396 Shares 5240 views

Symetryczne rysowanie obiektów o regularnych kształtach

Jeśli na chwilę refleksji i występuje w jego wyobraźni dowolny obiekt, a następnie 99% ilości podanej w dostarczonej do głowy jest poprawna forma. Tylko 1% ludzi, a dokładniej ich wyobraźnia, rysować skomplikowany obiekt, który wygląda wszystko źle lub nieproporcjonalne. Jest to raczej wyjątek od reguły i odnosi się do nietradycyjnych osób rozpatrzone ze szczególnym widzenia rzeczy. Ale wracając do zdecydowanej większości, to znaczy, że znaczny procent poprawnych elementów nadal przeważa. Ten artykuł będzie mówić tylko o nich, a mianowicie ich symetryczny rysunek.


Obrazek właściwe rzeczy: zaledwie kilka kroków do gotowego obrazu

Przed przystąpieniem do rysowania symetryczny obiekt, trzeba go wybrać. W tej postaci, to wazon, ale nawet jeśli nie wygląda tak, jak zdecydowaliśmy się reprezentować, nie rozpaczaj: wszystkie kroki są identyczne. Przylegają do sekwencji i wszystko okaże się:

  1. Wszystkie elementy właściwie tworzą tak zwaną oś centralną, która wyróżnia się koniecznie z symetrycznym rysunku. Aby to zrobić, można nawet użyć linijki i przytrzymaj środkowy album liści linii prostej.
  2. Następnie przyjrzymy się bliżej wybranym tematem i spróbować przenieść go do proporcji kartce papieru. Zrób to łatwe, jeśli obie strony przeprowadzono pre-line, zarys lekkie akcenty, które następnie stają się przedmiotem narysowanych konturów. W przypadku wazonie jest konieczne, aby podświetlić szyi, płytę podstawową i najobszerniejszej części ciała.
  3. Nie zapominaj, że symetryczny rysunek nie toleruje niedokładności, więc jeśli istnieją pewne wątpliwości co do planowanych linii, lub nie jesteś pewien swojej własnej oceny oka, odroczone ponownie sprawdzić dystans z linijką.
  4. Ostatni etap – połączenie wszystkich liniach razem.

Symetryczny rysunek dostępne dla użytkowników komputerów

Ze względu na fakt, że większość obiektów wokół nas mają odpowiednie proporcje, innymi słowy symetrycznych, aplikacji komputerowych, programiści stworzyli programy, które można łatwo narysować wszystko. Po prostu je pobrać i cieszyć się proces twórczy. Należy jednak pamiętać, że samochód nigdy nie będzie zamiennikiem dla zaostrzonym ołówkiem ostro i strony albumu.