85 Shares 1237 views

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wydobyć dziecko ze szpitala w zimie

Wypisu ze szpitala – pierwsze wydanie dziecka. Rodzice i krewni, tak długo czekali na to wydarzenie są marnieje w instytucjach lobbystycznych w oczekiwaniu ekscytującym momencie, kiedy pielęgniarka da kopertę z dzieckiem tato. Wszystkie są piękne i eleganckie … Co nosić do dorosłego, oczywiście, ale trzeba być zwolniony ze szpitala dziecko w zimie? Omówmy.

Wcześniej ażurowe koc, w którym zawinąć dzieci zostały wydane. Nie miałem wyboru. Obfitość wieku ma inny problem: jak się ubrać swoje dziecko tak, że reszta jego życia, przeglądając zdjęcia zrobione tego samego dnia, nie było przykro, że dziecko tak źle ubrany. A to tylko jedna strona zagadnienia. Najważniejszą rzeczą – aby zachować równowagę temperatury: dziecko nie powinno być gorąco lub na zimno.

Więc trzeba być zwolniony ze szpitala w zimie? Początkowo, warto przypomnieć, że zima zimą. Na przykład, gdzieś na Tajmyr w listopadzie do minus 30, oraz na terytorium Krasnodar w tym czasie jeszcze w kąpieli morskiej. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie stracić swój umysł, powinien on być prawidłowo i harmonijnie.

Start jest wymagane od temperatury w danym obszarze, ale pomimo powyższego, istnieje wyraźna lista niezbędnych rzeczy, a mianowicie:

  • bielizna;
  • odzież;
  • odzieży wierzchniej.

Wszystko jak każdy inny, tylko cieńsze i bardziej miękkich materiałów. Spójrzmy na zlecenie, co trzeba, aby zostać zwolniony ze szpitala w zimie.

Bielizna dla dzieci – nie że inne, jako jednostka składająca się z pieluchą (korzystnie jednorazowego użytku, korzyścią jest brak brak), czapeczki, podkoszulki (może być zastąpione przez bardziej praktyczne dzianiny organizmie) pieluchy (preferują cienką Batista). Niektórzy ludzie wolą wymienić suwaki pieluchy, ale eksperci nie zalecają, jak pępek nie został uzdrowiony, a guma może być niepotrzebna presja.

Następna na liście „wypisu ze szpitala w zimie” – ubrań. To musi być wybrane na podstawie warunków klimatycznych w danym obszarze. Na kamizelce ktoś (lub flanelową dzianiny kombinezon z długimi rękawami) i ciepłej pieluchy po prostu prawo, ktoś będzie potrzebował dodatkowej garderoby, na przykład, ciepłą kurtkę i cienki koc zamiast pieluszki flanelowe.

Na zakończenie, które muszą zostać zwolniony ze szpitala w zimie odzieży wierzchniej. Wszystko jest proste: czapka (miękki i ciepły) i koperty na pogodę. Ten zestaw klasyczny (choć wstążka odpowiada na podłogę, na liście nie wystarczy). W dzisiejszych czasach, moms mogą zakupić dla dziecka wszystkiego, nie ma żadnych ograniczeń. Na przykład, niedawno urodziła Książę Cambridge został przekazany na otwartej przestrzeni bez czapki kocem lub maski i został zabrany do domu w zwykłym białym pieluchy z zabawnymi birdie.

Zima wypisu ze szpitala jest znacznie trudniejsze niż w lecie. Nagłe zmiany temperatury mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie dziecka, ale trzeba zacząć nerwy, to dlaczego nie w tym dniu? Niech zobaczyć słońce i niebo, A uśmiechnięte tatę i dziadków. Czy nie dlatego, że przyszedł na ten świat? Odzież – to nie jest najważniejsze. Ważne jest, aby wychowywać dziecko przez tego człowieka, zdolnego do miłosierdzia i tolerancji, w stanie docenić piękna i przechowywane na zawsze.