567 Shares 9663 views

Obiecująca kariera Prognoza dla 5-8 lat

Rynek pracy zmienia się co roku, czasem drastycznie. Przyszłych specjalistów, którzy obecnie wybrać ich przyszłego zawodu, należy spojrzeć w ciągu najbliższych pięciu lat i wiem na co wydziały są obiecujące kariery, a co nawet nauczyciele, profesorowie przyznać, że nic dobrego nie będzie czekać z zawodu w przyszłości.


W pewnym momencie, uniwersytety w dużych ilościach (więcej niż potrzeba) niech prawników i menedżerów. Nawet niektóre szkoły techniczne zmieniły swoje plany szkoleniowe dla wprowadzania nowych zawodów (np menedżerem w przemyśle).

Wiele w tym czasie (dziesięć lat temu) udał się nauczyć od ekonomistów i psychologów. Niektórzy byli w stanie uzyskać dobrą pozycję w prywatnej firmie, większość miała również do rozliczenia za niewielką oficjalnej pensji organizacji budżetowych.

Tak, kwestia wyboru zawodu nie jest ważne tylko z psychologicznego punktu widzenia, (odpowiednia – nie nadają), a jednak z punktu widzenia swoją wartość na rynku pracy. Przecież każdy chce być nie tylko wysoko płatnych profesjonalistów, ale także popularny (to nie jest strach przed utratą pracy i znaleźć inny).

Zanim zadzwonisz najbardziej obiecującą karierę w Rosji, konieczne jest określenie, które sfery życia dzisiaj zaczął aktywnie i dynamicznie rozwijać.

rozwijanie sfery

Po pierwsze, edukacja: State świadomie ostatnich lat oddany przywrócenie rosyjski nauczyciel obraz. Tak, nauczyciel nadal nie można uzyskać godnej płacy. Ale to już nie spada poniżej granicy ubóstwa. Problem ten skutecznie eliminuje stan ze względu na znaczny wzrost dochodów, różnych nagród za osiągnięcia w działalności zawodowej, kosztem samorealizacji (chcesz napisać pracę, jeśli chcesz – nowe szkolenia – wszystko można sprzedać i uzyskać nie tylko dobre wynagrodzenie, ale także uznanie).

Po drugie, system bankowy jest aktywnie rozwija się w Rosji. A teraz, eksperci tacy jak pośrednicy są bardzo popularne: oni już są tendencyjne i mniej więcej odbywa się (głównie przez prywatnych domów maklerskich), aby wyeliminować popularne mity. Szczególnie ważne w łańcuchu relacji „klient-pośrednik-Bank„gotowość do niedawna nie współpracuje z kredytobiorcą lub inwestora bezpośrednio, ale jego umiejętność czytania i pisania (znając tajniki produktów bankowych) przedstawiciela. Potrzeba takich specjalistów na pewno wzrośnie, ponieważ rosyjski człowiek jest jeszcze wiele wysiłku, aby poczynić ofert bankowych. uniwersytety finansowe oferują dziś dostać obiecującą karierę: od zwykłego urzędnika bankowego do CFO.

Po trzecie, zgodnie z pułku wypełnionej licznymi sklepów w rosyjskich miastach, farmaceutyki stała się jednym z najszybciej rozwijających się branż. Stąd potrzeba medycznie kompetentnych specjalistów. Ludzkość zawsze widział swoją przyszłość w ostatnich wydarzeń.

Po czwarte, nie mniej ważny był rozwój technologii informacyjnych, można tak powiedzieć, IT-boom. Trudno sobie wyobrazić, ile nowych miejsc zostały wprowadzone w ostatnich latach w dziedzinie technologii komunikacji (media-szybowiec, projektant stron internetowych, copywriter) i informacji. Wielu użytkowników komputerów i internetu mógł realizować się w tej dziedzinie, i są bardzo zadowoleni z wyników jej działalności, w tym ujęciu. I jak Światowa Sieć nie ma granic, nie ma wystarczająco dużo miejsca jest wciąż bardzo długi czas. ICT jest na pewno obarczona bardzo obiecującej kariery.

Pełna huśtawka i inne reformy (policja i inne organizacje budżetowe przyszedł pod uwagę władz). Kraj się rozwija, a my musimy nadążać za postępem, wystarczy wybrać kierunek.

Najnowsze badania

Przeprowadzone liczne badania pozwalają następujące nazwać obiecującą karierę:

  • w polityce (ale konkurencja jest wysoka, co najmniej);
  • Prawo (zawsze potrzebne będą prawnicy, biorąc pod uwagę opóźnienie w rozwoju świadomości prawnej obywateli rosyjskich, ponownie, aby umożliwić konkurencja osiągnąć wyżyny nie daleko od wszystkich);
  • w gospodarce nadal jest niedobór wykwalifikowanych menedżerów;
  • w zakresie wiedzy ekonomicznej zawsze będzie wymagane i księgowych i kompetentnych ekonomistów.

Jednakże, biorąc pod uwagę najbardziej obiecujący zawód, nie zapomnij o specjalności pracy. Jeśli porównamy płace zwykłych pracowników i specjalistów, na przykład w fabryce, różnica nie jest na korzyść tych pierwszych …