549 Shares 4245 views

Scenariusz 08 marca do grupy średniej: wiersze, piosenki, tańce

Międzynarodowy Dzień Kobiet – to świetny pretekst do świętowania w przedszkolnym instytucji edukacyjnej. Dzieci będą się dużo pozytywnych emocji, a moja matka usłyszała w swoim wystąpieniu wiele miłych słów i komplementów. Do triumfu udało, musimy wyraźny scenariusz dla 8 marca do środkowej grupy w przedszkolu.


Dlaczego obchodzić Międzynarodowy Dzień Kobiet

Zazwyczaj we wszystkich przedszkolnych placówek oświatowych, dzieci z opiekunami przygotowują spektakle dla każdej istotnej dacie. Takie zdarzenia przeprowadzania różnorodnych zadań:

  • uczyć dzieci radzenia sobie ze strachem przed dużą publicznością;
  • tworzą przyjazną i pełną szacunku postawę wobec matki dziecka;
  • rozwijanie twórczych talentów w Czadzie, plastiku, ucho do muzyki;
  • tworzą zdolność okruchy śpiewać i czytać wiersze wyraziście;
  • pozwalać dzieciom, aby uzyskać mnóstwo emocji i zabawy, miłości i rodziny wyraźnej ciepłych uczuć.

Scenariusz dnia 8 marca do środkowej grupy pedagogów powinno odbywać się nie tylko prosty w nie mocno przeciążyć dzieci, ale również interesujące. Potem ze szczerym pragnieniem, aby uczestniczyć w próbach.

Przygotowania do obchodów


Rozpocząć przygotowania do wystąpienia na Międzynarodowym Dniu Kobiet powinien być z góry. Około miesiąca przed wyjazdem trzeba dokonać jasnego planu działania. Wtedy dzieci będą miały wystarczająco dużo czasu na naukę dobrych taniec, poezję i pieśni. Należy skupić się na wczesnym wieku młodych artystów, którzy potrzebują dłuższego czasu na przygotowanie się do koncertu.

Opiekunowie powinni wymyślić dla każdego dziecka szczęśliwy i dobry wiersz. To wystarczy, jeśli jest to tylko cztery linie. Niewielka życzeniami pipsqueak z pewnością będzie w stanie powiedzieć imponująco, nie zapominając ani słowa. Ciepłe życzenia powinny być kierowane nie tylko matkom, ale także siostry, babcie, ciotki.

Scenariusz 08 marca do grupy średniej z pewnością zawiera kilka piosenek. Będą one dostarczać zabawy atmosferę uroczystości. Wielkie święto jest niemożliwe bez tańca. Zaleca się używać te trzy występy. W pierwszych chłopców weźmie udział w drugim – Dziewczyna w ubiegłym – Wszystkie dzieci.

świąteczne otoczenie

Jeżeli instytucja edukacyjna przedszkola posiada oddzielną przestrzeń ze sceną, sprawi, że rano (08 marca) w grupie środkowej bardziej zorganizowane i zabawny. Jednak czasami małe podmioty będą musiały grać w sali gier z przedszkola, gdzie nie tyle miejsce dla gości i dzieci. Takie niuanse koniecznie uwzględnić w organizację festiwalu.

Przestrzeń, która odbędzie się wydarzenie, ważne jest, aby pięknie dekorować. Jest to elegancki pokój stworzą wyjątkową atmosferę. Na głównej scenie można zawiesić kilka kulek, kolorowymi wstążkami, którym nadano dziwaczne kształty, kolory i obrazy grupa ośmiu. Ściany powinny być umieszczone rysunki i plakaty dla dzieci, sporządzony przez wychowawców.

Ponadto, każde dziecko musi przejść do jego matka domowe Gift – aplikacja, kart, rzemiosła. Możesz zrobić je w jednej kategorii, lub dzieci pokój dla wyobraźni. Taki mały prezent, wykonany przez dziecko osobiście, będzie przyjemne dla każdej kobiety.

