897 Shares 1107 views

Poidło dla królików – świeżej wody dla zwierząt, bez problemów

Wiadomym jest, że króliki są łatwiejsze do zniesienia niż brak jedzenia, bez wody. Nieprzerwane dostarczanie świeżej wody jest bardzo istotny dla normalnego rozwoju i wzrostu, a zwłaszcza wtedy, gdy zwierzęta są karmione karma, ziarna lub peletkowanej paszy. Tak więc, dla dorosłych zwierząt ma pół litra wody dziennie, królik z cieląt wymaga do dwóch litrów.


Istnieją różne projekty, ale każdy pijący dla królików ma swoje wady. Niektóre wodne są zanieczyszczone odchodów, moczu i żywności, następuje drugi przepływu. Urządzenia próżniowe, lub najlepiej nadaje się do amatorskich hodowców poidła smoczkowe dla królików. Można je kupić w sklepie lub stworzyć własną.

Konstrukcja próżniowej Piły proste. Nad filiżanką o pojemności drutu lub innego typu uchwytu butelki montowane objętości jednego litra. Pierścień utrzymujący jest przymocowany do ściany komórkowej. Minimalna wielkość pierścień jest popychany do szyjki butelki, jest przeznaczony do posiadania więcej butelek z przewrócenia.

Ponieważ urządzenia cup użyciu owalnych puszek głębokich 10-20 mm. Powered Koryta dla królików według następującej zasady. W zestawie uchwyt wypełniony wodą i zakorkowanej butelce. Następnie unieś go trochę i wyjąć wtyczkę, obniżenie zdolności powrotem w uchwycie. Poziom wody w urządzeniu osiąga granicę szyjki butelki cięcia i jest utrzymywany w stanie ciągłego królików użyciu płynu do całkowitego opróżnienia pojemnika. butelkę wody, umieszczonego na wysokości 5-7 cm, w komórce, która zawiera wabik samic królików i w odległości 10 cm od podłogi w komórkach, w których młodych dorosłych zwierząt i tuczu. Po zainstalowaniu produktu na drinka, należy wziąć pod uwagę fakt, że króliki Lacan wody. I mniej zanieczyszczone pasze miska do picia i kał, konieczne jest, aby przejść do jej miski klatki nie głębiej niż 2-3 cm. Poziom płynu nie powinna spaść z góry więcej niż jednego centymetra. Ponadto, gdy małe Miseczka z jego powierzchni jest mniejsza odparowania wody.

Gospodarstwa domowego jest często używany koryta dla królików, działając na zasadzie naczyń połączonych. W takich przypadkach urządzenie w kształcie kubka w jednym rzędzie lub warstwy komórek znajdują się na tym samym poziomie i są przekazywane ze sobą za pomocą węży lub rur. Napełnianie odbywa się z wodą w zbiorniku wyrównawczym, za pomocą którego można instalować i automatycznie utrzymywana na tym samym poziomie wody w dolinach wody. Jak z urządzeniem zestaw zbiornik wyrównawczy może być używany Piły pływaka. To pozwala wodzie przez co najmniej 15 filiżanek.

Piły wykonane jako podajnik dla królików, własnymi rękami. Wymaga to obecności trzech butelek z tworzywa sztucznego i rur przewodu zakraplacza i drewniane pręty. Jedna butelka, które będą znajdować się w wodzie, należy pozostawić nienaruszone. Drugi należy przeciąć na pół na dwie części, z których poziom uchwytu i wykonuje się. Z trzeciej butelki musiałby tylko szyję – to będzie bardzo Koryta dla królików.

Aby produkować uchwyt, trzeba wykonać otwór w dolnej części dolnej połowie drugiej butelki. Wielkość otwarcia powinna być taka sama, jak średnica szyjki. Ta sama część boków cięcia dla urządzeń mocujących poidła. Górna część stosuje się jako poziom. Uchwyt jest połączony na poziomie, tak aby gardziel przeszedł przez otwór w dnie butelki. Następnie w poziomie całej butelki jest wprowadzany z pokrywą, w którym znajduje się otwór o średnicy 10 mm. drewniane klocki i deski, które są połączone paznokcie są brane do produkcji pijących projektowych. Przy rurze sooobschaetsya poziomu kroplomierzem z poidła. Uchwyt i rolka wody przymocowaną przewód do drewnianego podłoża. Pijący dla królików gotowych.