561 Shares 1086 views

Cieplej dla noworodka: zagrożenie czy konieczność?

Przed urodzeniem rodzice starają się kupić wszystko, czego potrzebujesz do opieki nad dzieckiem po wypisie ze szpitala, jeśli nie są przesądni i nie planuje kupić wszystko, czego potrzeba tylko po fakcie urodzenia. Dużo nie zapomnij kupić, a kąpiel i zmianę stół i łóżeczko i pieluchy i butelki, i termometr wody i apteczka. Cieplej dla niemowlęcia może słusznie otworzyć listę. Dlaczego jest to potrzebne, i jakie środki ostrożności należy podjąć?


Teraz należy stwierdzić, że konwencjonalne gumowa grzejnik, który jest wypełniony wodą, jest pewne niebezpieczeństwo. Aby uniknąć obrażeń dziecka, nie trzeba dodać do niej temperatura zbyt gorąca woda powinna być wygodne. Nie można wypełnić go po brzegi, dosyć niewielką ilością wody. Przed umieszczeniem go do dziecka, trzeba sprawdzić, czy w hermetycznie zamkniętym pad ogrzewania dla noworodka i owinąć ją grubym materiałem. W żadnym wypadku nie można używać modeli elektrycznych ogrzać stopy dziecka – tylko dla łóżeczek grzewczych.

Ostatnio różne modyfikacje zostały zaprojektowane urządzenia grzewcze, które nie stwarzają żadnego zagrożenia podczas użytkowania. Szczególna uwaga powinna być cieplej zabawki dla niemowląt. Jego cena około 600 rubli, zwykle koszt cztery razy tańsze. Co przedstawia? Jest on wykonany z materiałów naturalnych w postaci zwykłego miękkiego zabawki psa, kaczka lub innego zwierzęcia, który to wypełniacz jest proso i lawendy płatków. Jest łatwy w użyciu: wystarczy podgrzać to kilka minut w kuchence mikrofalowej. Po tym, dać dziecku lub położyć się do łóżka. Ta zabawka pozostanie ciepły przez kilka godzin, rozkładanie delikatny zapach lawendy.

Doskonała opcja może służyć jako materiał przemiany fazowej dla noworodka. Jest również całkowicie bezpieczne i wykonana jest z materiałów nietoksycznych. Powłoka jest torba z tworzywa sztucznego zwiększona wytrzymałość i integralność. Wewnątrz znajduje się specjalny roztwór soli, który jest używany w medycynie. Nie zaszkodzi, jeśli są stosowane prawidłowo, to powoduje, że człowiek jest niemożliwe. Wręcz przeciwnie, jest to gwarancja, że nie mogą się przegrzać i spalić.

Wiele matek uwierzyć, że taki materiał zmiennofazowy dla noworodka powinna być w każdym domu. Są one dostępne w różnych formach i są przeznaczone do leczenia i profilaktyki wielu chorób. oni również wykonywać zwykłe funkcje dzieci zmarznąć podczas snu lub chodzenia na ulicy. Aby rozpocząć działalność wystarczy nacisnąć przestawne wewnątrz roztworu aktywatora i poczekać, aż falą nie będzie propagować kryształy soli. Natychmiast poczuć ciepło. Kilka minut później w pełni krystalizuje cieplejsze potrzebę zgniotu w dłoniach, jak ciasto, i gdzie chcesz dołączyć. Takie dzieci Cieplejsze (baby zestawie) łatwo wykonuje kontury dowolnej części ciała. Dla dziecka w wieku do trzech lat jest lepiej owinąć w ściereczkę. A dla najmłodszych muszą zachować odległość od ciała o co najmniej 5 cm.