302 Shares 6639 views

Szereg książek edukacyjnych dla dzieci "Szkoła Gnomów": recenzje

Ten program stał się bardzo popularny wśród rodziców i ich dzieci. Bardzo wiele ośrodków rozwoju stosuje również technikę "7 gnomów". Opinie potwierdzają, że dzieci z wielką przyjemnością wykonują proste zadania, które są składane na kolorowe strony. Każda taka lekcja jest nowym krokiem w cudowny świat wiedzy. Program jest bardzo wygodnie podzielony na 7 etapów. Siedem lat przed szkołą, siedem kolorów tęczy – siedem zestawów czasopism edukacyjnych, każdy przeznaczony na 12 miesięcy regularnych zajęć.


Jaka jest ta technika

Jest to wspaniała kolekcja, którą reprezentuje siedem serii książek, po 12 każda. W rzeczywistości są to zajęcia planowe na każdy miesiąc życia dziecka, od urodzenia do 7 lat. Mogą korzystać z rozwijającego się nauczyciela, jak również każdego rodzica dbającego o przyszłość swojego dziecka.

Teksty i zadania są drukowane na twardych stronach, których dziecko nie może łatwo zerwać. Główną zaletą są duże, jasne obrazy i stopniowo stają się bardziej skomplikowane, kolejne zadania. Książki zawierają wiele informacji na temat otaczającego ich świata, a każdy blok ma zadanie na grach, w którym dziecko lepiej zrozumie proponowany materiał. Wielkim plusem jest również obecność strony rodzicielskiej: szczegółowo opisuje cechy tego lub tego wieku, główne nowotwory i specyfikę prowadzących zajęcia. Przypomnijmy, że każda książka jest skierowana do pewnego etapu rozwoju.

Do tej pory można nazwać najbardziej kompletną metodą "7 gnomów". Opinie potwierdzają, że dzieci reagują z dużym zainteresowaniem proponowanych zadań i zdobywają nową wiedzę i umiejętności w formie gry. Każdy dodatek zawiera wkład kartonowy, z którego można umieścić zabawkę lub użyć go jako podręcznika do nauki. To sprawia, że lekcje interaktywne, budzą zainteresowanie dziecka.

Główne zalety metodologii

Jej twórcy – profesjonalni nauczyciele – starali się wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, dzięki czemu uzyskujemy pełny cykl szkoleniowy, który każda matka może z niej korzystać. Szczególnie należy zwrócić uwagę na system motywacji i zachęty dziecka, stosowany w systemie "7 gnomów". Opinie mówią, że to jasne naklejki i gwiazdy, które dziecko otrzymuje za dobrą robotę, przyczynia się do konsolidacji zainteresowania i rozwijania chęci dalszego uczenia się. Dla dzieci w wieku powyżej 3 lat dla każdej serii jest dodatkowa karta sukcesu, w której dziecko pastuje wszystkie swoje nagrody.

Dlaczego warto wybrać tę metodę? Jest zróżnicowane, to znaczy ma na celu rozwój logiki i uwagi, dobre umiejętności motoryczne i umiejętności artystyczne, edukację charakterystyczną. Dziecko konsekwentnie uczy się podstaw etyki, historii, geografii, zapozna się z formami i kolorami, uczy się czytać i pisać. Podczas tych zajęć można łatwo określić sferę inklinacji i zainteresowań dziecka, aby pomóc mu w wyborze kręgów, a może nawet zawodu.

Gdy zdecydujesz się na metodologię, nie musisz jej zmieniać. W tej sprawie wiele osób kupiło "School of Gnomes". Uwagi rodziców wyrażają wdzięczność autorom: nie trzeba już zastanawiać nad odpowiedzią na pytanie, co zrobić z dzieckiem. Od urodzenia do pierwszej klasy jest specjalny dziennik rozwoju na każdy miesiąc życia.

Gdzie kupić?

Z reguły jest to pierwsze pytanie pytane przez rodziców, gdy dowiadują się o serii "Szkoła Siedmiu Krasnoludów". Opinie często potwierdzają niemożność zakupu w sklepach piśmiennych w mieście. W takim przypadku można wydać roczną subskrypcję w biurze pocztowym lub zamówić 12 magazynów naraz, na których później będziesz z powodzeniem zaangażowany.

