250 Shares 2802 views

„Republika SHKID”: podsumowanie. Jakie książki G. White i L. Pantelejew „Republika SHKID”?

Praca „Republika SHKID” opowiada historię dzieci mieszkających w internacie edukacji społecznej i pracy, nazwany Dostojewskiego. Ale faceci wymyślił jej nazwę tej instytucji. Nazywają go SHKID.


Kolka Gromonostsev

Wszystkie dzieci były tam, bezdomnych, wcześniej odwiedził punkty dystrybucji lub miejsca zatrzymania. Na przykład, jeden z pierwszych uczniów szkoły o nazwie Nikolai Gromonostsev który nazwany Cygan już służył w klasztorze Aleksandra Newskiego, która spadła najbardziej niebezpiecznych przestępców i włamywaczy nieletnich. On natychmiast zdobył szacunek i stanął na czele małej grupy, której członkowie są sceptycznie traktuje innowacje wprowadzone głowę pseudonimie Vikniksor. Chciał, aby SHKID mały kraj, który będzie mieć swój własny hymn i herb – słonecznik idące za słońcem.

Grisha Czarny

Po chwili pojawia się Grigorij Chernyh w szkole, inteligentnych i inteligentnego chłopca, który zwykł czytać książki zamiast nauki, a następnie udał się do pracy kolonii dla nieletnich, a potem w szkole z internatem, gdzie Mikołaj dał mu przydomek Jankiel. Szkoda, że to tylko podsumowanie. „Republika SHKID” – to historia chcesz przeczytać więcej.

Problemy z utworzeniem kadry dydaktycznej

Wkrótce także nowych ludzi, a wśród nich – Mama bez jednego oka i japońskim, wielki chłopczycą niemieckojęzycznych, inteligentny i sprytny. Niemal natychmiast osiąga on powszechny szacunek, komponując wraz z Vikniksorom i Grishka SHKID hymnu. Głowica uporządkować wszyscy uczniowie w kilku klasach, grupach, ale personel nauczania, że szkoła o nazwie Chaldejczycy, forma nie jest tak prosta. Niektórzy kandydaci nie mogli sobie poradzić z niesfornych uczniów, a inni bez doświadczenia mają trudności ze znalezieniem swojego miejsca w ubogiej Piotrogrodzie. Po Grisha, japoński, Kolka i Sparrow, nawet się prawdziwym nauczycielom zamieszki, aby połączyć się z tym wszystkich uczniów. Ale po jakimś czasie dwaj nauczyciele odbywają się w szkole, która jest dobrze zakorzenić w SHKID – Kostalmed i Alnikpop. Oni też zasługują na zawarte w nich upominaenie podsumowania. „Republika SHKID” – dzieło, w którym wielu aktorów.

"Pawnbroker" Slaenov

Zaraz po tych wydarzeniach w pokład pochodzi Slaenov, który później stał się znany jako potężny lichwiarza: Zaczyna spekulacje z pokarmem, dając jej starszy, a następnie całkowicie angażuje się silnych strażników. Wkrótce cała SHKID ale tylko Grisha, stają się zależne od tego chłopca. Codziennie zbierając znaczną część przydziału chleba „lichwiarz” Okazuje służących wykonywaniu swojego każde pragnienie. Zaczyna rosnące oburzenie, i został w kuchni w Griški Gogha z mama Dyskusja o tym, jak można wygrać Slaenova. Ale „lichwiarz” przed nimi, więc miażdżący sprzeciw. On po prostu gra w karty Grishku na dwutysięcznej przydziału chleba. Pozornie beznadziejnej sytuacji. Ale Grisha i mama się domyślić, że można dostosować skalę, tak by pokazał błędne informacje i za każdym razem, aby dać lekki „lichwiarza”. Tak więc chłopiec udaje się powoli zwrócić dług. Ale wkrótce szef zastępuje Grishku, prohozyaynichavshego kuchnię sześć tygodni Savushka na Slaenov który wywiera presję. Musiał zrobić dodatek do wydania książki racja. Dowiedziałem się o nim, szef definiuje go w areszcie, ale oburzony uczniowie podnieśli bunt przeciwko Slaenova i potajemnie opuścił szkołę. „SHKID Republika” – to książka, która nie pozostawia nikogo obojętnym, bo w nim są naprawdę intrygujące wydarzenia.

