91 Shares 1932 views

Stare piosenki: Party, Ludzie, Pieniądze

Oczywiste jest, że demokracja nie łączy ludzi: własność prywatna narusza równość w społeczeństwie, drogich prawników naruszają kort równość, prawa autorskie ograniczać swobody dostępu do informacji i kultury i nauki.

Stan bardzo dawno nie służyć ludziom, to traci swój sens i znaczenie, dzieli ludzi i połowów w tej egoistycznej korzyści. Nie tona węgla jest cenne w społeczeństwie, chociaż to wszystko nagrzewa i mnóstwo ciasta, ograbić go, źródłem podatków dla państwa i ma wartość rozrywkową. To nie jest tak cenne, że przynosi realne korzyści, i że jest w stanie żywić bogatych.

To nie stanie się górnik milioner i piłkarzem, a nie bohater, jako aktora, aby umieścić go na ekranie, a nie krawcową, która stawia tysiące ludzi, a modeler.Vso ponieważ realne korzyści nie bawić się bogatą i pop muzyka, moda, film bawi im.

Bogate, ustaliliśmy wartość grze Buzz czynnikiem życia, określa wartości życia i valyut.Lyudi oczywiście mogłoby gnić w piwnicach, ale to nie ma znaczenia, gdy przed mistrzostwach świata lub pokaz mody. Po Sigrun może na giełdzie, rzucając do pieca ludzi takich jak chipsy.

Partia reprezentuje przedsiębiorstwem handlowym, które służą jako surowiec dla duszy nabywa izbirateley.Partiya sponserami, adres miejsca pracy, interesy polityczne i jesteśmy proszeni do głosowania na niego. strony społeczeństwa są bezużyteczne dla społeczeństwa, demokracja jest bezużyteczny. Oni tylko rozpraszają siły w różnych kierunkach i skręcić prawdziwe intencje w kurzu.

Tylko podniecenie „strefy erogenne” bogatego korzyści, czy raczej nie sprzyjają i zaszczepia im okruchy uczty. Społeczeństwo privrascheno w prostitutku- ublozhil bogaty, dostać jałmużnę. Państwo stało się także prostytutka, gdy nie są już utrzymać siebie i wioski na podatkach.

Imadła przenieść podziemi, ale współczesny świat podjęła przywary jako siły napędowej, a następnie jest on przestępcą w przyrodzie. Nie na podstawie aktualnego stanu swoich obywateli, jest w służbie tych, którzy soderzhit.Bankiry, biznesmenów, aktsionery- tutaj dla każdego stanu roboczego.

Wkrótce nasz kraj doprowadzi do wojny handlowej, ponieważ państwo nie posiada nic, ale interesy korporacji są przekształcane w interesie państwa. Stan niezależnie tylko wtedy, gdy zasoby są w dłoniach, a firma oddzielić od państwa.

Zadaniem państwa w dostarczaniu standard państwowy życia obywateli svrimi sił, zamiast tworzenia warunków dla przedsiębiorstw, które podlega jego celów i obywateli i państwa. Gazprom jest skarb narodowy? To jest ważniejsze korzyści aktsionerov.Razve sztuka stworzona na autorskim należy do ludzi? Czy to możliwe, aby zadzwonić do tych artystów ludowych?

Fakt, że „okno” jest odzwierciedleniem krętych myślących zapytaniami lyudoy z producentami pieniężnych i świadczeń. Zaczęły się pojawiać, a nie złe przykłady prac, ponieważ nadwyżka pieniędzy i już emanuje coś i spadają na ludzi, ale znowu nie w formie przystępnych cenach, przedszkola, aw udanych filmów. Razvekalovka przede wszystkim droższe vsego.No próbki te sztuki są chyba godne nagrody na festiwalu, ale pozostanie jednorazowym i zostaną zapomniane w następnym sezonie.

Jeśli bogaty kayfolovov wchodzi w ubraniach roboczych moda, mieszka w schronisku, tylko wtedy PKB byłoby zgodne z życia ludzi. Tutaj lub ich zależność od przyjemności podporządkować potrzebom społeczeństwa, aby to tendencja, lub ochrony prawa publicznego większości do życia w godności. Żaden inny sposób. Rich kayfolovy przyniesie świat kończyć pracownika sveta.Neadekvatny z śrubokręt to jedno, ale milliorder z innej prywatnej armii. Wszystkie wojny nieograniczonej interes prywatny, a niepohamowany wzrost cen na nim.

Nie można zrobić wszystko stan, ale nie może obrócić wszystko w biznesie. Wash, własność państwowa jest mniej niebezpieczne, jako oddzielone od bezpośredniej korzyści i chciwości, ale trzeba przeciwwagą i Business gosudarstvu.Chistoe gosudarstovo szkodliwe i wyczyścić rynek jest zły.