Inną opcją jest wydrukowanie elektronicznej wersji czasopisma na drukarce kolorowej. Będzie tańsze, a ponadto można wykonać kilka kopii jednocześnie, aby ponownie wykonywać zadania, które okazały się niewystarczające.

Dla małych

Pierwsze klasy mogą zaczynać się od pierwszych miesięcy życia Twojego dziecka. Urządzenie jest przeznaczone do 12 miesięcy, od urodzenia do roku. Jasne strony można oddzielić od książki i zawiesić w łóżeczku dziecka, a gdy zaczyna się czołgać, wklej je do poziomu oczu. Więc dziecko zapozna się z pierwszym fioletem karłowatym. Kiedy małe dziecko dorasta, będzie można uzupełnić wiedzę o znajomych w wesołych czapkach i pokazać mu kreskówkę "7 karłów". Opinie o tym są dość ciepłe, odpowiednie do oglądania przez całą rodzinę.

Przebieg lekcji od 0 do roku obejmuje bajki i dowcipy dla najmłodszych. Twoje dziecko zapoznało się z takimi pojęciami jak dzień i noc, kolory, kształty geometryczne. Choć nadal nie może ich nazwać, ale stopniowo rozpoznaje, dziecko ma podstawowe pojęcia o otaczającym go świecie. Duża liczba cennych porad będzie doskonałą pomocą dla rodziców.

"Szkoła 7 gnomów": 1-2 lata. Recenzje

Twoje dziecko rośnie, może już trzymać pędzel i ołówek w dłoniach, zaczyna mówić i codziennie uczy się więcej o otaczającym go świecie. Pomóżmy mu za pomocą drugiej serii czasopism. Oto interesujące zadania: musisz układać karty na pory roku, znajdź każdego mieszkańca swój dom (niedźwiedź żyje w lesie, ryby w rzece, motyl na łące itp.). Dodatkowo czasopisma zawierają wiele zadań do rozwijania delikatnych umiejętności motorycznych: wesoły rysunek palcami i palcami, pierwsze rzemiosło wykonane z plasteliny i jasnych aplikacji prezentuje morze wrażeń.

Wielu rodziców i nauczycieli uważa najważniejsze serie "Szkoła Siedmiu Krasnoludów: 1-2 lata". Opinie pokazują, że w tym wieku magazyny są wielkim rozkoszą. Nie jest to przypadkowe, bo teraz dziecko uczą się wyrażać emocje, w których jest silnie wspierany przez farby, papier i plastelinę.

W tym wieku możesz po raz kolejny pokazać dziecku komiks "7-ga gnom." Recenzje mówią, że w tym wieku dzieciak z wielkim zainteresowaniem i emocją podąża za przygodami bohaterów baśni, którzy muszą pomóc zamkowi i wszystkim mieszkańcom zamarzniętym straszliwym przekleństwem. Jasna, kolorowa i życzliwa kreskówka daje pierwsze pomysły na dobro i zło, przyjaźń i konieczność odpowiadania za ich działania.

Od dwóch do trzech

Program tego bloku jest bardzo podobny do poprzedniego. Ćwiczenia dotyczące poznania otaczającego świata są nieco bardziej szczegółowe, dziecko zapoznaje się z istniejącymi profesjami, uczy się korelować pojęcia: na przykład stetoskop i lekarz, żuraw i budowniczy, zarząd szkolny i nauczyciel. Opracowana logika, myślenie przestrzenne, dziecko uczy się różnorodności świata kształtów geometrycznych, a także kolorów i odcieni. Dużo czasu poświęcone jest rozwijaniu delikatnych umiejętności motorycznych, różnorodnych książek do kolorowania z dodatkowymi zadaniami ustalania informacji o kolorach, uczenia ostrożności, dokładności. Po kilku zmianach i komplikacjach kolejna seria przedstawia się od trzech do czterech lat.

