724 Shares 1128 views

Tara Reid: anoreksja aktorka

Moda na smukłą, stonowanych ciała sprawia, że miliony dziewcząt iść pod nóż chirurga. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do gwiazd, ponieważ nie mają czasu na zajęcia w centrum fitness. W tym zakresie chirurgii plastycznej pozostaje jedynym sposobem tworzenia idealnych form. Aktorka Tara Reid był wyjątkiem. Ani razu zmienić swoje ciało przy pomocy chirurga, że zmieniła się nie do poznania. Ale przede wszystkim społeczeństwa i rodziny Tara przeraża nadmierna chudość aktorka, bardzo podobną do anoreksji.


Biografia aktorki

Ósmy listopada 1975 w Wyckoff urodził Tara Reid. Wiek aktorek dzisiaj jest czterdzieści jeden lat. Po ukończeniu szkoły katolickiej, a następnie Baysreblskuyu Academy, Tara wiedział, że wiążą swoje życie do działania. Jako dziecko, matka dała jej New York dzieci do szkoły aktorskiej, gdzie dziewczyna zakochał się w tej twórczej zawodu. Szkoła aktorska z Reed nauczył się Sarah Michelle Gellar, Makoley Kalkin, Ben Taylor i Jerry O'Connell. W rodzinie Tara – nie jest jedynym dzieckiem, ma dwóch braci i siostrę.

życie osobiste aktorki

Przez długi czas aktorka była w związku z rosyjskim hokeista Siergiej Fiodorow. Ich związek nawet doprowadziły do zaangażowania, ale w czerwcu 2001 roku, Sergey i Tara postanowił rozwiązać sojusz i pozostawić. Kolejna propozycja małżeństwo Tara otrzymała od internetu przedsiębiorca Michael Akstmanna w styczniu 2010 roku. Umiłowani planuje wyznaczyć datę na ślub w lecie 2010 roku. Ale ich związek nie żyć do tego czasu, a pod koniec kwietnia oficjalnie zakończono je parą. To było po krótkotrwałym romansie z Michaelem Lilleyndom, duńskiego biznesmena. I wreszcie, w lecie 2011 roku stało się to tak długo oczekiwane wydarzenie, Tara Reid żonaty. Małżeństwo z Zach Kehayova odbyła się w Grecji.

Filmy z udziałem Tara Reid

Reed filmowanie start, podczas gdy jeszcze dziewięć-letnia dziewczynka. Brała udział w wystawie „Dzieci grają” i wystąpił w reklamie. Ma ponad sto różnych reklam. Przybywając w późnych latach dziewięćdziesiątych do aktorki Hollywood osiągnął nowy poziom w swojej karierze. Po pierwsze, w jednym z odcinków thrillerze „Urban Legend” widzowie widział kto to Tara Reid. Jej filmy po tym zaczęły pojawiać się coraz częściej. „The Big Lebowski”, „Wokół ognia”, „Szkoła uwodzenia” aktorka dała część Fame. Ale dopiero w 1999 roku, niespodziewany sukces dostał Tara Reid. Filmy, przyniósł jej sławę i status zawrotnym jako symbol seksu – „Van Wilder” Jest to zdecydowanie „American Pie” i Tara wystąpiła także w takich popularnych filmach jak „Córka mojego szefa” oraz serialu „Kliniki”.

Wynikiem powiększania piersi

Bycie symbolem seksu dla milionów widzów nie jest łatwe, a do spełnienia oczekiwań publiczności, Tara Reid zdecydował się poddać operacji plastycznej do powiększania piersi. Ale cudowna przemiana nastąpiła. Początkowo wydawało się, że aktorka vshili implantów o różnych rozmiarach. A z powodu wielkiej miłości do Tary głębokim dekoltem, fani od razu zwrócił uwagę na to. Aby tog, aby rozwiązać problem z nowym piersi, aktorka decyduje się iść pod nóż ponownie. Ale znowu, błędne obliczenia chirurg doprowadzić do tego, że publiczność nie wie nawet, że jest to Tara Reid. Co się z nią stało? Jej piersi są zbyt duże dla chudych dziewczyn. Jej ciało nie było gotowe do przeprowadzenia takiego dużego obciążenia, co doprowadziło do rozciągania skóry i zmniejszenia poziomu położenia klatki piersiowej. W celu zapewnienia prawdziwie luksusowy i schludny piersi, aktorka trwała pięć lat. W tej procedurze, spędziła dziesięć tysięcy dolarów. Teraz tylko w klatce piersiowej i pozostał zdobienia wychudzonego ciała, które aktualnie posiada Tara Reid. Anoreksja zjadł wszystkie resztki luksusu i seksualności. Co jest przyczyną tych dramatycznych zmian, konieczne jest, aby zrozumieć.