Sekrety udanego scenariusza

Uwiedzie młodych członków szkolenie nie jest tak łatwe do triumfu. Wychowawcy mają rzetelną skrypt na 8 marca na grupie środku miękisz są nimi zainteresowani, nie leniwy, aktywnie uczestniczyła w próbach. Musimy znaleźć szczególne podejście do każdego dziecka, aby dać mu odpowiednią rolę, co się z mocą. Talenty, otwarte nauczyciele empatyczny moje dziecko będzie w stanie dalej rozwijać.

Niektóre dzieci są z natury bardzo nieśmiały, więc trema muszą wykorzenić wszystkie siły. Jest to bardzo przydatne w przyszłości dziecka. Powinny wspierać młodych artystów wyrazić swoją aprobatę i poparcie. Wtedy w końcu minie strach przed szeroką publicznością.

Wszystkie etapy przypadku musi przełączać prawidłowo. Po wiersze są zazwyczaj towarzyszą tańce, po dotknięciu piosenek – aktywne konkursy i gry. Ważne jest zapewnienie uczestnictwa w nich i publiczności, tak aby nie nudzić.

Wiersze dla matek

Każde dziecko powinno mieć wiersz w dniu 8 marca. Grupa środkowa zawiera okruchy od 4 do 5 lat. Optymalny wariant dla nich – 4 rymowane linia. Jeśli nauczyciel widzi, że dziecku doskonałą pamięć, można polecić go czytać i długi wiersz. Najważniejsze jest to, aby nauczyć się go dobrze. Dostępne są następujące opcje:

Mamuli naszego drogiego
Przy okazji gratuluję.
Prezenty pozwoli duża.
A morze szczęścia chcesz!
***
Niech mama triumf
Przynosi uśmiech i zabawy.
Niech magia dzieje się,
I cudem stać duchy!
***
Niech marca będzie piękny, jasny.
Opatrzone prezenty dla was przyjaciółmi,
Ciasta i smaczne prezenty,
I niech twoja rodzina obchodzi!
***
Z tobą na zawsze śnić
Mama moja droga.
You damskie dzień gratulacje
I życzę radości!
***
Mamo, jestem całym sercem
Życzę radości duża,
Uśmiecha się dużo, morze radości,
Że oszczędził wam złą pogodę!

Wiersze dla babć i sióstr

Z pewnością podczas ceremonii wezmą udział sióstr i babć. Zaleca się również, aby zwrócić uwagę. Dlatego ciekawy scenariusz (8 marca) w grupie środkowej musi zawierać kilka wierszy na ich cześć. Na przykład:

Gratulacje babcie, siostry
Dzięki wspaniałej okazji wiosny!
Niech się palić w sercach ogień,
Aby odpędzić smutek cień.
Dzień Kobiet pozwoli wspaniałym,
Niedźwiedzie prezenty cały wózek.
Zwycięstwa życzymy interesujący,
Dobroć, ciepło i czerwone róże!
***
Jego dobra babcia
Gratuluję ci na Dzień Kobiet!
Jej szczęście szczerze życzę
A więc była radość w domu.
Granny, jesteś kochana,
Live, kolor bujne tulipany.
Szczęście nie pozwoli krawędzi,
Nie będzie smutek i oszustwo!
***
Babciu, nie mam więcej,
Jakie są twoje dobre oko.
ujawnię wam tajemnicę:
Kocham Cię bardziej niż ktokolwiek inny!

taniec

Jak już wspomniano, wydajność powinna obejmować trzy numery do muzyki. Pierwszy taniec na 8 marca środkowej grupy mogą wykonywać w pełni sił. W tym przypadku, wszystkie ruchy muszą być proste i łatwe do zapamiętania dzieci. Synchroniczne wykonanie spowoduje te stanowią szczególną radość. Lepiej zdecydować się na taki znanych pomieszczeń muzycznych że reprezentowanych jasne i przyjemne skojarzenia.

Chłopcy mogą wykonać taniec żeglarzy superbohaterów, zwierzęta, a nawet lezginka muszkieterowie. Naturalnie, to trzeba odpowiednie stroje. Jeśli takie rekwizyty przedszkola tam, konieczne jest, aby ostrzec rodziców o konieczności uszyć lub kupić sukienkę.

