338 Shares 9416 views

Prima Aprilis lub dzień głupców

W Rosji i na świecie Prima Aprilis jest świętem narodowym. Kwietnia podczas pierwszej wojny światowej zaczęły krążyć francuskiego samolotu nad obozem wojsk niemieckich. Odwrócił się, rycząc i ostatecznie spadł więcej bomb. Przestraszyć Niemcy rzucili się w różnych kierunkach z zdumionych twarzach. Ale nie eksplozja nie stało, a kiedy dym się rozwiał, zauważyli na „bombę” jasny napis: „Od pierwszych April Fools”

Ten rysunek jest jednym z najbardziej znanych. Dzień innego Prima Aprilis, wielu wierzy Dzień głupców. Całym świecie obchodzą święto 1 dzień, płacimy mu cały miesiąc kwiecień. Wszystko to ze względu na fakt, że nasz narodowy bohater Iwan Fool. Winić każdego obywatela Federacji Rosyjskiej w jakiejś głupoty jest dość niesprawiedliwe. Bohaterowie jak Danila-master, i Lefty, jak to nasza duma. Ale gdzie są takie postacie, które nie zostało wymyślone przez autorów, a sami ludzie?

Z bohaterem Iwana głupcze, nasze kobiety w porównaniu z prawie całej płci męskiej. Ta postać – młody i zdrowy człowiek, który będzie budować i pług, a on jest leniwy i niedołężnych celu, więc może leżeć tylko na kuchence. Ulubiony bohater rzeczą ludowa – łapania much. Dlatego 01 kwietnia jest uważane za nasze narodowe święto.

Żarty w internecie

Jest to bardzo interesujące grać trick na swoich użytkowników w primaaprilisowym Day , Google, mówiąc im, że transmisje YouTube przestanie działać. Ale to nie powstrzymało, zaproponowali swoim użytkownikom doświadczyć szczególnego smaku z telefonu komórkowego lub komputera. Autorzy zwracają oferowane zapach wybór wprowadzają specjalne urządzenie do nosa i zapach.

Dzień Prima Aprilis, nawet pogoda postanowiła zażartować z Moskali. Zamiast długo oczekiwanego słońca, musieli spędzić dzień pod deszcz ze śniegiem. Ale pogoda nie można pomóc, ale wielu rosyjskich obywateli muszą być ukarani za swoje niewłaściwe żarty. Są ludzie, którzy zgłosili fałszywych informacji na temat incydentu. I nikt uprościć kara ta nie będzie, to został ogłoszony w rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Dniu primaaprilisowym. Skrypt na obchody najlepiej rozwinięty w świetle kodeksu karnego.

Policja nie oszczędzę nikogo

MSW zauważyć, że pierwszego kwietnia łączna liczba fałszywych alarmów wzrasta gwałtownie. I, oczywiście, personel odpowie na wszystkie połączenia, ale jokery telefonów musiał odpowiedzieć zgodnie z prawem dla ich działań. GU MVD Moskwa Region jasno, że ta osoba znajdzie to nie jest trudne, ponieważ numer telefonu jest zawsze określona automatycznie, a rozmowa jest nagrywana. Policjanci nie zaleca się żartować tak jak fałszywych zaproszeń do odpowiedzialności karnej. Artykuł 207 kodeksu karnego przewiduje kary za świadomie fałszywych doniesień o ataku terrorystycznego. Kara w tym przypadku może być pozbawienia wolności do trzech lat.

Nad kimś nie może drwić?

1 kwietnia – Prima Aprilis, w której socjologowie nie zaleca się wyśmiać proroków i świętych. Nie należy śmiać się z oficjalnych symboli, oto flagi, emblematy, muzyka i słowa hymnów. Również nie zaleca się mock portrety przywódców państwa.