Liposukcja brzucha

Powiększenie piersi – nie tylko nonsensem, który poszedł Tara Reid. Wzrost, waga, puszyste włosy, płaski brzuch, smukłe nogi i głębokie niebieskie oczy, aktorka zawsze była przedmiotem zazdrości ze strony kobiet. Ale Tara zdecydował, że nie ma ograniczeń co do perfekcji, i wyruszył do liposukcji w obszarze brzucha. Proces jego procedur szoku. Tara, dzieląc się swoimi wrażeniami, zauważył, że miała wrażenie, jakby to nie działa chirurga i rzeźnika. Zdecydowanie po liposukcji brzucha wskutek złudzeń Tara Reid. Co się z nią stało potem, zniechęcony fanów gwiazdy. żołądek Tary stał jak staruszki – wiotki i zwiotczenie skóry, jak pusty worek. Kiedy pojawił się na plaży, wokół byłam przerażona. Szczególnie brzydki, mówili, spojrzał się rozwija, jak żagiel, skóry brzucha. Małe zmiany na lepsze aktorka pojawiła się na ciele tylko przez pół roku procedur windykacyjnych.

w liposukcja pośladków

Liposukcja brzucha dowiedział się niczego Tara. Pomimo niepowodzenia poprzedniego manipulacji na jego ciało, aktorka nadal odważył liposukcję na udach. Celem dziewcząt były elastyczne i napięte uda. Czy to się je? Oczywiście, że nie. W rezultacie, Tara jest teraz nie tylko ugięcia brzuch, ale również wyciągnął biodra, którą można porównać z otaczającym opróżnionym balon. Jeśli przed Tara wzbudził podziw i zazdrość, ale teraz – tylko żal i litość.

nienaturalna szczupłość

Tara Reid jest aktywnym użytkownikiem sieci społecznościowych, dzięki czemu fani zawsze posiadać odpowiednie informacje o życiu aktorki. Najnowsze wiadomości zmuszony fanów gwiazdy poważnie poruszony. Bardzo dużo się zmieniło i to nadmiernie cienka Tara Reid. Anoreksja? Najprawdopodobniej tak. Oto trzy znaki, które dowodzą istnienia choroby w pojemnikach Reed:

  1. Jak również wszystkich typowych pacjentów łaknienia, o wyimaginowanym pełności zawsze mówi Tara Reid. Anoreksja pożreć ją na poziomie psychologicznym. Według rodziny, Tara i teraz uważa się za gruba, ponieważ to, co jest zakazane od jedzenia.
  2. Anoreksja Dziewczyny zazwyczaj tylko rzucać duży procent wagi. To jest dokładnie to, co się zmieniło Tara Reid. Anoreksja, wydaje się być zjedzony więcej niż dziesięć kilogramów aktorki.
  3. Anoreksja wiąże się wiele strasznych konsekwencji. Na tym etapie, utrata wagi Tara cierpi na problemy żołądkowe i tarczycy. Jeśli ona nadal schudnąć w tym samym tempie, to może wkrótce cierpią z powodu degeneracji narządów wewnętrznych, które będą już niemożliwe do wyleczenia.

Fakt, że aktorka potrzebuje pomocy medycznej, dowiaduje się dookoła. Ostatnio słyszałem podobną rekomendację na plaży w Miami, Tara zaczęła się usprawiedliwiać i starają się przekonać, że doradca jest w pełni obsługiwany. Jego cienkość, wyjaśnia, w jaki sposób genetycznych cech organizmu. Jest oczywiste, że wszystkie słowa aktorki – to reakcja obronna, bo, sądząc po zdjęciach, to po prostu zaczyna zanikać. I chcę przypomnieć, że u szczytu swojej kariery, aktorka miała bardzo apetyczne kształty.

Eksperymenty dochodzenie aktorka

chirurgia plastyczna Reed zakończył nie tylko długotrwały proces redukcyjnego, ale także poważny chciwie. Ponadto aktorka obliczu takiej niebezpiecznej choroby jak anoreksja, ponieważ również pogarsza nadmiernego spożycia alkoholu i narkotyków. W rezultacie, w dążeniu do doskonałego ciała aktorka stała się symbolem seksu wśród młodzieży w starzejącej się kobiety. Tara Reid obecnie charakteryzuje się następującymi parametrami:

  1. Martwe, suche i łamliwe włosy nienaturalnie bielone kolor.
  2. Zbyt wyraźnie wyróżniać się w implantach piersi.
  3. Wystający brzuch i obwisłe.
  4. Zbyt chude nogi, które zdają się składać wyłącznie z kości, pokryte skórą.
  5. Doświadczony pięćdziesiąt twarzy kobiety.
  6. Aktorka waży mniej niż czterdzieści kilogramów.
  7. Według dietetyków, aktorka rozwijać niedokrwistość, bóle krzyża i bezpłodność.

W oparciu o powyższe, staje się oczywiste, że wszystkie ofiary, która była Tara, były daremne. Spójrz na to dwadzieścia lat czterdzieści, tak się nie stało. W rezultacie, aktorka sprawiło, że gorzej. Zdrowego stylu życia i sportu – czyli co dałoby Tara naprawdę pozytywne.