194 Shares 5160 views

Papieros elektroniczny gorzki: co robić

Z każdym dniem coraz więcej osób kupuje papierosy elektroniczne. To dlatego, że człowiek bardziej jak proces palenia, nie nikotyny, która dostaje się do krwi. Normalny papieros jest szkodliwy dla zdrowia, więc palacze są przełączania typu elektronicznego. Większość z tych ludzi, którzy próbowali nowość, w obliczu faktu, że elektroniczny papieros smakuje gorzki. W co może być przyczyną opisanych poniżej.

Co jeśli elektroniczny papieros smakuje gorzki?

Gorchat zazwyczaj tańsze papierosy, konieczne jest, aby wiedzieć przed zakupem. W tym przypadku lepiej jest nie do zapisania. Ponieważ zazwyczaj drogie przedmioty nie przynoszą wiele problemów, w przeciwieństwie do tańszych urządzeń.

znaleźć powody

To urządzenie może smak gorzki z kilku powodów.

  1. Przegrzanie. Gdy papieros działa przez długi czas, jest bardzo gorąco, bo z tego, co się dzieje i tego nieprzyjemnego zjawiska. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy poczekać. Po pewnym czasie, urządzenie będzie działać jak nowy.
  2. Zanieczyszczenie. Papieros elektroniczny gorzki dlatego, że jest po prostu zapchany. Można go skleić coś, ale najczęściej jest to banalne braku papierosa lub regularne śmieci.
  3. Nagłe zmiany temperatury – jest również dość powszechne w zimie powód, dlatego elektroniczny papieros smakuje gorzki.
  4. Bad opatrunek. Wkłady są zupełnie inne, z różnych smaków. Na tej podstawie można już sobie sprawę, że nie wszystkie z nich są dobrej jakości i smaczne. Wybierz odpowiedni płyn jest trudne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby ją zamówić w sklepie internetowym, gdzie można zobaczyć opinie i łatwiej.

Follow-up działań w celu skorygowania nieprzyjemny smak

Odpowiedź na każdej pozycji jest bardzo prosta. Jeśli papieros elektroniczny jest przegrzanie, to powinien mieć czas, aby ostygło. Jeśli jest brudna, trzeba wziąć suchą szmatką i starannie oczyścić wstępnie wirując w szczegółach. Tylko trzeba pamiętać kolejność, w którym jechali, a następnie w instrukcji, informacje te nie mogą być określone. Z ostrym temperatury działania upuść są oczywiste: aby dać czas do ogrzania i chłodzenia, w zależności od sytuacji. Jeśli zakupiłeś płyn niskiej jakości, to należy natychmiast wymienić.

Ze względu na to, co może smak gorzki nowy elektroniczny papieros?

Nowy elektroniczny papieros gorzki właśnie dlatego, że z tych samych powodów. Jeśli urządzenie zostało zakupione w sklepie w zimie, to prawdopodobnie winę za normalnego różnicy temperatur. Gorzki smak nie tylko jako stacji benzynowej z dużą dawką nikotyny, ale bez płynnej nikotyny w ogóle. W tym przypadku konieczne jest również, aby to zmienić, może ona zdała datę ważności. Palenie tankowania tak szkodliwe dla zdrowia, trzeba być tego świadomi.

Zanieczyszczenia mogą być również jednym z powodów, dla gorzkiego smaku nowego papierosa, bo w fabryce nie jest myte z danymi urządzenia.

Dlaczego płyn w papierosach elektronicznych jest gorzka, to pytanie dręczy wielu ludzi. Odpowiedź może być wiele, w rzeczywistości, jak również opinii. Po pierwsze, należy sprawdzić datę produkcji i datę ważności. Często sprzedają przez długi czas wasters tankowania, które są szkodliwe dla zdrowia. Gorycz – jeden ze wskaźników płynu niskiej jakości.

Zazwyczaj początkujący w dziedzinie palenia papierosów elektronicznych, zakup złe stację benzynową zadać pytanie, dlaczego płyn do elektronicznego papierosa smakuje gorzki. Godna dawka nikotyny – to również bardzo dobry powód, by zmienić płyn. Nikotyna jest szkodliwa w każdym przypadku, w elektronicznego papierosa, czy jest ona zawarta w zwykłym. Jeśli nie chcesz, aby rzucić tankowania z nikotyną, wystarczy wlać pół i dodać glicerynę. Pary pochodzących z papierosów będzie znacznie większy, a mniej goryczy. Najważniejsze – aby zwrócić uwagę na fakt, że gliceryna nie był zbyt płynny, w przeciwnym razie można spalić urządzenia elektronicznego.

Powodem goryczy może być również problem techniczny, w tym przypadku lepiej jest nosić papierosa w naprawie lub zwrócić do sklepu, jeśli to możliwe. Jeśli złamał tani elektronicznego papierosa, nie ma nic się dziwić, ponieważ są one zaprojektowane w celu zapewnienia, że klienci kupują je regularnie.

W oparciu o powyższe, na pytanie, co zrobić, jeśli elektroniczny papieros smakuje gorzki, nie ma już znaczenia.