640 Shares 8304 views

"Szczególnie niebezpieczne": aktorzy i ich biografie

Są filmy, aktorzy, a jego fabuła jest znana nawet tym, którzy nie uważają się za fana filmu. Jeden z tych obrazów – "Szczególnie niebezpieczne". Aktorzy, którzy grali w tym filmie, zdołali zdobyć sławę w innych obrazach całego świata.


Działka

Wielu fanów tego gatunku oczekiwało obrazu, który powstał wspólnie przez siły Rosji i Ameryki. Podobnie jak wiele innych gier akcji, film "Szczególnie niebezpieczne" został zastrzelony w komiksie. Aktorzy, którzy wykonali główne role przyznała, że nie przeczytali wcześniej historii, która służyła za podstawę obrazu.

W centrum fabuły jest młody Wes, który uważa się za kompletnego przegranego: w pracy cierpi upokorzenie, jego dziewczyna zmienia go ze swoim przyjacielem. Ale sprawy zmieniają się, gdy Wes odwiedza Foxa. Mówi, że teraz, po śmierci ojca, odziedziczył miejsce w starożytnym braterstwie morderców, który ma na celu ochronę pokoju pokojowych obywateli. W braterskiej wspólnoty znajdują się tylko najbardziej doświadczeni i silni wojownicy. Przez krótki okres czasu Wes musi się wiele nauczyć, nie tylko zastąpić ojca godnością, ale także znaleźć jego zabójców.

James McAvoy

W Szkocji urodziła się główna rola. Został wychowany przez dziadków po rozwodzie rodziców. Rodzina przyszłego aktora była bardzo religijna, dlatego przez długi czas James sam marzył o zostaniu katolickim księdzem. Jednak gdy James miał 16 lat, jego szkoła prowadziła spotkanie ze sławnym reżyserem. James odważył się prosić o rolę dla siebie. Wkrótce pojawił się w filmie o prostytucji dziecięcej.

Po pierwszym doświadczeniu, James łatwo wszedł do college'u aktorów. Po ukończeniu studiów nadal się wycofywał. Za jedną z pierwszych ról w filmie "Atonement" McEvoy otrzymał Złoty Glob.

Fani komiksów i filmów na nich znają Jamesa w roli profesora X, jednego z głównych bohaterów "People X". W obrazach o początkach ścieżki najsilniejszych mutantów James grał z innym znanym aktorem, Michaelem Fassbenderem, z którym nawiązała się silna przyjaźń.

James McAvoy – jeden z najbardziej udanych aktorów naszych czasów. On pojawia się na wielkich ekranach i na scenie teatru. Najlepsze z jego udanych projektów to "Szczególnie niebezpieczne". Aktorzy, którzy grali razem z nim, przyznał, że to łatwe i interesujące do pracy z Jamesem.

Angelina Jolie

Główną rolę kobiecy w filmie "Szczególnie niebezpieczne" zagrała popularna amerykańska aktorka, która wielokrotnie była uznawana nie tylko jako najstraszniejsza kobieta w filmach, ale także jako osoba o szerokim sercu io dobre serce.

Niewielu ludzi pamięta, że ta elegancka aktorka, która zdołała zostać sławną jako troskliwa matka i dama biznesu, była kiedyś zupełnie niesforna. Jej rodzice to aktorzy. Rozwiodli się, gdy Jolie była jeszcze dzieckiem i próbowała w każdej chwili zdobyć lokalizację Angeliny i jej brata.

W dzieciństwie i młodości Anji cierpiał z powodu prześladowań. Jej niezwykły wygląd i predyspozycje do magii i gotyku często stały się przedmiotem żartów. Nauczyciele nie lubili jej wybuchowej temperamentu i wierzyli, że to wina, że została wychowana w niekompletnej rodzinie. To tylko zirytowało dziewczynę więcej.

W towarzystwie punków, jej nowych przyjaciół, Jolie po raz pierwszy próbowała narkotyków. Jej życie składało się z substancji upojnych i niekontrolowanych stosunków seksualnych. Ojciec zdecydował się zatrzymać to i napisał córkę za zajęcia aktorskie. To stało się nową pasją Jolie.

Angelina zmieniła się i dojrzała. Jednak nawet teraz pokazuje miłość do wolności i brak własnej litości. Ona nie tylko buduje swoje udane życie, ale także pomaga innym.

Thomas Kretschman

Bohater, którego główne bohaterowie byli członkami braterstwa morderców, okazały się bardzo ekscytujące i interesujące nie tylko z powodu fabuły. Jasne postacie zapewniły także jego sukces. Krzyż jest jednym z najbardziej tajemniczych postaci w filmie "Szczególnie niebezpieczne". Aktorzy przyznał, że wiele osób marzyło o tej roli. Ale udał się do niemieckiego aktora Thomas Kretschman.

Podobnie jak wiele osób z NRD i Niemiec, aktor po raz pierwszy grał tylko z nazistami. Wtedy jednak zaproponowano mu rolę szefa korporacji Umbrella w filmie "Resident Evil: Apocalypse", po którym zaczęła się pojawiać jego filmografia i inne role.

Najczęściej Thomas prezentuje w filmie rolę Niemców. Ale wśród nich pojawiają się nie tylko nazistów, ale także arystokratów, komiksów i tajemniczych postaci.

Film "Szczególnie niebezpieczny" zwrócił uwagę publiczności i sprzeczne komentarze krytyków. Ale aby mu się wydawać, film musi być spojrzał na siebie.