kradzież z ziemniakami

Wkrótce zaczął mieć problemy z dostawą żywności – niekiedy przez długi czas nie było jedzenia. I głodnych studentów rozpoczął torują sobie drogę do sąsiednich ogrodów, zbieranie ziemniaków tam. Zły śluby głowy, że będzie określić Ławry tych, którzy kradną, a wkrótce obietnicy prawie do życia, jak przyłapał kradzież japoński i Grishka. Ale wszystko SHKID wzrasta do ich obrony, i postanawia wybaczyć Vikniksor facetów. Wszystko westchnienie ulgi. Wielu ludzi czyta historię „Republika SHKID” Brief, których treść jest teraz przed tobą, też, jak ten z kolei.

Szkoła „Annals”, kawałki zachowań

Wkrótce jednak głowica według założenia pokład „Chronicle”, który zostanie ustalony wszelkie naruszenia porządku wykonane przez uczniów, a pierwszy w książce dostaje Grisha, próbując ukraść farby. Również Vikniksor wynalazł pięć kategorii zachowań. Ten ostatni dostał hałaśliwy i złodzieje. Jesienią czwartej klasie Umówiłem tea party na cześć publikacji dwudziestym piątym wydaniu gazety „Zwierciadło”. Jak widać, drukuje zwrócić szczególną uwagę na autorów tej książki – G. White, L. Pantelejew. „Republika SHKID” – historia zazwyczaj pouczające.

Ogień, edukacja TLL chuligani

Jeden dzień przed opuszczeniem urzędu, Grisha kontrolowane piec, ale nie zwracają uwagi na wypadają z niego mały kawałek węgla, a to doprowadziło do tragedii. Noc rozpoczęła się przerażający pożar, który spalił dwie szafy, jak wiele pokoi „Lustra” zostały zniszczone. Niedługo po tym wydarzeniu, szkoła przychodzi Leonid Pantelejew, który po raz pierwszy wszystko podobało, ale potem zabrał go do swojego przyjazny personel. Wkrótce wielu studentów są zainteresowani publikacją gazety SHKID. Ten Grisha, i Kolka i japoński, a kupiec, a mama i Sparrow. Jednak po dwunastu tygodniach męki zaprzestania, a tylko cztery pozostały sześćdziesięciu gazet. Ale nauczyciele nie mogą znaleźć powitanie odpoczynek w oparciu szkoła nowej republiki – TLL chuliganów. powstała nawet stolicą. Została nazwana Uliganshtadtom. Centralna ulica miasta otrzymał głośne nazwisko Kleptomanevsky Avenue, i to jest rezydencją szefa republiki – kupiec, a także komisarze Ludowej. Młodsze grupy stają się kolonie. Jest herb, hymn i konstytucję, gdzie nauczyciele są nazywane wrogów państwa. Niestety, nie można powiedzieć więcej na ten temat, to tylko krótka opowieść. „Republika SHKID” prezentowana jest tu w zwięzłej formie.

Sprawdź swoją wiedzę, zakłócanie porządku, tajne spotkania

Wkrótce jedna kolonia zostaje rzucony na stronie nauczycieli, aresztowany szef republiki i wykonuje przewrót w ustawieniu kraju władzy radzieckiej. Na początku stycznia, szkoła produkowane rekordy: Głowa GubONO przybywa nazwisk Lilina zobaczyć jak chłopaki znają materiał. A w miesiącach wiosennych TLL chuligani zamienia się w romantyczne miejsce, gdzie każdy myśli tylko o miłości. Ale szybko ludzie zapominają o uczuciach i zacząć grać w piłkę nożną. Cierpi z powodu nudy, Panteleev z Pylnikovym Sashey wykopuje czyszczenie kostki brukowej szkła, a wyłącza je z głowy szkoły, dając jednak szansę wrócić, jeśli instalują nowe okna. Kiedy edukacja polityczna nauczyciel pozostawia SHKID dzieci wziąć sprawy we własne ręce. Nocą, Grisha, japoński i Sasha będą tajnych spotkaniach swojego kubka. Każdej nocy spędzają siedząc. To jest pragnienie dzieci wiedza chciał powiedzieć L. Panteleev. „Republika SHKID” czasem po prostu zaskakujące zwroty akcji, prawda?

