Jego produkcja zaangażowany w kilku wyspecjalizowanych KB, która jest nie tylko rozwój, ale również testowania w różnych możliwych sytuacji zastosowania. Bronie rosyjskie siły specjalne jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Na przykład, w wielu operacjach używane karabiny snajperskie, trafienia w cel z odległości ponad 2 km! Taki środek skierowany ogień nie mógł nawet powtórzyć zawodnicy z Mossadu (Izrael), które są uważane za jedne z najlepszych na świecie. stworzyć specjalne bronie praca nie została opublikowana, ale to naprawdę jest tworzony we wszystkich armiach świata. Wśród komandosów sami istnieje opinia, „Jeśli broń grzmiał, operacja nie powiodła się.” W rzeczywistości, grzmot w operacjach wojskowych od ognia paniki w obozie wroga, aw prowadzenia tajnych działań powinna milczeć i być stosowane tylko w sytuacjach krytycznych.

Zimne broń SWAT

Zniszczyć wroga i puszkę gołymi rękami, ważne jest, aby wiedzieć, jak i gdzie uderzyć. Broń, która nie wykorzystuje moc spalania lub wybuchu, uważa się zimno. Obejmuje :. noże (noże, sztylety, igły), łopaty, siekiery, rzucanie strzały i oszczepy, shuriken, nunchaku itp Ludzkość wynalazł wiele sposobów, aby zniszczyć szeroką gamę własnej naturze, taka lista może zabić wszystko, co prawie niemożliwe. Jak znaleźć żołnierzy i zniszczenia wroga może być długopis i spinki do włosów. broń SWAT jest bardzo zróżnicowana. W rękach doświadczonego wojownika każdy przedmiot staje się niebezpieczna. Oczywiście, istnieją uniwersalne noże, które mogą uderzyć wroga na odległość, jeśli to konieczne. Szkolenie specjalne szukał oryginalnych sposobów rzucanie, uderzające, gdy obiekt latający nie obraca się. Idzie do bramki, uderza, a następnie paraliżuje lub zabija wroga. Wizualnie, czasem trudne do zrozumienia, że nie jest w rękach broń SWAT.