Twoje dziecko jest teraz obeznane z czterema karłami: purpurowymi, niebieskimi, zielonymi i żółtymi. Cóż, jeśli wybierzesz miejsce na ścianie lub na planszy specjalnej, gdzie wyciąć i wkleić tych asystentów, którzy trenują twoje dziecko. Jeśli nie widziałeś, obejrzyj film "7 karłów". Świadectwa potwierdzają, że dziecko dobrze znają już znane znaki. A fakt, że jeszcze nie przyjaźnił się ze wszystkimi krasnoludkami, służy jako rodzaj bodźca do dalszego rozwoju.

Od czterech do pięciu

To poważniejszy blok. Twoje dziecko dorastało i dużo się nauczyło, jest w stanie rozwiązać znacznie bardziej złożone zadania. Teraz podejmujesz pierwszy krok w świat czytania, pisania i liczenia. Powolny opanowanie receptury, praca nad rozwojem logiki, myślenia przestrzennego, poprawa wiedzy o świecie. Umiejętności dziecka są wciąż niedoskonałe, często popełnia błędy. W żadnym przypadku nie należy nadużywać dziecka, lepiej jest przeanalizować tę sytuację zgodnie z przykładem kreskówki "The 7th Gnome". Opinie potwierdzają, że taki przykład metaforyczny pokazuje, jak zwykle popełnia błędy. Musisz tylko zebrać ducha i poprawić je, a nawet zmienić się.

Pięć do sześciu

Jest to przedostatnia seria czasopism "7 gnomów". Sadiq (rodzicowa opinia jest bezpośrednim potwierdzeniem) często wykorzystuje te materiały do zajęć z grupą, trenuje i przygotowuje uczniów do szkoły. To właśnie ten wiek jest podstawą do tworzenia wielu cech osobowościowych. Potrzeba poszerzenia horyzontu, poznania świata wokół nas, otrzymywania informacji poznawczych jest naprawdę fantastyczna. To nie na nic, że przedszkolaki są nazywane "dlaczego" i "fidgeting".

Wszystkie te materiały potrzebne do prowadzenia działań promocyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych będą dostarczane przez ten wybór czasopism. Wystarczy postępować krok po kroku na kolorowe strony. Dziecko w tym wieku dotyczy związków z rówieśnikami, pojęcia dobra i zła. Takie abstrakcyjne jednostki mogą być badane, patrząc przez kreskówkę "7 karłów" na nowo. Opinie pokazują, że wspólna dyskusja na temat obrazu po obejrzeniu daje możliwość lepszego zrozumienia złożonych pojęć.

Od sześciu do siedmiu

W tym roku poświęca się w pełni przygotowaniu się do szkoły. To jest list, konto, czytanie i poszerzanie widoku świata. To konkluduje "Szkoła Gnomów". Twoja opinia będzie dla twórców metodologii bardzo interesująca, można je pozostawić na oficjalnej stronie internetowej. Dalej dzieciak pójdzie do obecnej szkoły, a siedem wielobarwnych gniewów przypomni wesołego czasu spędzonego razem. Dziś nauczyciele szkół podstawowych wypożyczają niektóre klasy z najnowszych czasopism, aby dywersyfikować lekcje i ułatwić im naukę. Szczególnie dobrze w szkole podstawowej motywacji: nagrody, naklejki i gwiazdki.

Podsumujmy wyniki

Czy chcesz, aby Twoje dziecko mogło szybko studiować w szkole i osiągnąć sukces w życiu? Następnie rozpocznij zajęcia od wczesnego dzieciństwa. Dziś potrzebne są: jasne, kolorowe, interesujące i dostępne dla dzieci percepcję podręcznika, w pełni ustrukturyzowaną metodologię, która zawiera dzienniki rozwojowe na każdy miesiąc dziecka, począwszy od urodzenia. Deweloperzy wykonali olbrzymią robotę i musimy tylko pominąć klasy, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty. Jedną z najlepszych technik jest dziś "Szkoła Gnomów". Odpowiedzi tysięcy rodziców wskazują, że prawie wszyscy papieże i matki podzielają tę opinię.