Dla dziewczynek zaleca się ćwiczyć liczbę małych wróżek, księżniczek, mody i pięknych aniołów. Byłoby miło, gdyby wszyscy uczestnicy będą nosić ten sam strój. Powinno być wyraźnie spełniają synchronizację ruchów tańczyć w dniu 8 marca grupa środkowa wykonano dobrze.

Konkursy i gry

Inspirujące święto jest niemożliwe bez ekscytującej gry i zabawy konkursach. Należy aktywnie zaangażować do udziału w nich nie tylko okruchy, ale także widzów. Na przykład, następujące przykłady:

  1. „Złóż puzzle”. Duże karty pre-cut na poszczególne kawałki. Wiodący przedstawia uczestników, a następnie łączy wszystkie fragmenty. Zadaniem matek i dzieci jest znaleźć swoje karty logiczne, a następnie szybko zmontować obraz.
  2. „Poznać głos.” Kobiety i dzieci mają w kolejce w dwóch rzędach. Wtedy, jeden po jednej matki pieszczotliwie nazywają swoje dzieci, nie wspominając już o nazwę. Dzieci muszą je odgadnąć.
  3. „Zbieranie zabawek.” Prowadząc rozrzut na podłodze wiele małych elementów. Dzieci i kobiety muszą zebrać je w przygotowanych koszy. Zwycięzcą jest para, która udało się szybko wypełnić je wszystkie razem z nią.

Można myśleć o grze oddzielnie dla matki i dla niemowląt. zaproszono również do udziału zalecane i innych gości – ojców, babcie, siostry.

piosenki

8 marca w grupie środkowej ozdobić zapalające piosenki. Komponować ich opiekunów, lub podjąć słowa słynnego filmów animowanych dla dzieci. W drugim przypadku, jeśli chcesz publiczność śpiewa razem z młodymi artystami. Jeden z pokoi musi być koniecznie poświęcony babć. Spektakularny zawarcie wszystkich prezentacjach będzie miły i wzruszająca piosenka:

Kochaliśmy ich matek
Teraz gratulacje z okazji Dnia Kobiet.
Życzymy im wielkie zwycięstwa,
Dzięki ich pracy z miłością oczekiwania.
Niech szczęście wokół nich,
Wszelkie problemy zostaną wyrwani.
Niech dobry mag strzeże cię,
Kwiaty kolei niech smutek.
Jak żyć bez ciebie na tym świecie?
Nie reprezentują nas.
Wy wszyscy krewni na planecie
I szczególnie potrzebują!
Być wiecznie młody
Piękne, jak wspaniałych wróżek.
Kochamy cię na zawsze,
nawet słodsze codziennie!

Poranek 08 marca w grupie środkowej i może zawierać ciekawe sceny, w których dzieci mówić o pewnych historie, które są istotne dla Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Kluczowym tematem obchodów

Oczywiście, poezji i tańca zachwyci rodziców. Jednak zaleca się, aby wymyślić całej prezentacji wspólny motyw. Można przyjąć jako podstawę odpowiednią kreskówki kiedykolwiek wymyślić coś własnego. Na przykład, zorganizować wakacje w królestwie baśni, aby wykazać, w jaki sposób w obchody mieszkańców lasu, aby przejść na dnie oceanu, dostać się do jednego z zwykłych rodzin i tak dalej. Pacjenci muszą być śledzone przez cały wydajności.

Istnieje wiele możliwości, jak obchodzić 08 marca w przedszkolu. Grupa środkowa jest zobowiązany do spowodowania zachwyt widzów owacją na stojąco i pozostawić wspaniałe wrażenie dobrze zorganizowany koncert. Po zakończeniu imprezy, każdy może udać się do sesji zdjęciowej, herbaty lub wspólne oglądanie motywu kreskówki. Dziewczęta z grupy muszą przedstawić drobne upominki, które są nabywane przez komisję dominującej wcześniej.

Tak więc, na długo zanim są wymagane triumf nauczycieli napisać skrypt dla dzieci (8 marca). Grupa środkowa będzie miała wystarczająco dużo czasu na przygotowanie i prób. Pokoje w toku jest konieczne do naprzemiennych występów dla gości był ciekawy, a dzieci nie są zmęczeni.