edukacja Yunkom

Szef składając propozycję legalizacji klub. Więc nie Yunkom i wydanie drukiem, który nosi tę samą nazwę, której członkami są przede faceci. Początkowo pozostali studenci przeciwieństwie do tego kubka i Odpylacze proponuje ustanowienie specjalnej czytelni. Gdy głowica przechodzi do stolicy w interesach, niepokojów, które mogą zneutralizować każdą nowo wykonaną narządu lub nauczyciela języka niemieckiego, nazywany Elanlyum. Tu zaczyna się najciekawsze wydarzenia z historii „Republika SHKID”, którego podsumowaniem jest o najbardziej podstawowych momentach pracy.

Zamieszki w szkole, z wyjątkiem niektórych studentów i zamieszek Griški Lyonka

Najbardziej aktywny udział w tych zbrodniach Guzhban i Kolka, którzy są zaangażowani w kradzieży, a na wybranym środkiem zorganizować sprees, z których jedna pochodzi członków chaotyczne Yunkom – grisha i Lenka. Wracając głowę, próbując dostać wszystko z powrotem na swoim miejscu, postanawia wyrzucić niektóre z uczniów. W rezultacie, Guzhban Kolka i kilku studentów iść na studia rolnej. Po ich wyjściu rozpocząć nieprzyjemnych zdarzeń: Grisha i Lenka, spożywane z pragnieniem, by stać się aktorami, całkowicie zapominając o swoich wydruków związanych z pracą, a to złości japoński. Powstaje niezadowolenie z powodu decyzji podjętej Yunkom nowych pracowników. Staje się również wolno palić w biurze, gdzie na bazie publikacji. Zły Grisha i Lenka, który już można uznać slamschikami (jest to tłumaczone z miejscowym slangu jako „wiernych towarzyszy”), mimo wszystko zacząć publikować swoje własne gazety. „SHKID Republika” – to książka, której streszczenie może naprawdę urzekają czytelnika.

Wyjątkiem Griški i Lyonka z Yunkom i ich akceptacja powrotem

Japończycy rozumieją, że to nie może się ostać. Zbiera pilne spotkanie, na którym Grishka i Lyonka wydalona z Yunkom. Ale przyjaciele z powodzeniem produkowane własną edycję, a potem naprawdę zdenerwować Japończyków, biorą swoje książki z czytelni. Wkrótce jednak wierni towarzysze zdecydować, że nie należy poświęcać swe siły do walki Yunkom, i tylko z tego powodu, że nie przestanie istnieć. Grisha i Lenka nadal marzy o filmowaniu. Po pewnym czasie znów stają się pracownikami Yunkom. Ale po dwóch rezygnują ze szkoły, a za nimi i wróbel, kurzu, kupca i japońskim. Te smutne wydarzenia z historii jest zakończona „Republika SHKID”. Fabuła nie jest w stanie przekazać urok robót.

Życie po SHKID

Wkrótce SHKID przynieść wiadomość od Kolka. Mówi, że jest w porządku, mieszka we wsi. Pisze także, że teraz rozumie, co jest jego cel. Kilka lat po ukończeniu szkoły w 1926 roku, Grisha i Lenka, nauczyć się dziennikarzy przez przypadek spotykają się z japońskim, który jest studentem Instytutu Sztuk Performatywnych. I kończy się z produktem „SHKID Republic”, o których podsumowanie może inspirować osoby do zapoznania się z pełną wersją książki.