700 Shares 2329 views

Lista transakcji po 11 klasie. Popularny i prestiżowy zawód

Dziś naszym celem będzie wam się lista zawodów po 11 klasie. Generalnie, po uwolnieniu od szkoły, aby przejść gdzieś, że nie jest tak trudne. Ale znaleźć pracę – jest to dość duży problem dla dzisiejszych studentów. Ważne jest również, aby wybrać się w kierunku, który będzie w przyszłości, prestiżowych i poszukiwanych. Pomoże to wyeliminować problemy z zatrudnieniem. Więc spróbujmy zrozumieć, co do wyboru zawodu po 11 klasie.


medycyna

Pierwsza wersja wydarzeń – to idzie do medycznej, a następnie nauczyć się być lekarzem. teraz bardzo popularne chirurdzy, pediatrzy, dentyści. Jednak będzie musiał wydać na uniwersytecie przez około 7 lat, a następnie przejść przez staż.

Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany w popularnym zawodem po 11 klasie, i z tego wszystkiego, jesteś dobry w biologii i chemii, naprawdę można nauczyć się być lekarzem. Są one obecnie deficyt. Że twoja praca była opłacalna i prestiżowe, łatwe do wykonania Umów prywatnej klinice. I w tym przypadku nie trzeba się martwić o swoje zarobki, a także popularność swoich kierunkach. Jako minimum, spędził lata na uniwersytecie nie pójdzie na marne.

kierownik

A my nadal z wami naszą listę transakcji po 11 klasie. W rzeczywistości, popularny zawód może być nie najbardziej prestiżowych. , A ponadto nie są wysoko płatne. W sam raz na to teraz to kierunek zarządzanie. Mówimy o obszarze, który zwykliśmy widzieć – na dolnym linku.

Co to jest? Chodzi o to, że cały zarząd jest podzielony na 3 części: górną, środkową i niższych szczeblach. Pierwsze dwa – bardzo realne menedżerów, szefów. A ostatni – po prostu coś, co jest tak popularne i popytu dzisiaj na rynku pracy – najczęściej, że tak powiem, młodszych menedżerów. Należą do nich: sprzedawców, kasjerów, pracowników usług i żywności fast food, portierzy, sprzątaczki, przedstawicieli handlowych. W zasadzie wszystkie te zawody, które można uzyskać ucznia lub studenta.

Niemniej jednak, jest to dość popularny zawód po 11 klasie. Można nauczyć się być menedżerem, podczas studiów w celu zdobycia doświadczenia w dziedzinie niskiego poziomu, a następnie zająć pozycję lidera. Więc nie bój się tej specjalności. Plus, to zrobić dość szybko i łatwo.

inżynier

Dobry zawód po 11 klasie, mówiąc, powinny być odpowiednio opłacone. I to jest właśnie liczba takich miejsc pracy obejmują inżynierię. Dziś Rosja nie posiada wystarczającej liczby pracowników, którzy będą zaangażowani w tej pracy. Tu i proste, inżynierów i instalatorów urządzeń.

Zdobyć wykształcenie, jak to możliwe, wszedł do fizyki i matematyki wydziału. Które pracowały długo i ciężko, aby dowiedzieć się, a następnie, aby móc normalnie być zatrudniony. Niestety, trend ten nie jest bardzo popularny wśród studentów. Po tym wszystkim, inżynierowie często płacą dość małą pensję, która nie jest porównywalna z odpowiedzialności i obowiązków w miejscu pracy.

nauczyciel

Nasza lista zawodów po 11 klasa trwa. Szczerze mówiąc, wraz z lekarzy i lekarzy są bardzo popularne obecnie stanowisko nauczyciela. Tylko wśród absolwentów tej pracy nie jest bardzo popularny.

Ludzie są coraz bardziej pierwszej równiarki – też. Szkoły i przedszkola rosną na naszych oczach. Ale to tylko nikt uczyć dzieci. Aby stać się dobrym nauczycielem, teraz jest to konieczne do uzyskania kształcenia nauczycieli, a także uzyskać drugą „Wieża” w kierunku, w którym chcesz pracować. Oznacza to, że jeśli jest to chemii i biologii – medycyna, fizyka – fizyka i matematyka Department, matematyka / geometria – matematyka, i tak dalej. Z tym wszystkim, będziesz pracować obciążenie na uszy i wynagrodzenia, co do zasady, nauczyciele skąpe. Tylko prywatne szkoły nauczyciel – to naprawdę prestiżowa praca.

kosmetyczka

Zawód dla dziewczynek po klasie 11, szczerze mówiąc, bardziej popularne i popytu. I często są one wypłacane znacznie lepiej niż w jakimkolwiek innym kierunku. Jeśli jesteś dziewczyną, która nie wie, gdzie iść na studia po szkole, ale z tym wszystkim, chcesz zdobyć wykształcenie, „czysto kobiecy profil”, możesz iść do szkoły, aby stać się kosmetyczka. Lub Manicurist.

Ten zawód dla dziewczynek po klasy 11 jest dość popyt. Tak, istnieją takie mistrzowie i kosmetologów bardzo dużo. Ale klienci przyjeżdżają. We wszystkich jakiegoś pana nie ma wystarczająco dużo czasu. Tak, kosmetologii i manicure – to dość popularne i dochodowe linie. Zwłaszcza jeśli jesteś prywatnym mistrz i dostać pracę w jakikolwiek prywatny i dobrym salonie. Edukacja w tym kierunku jest krótsza niż w jakimkolwiek innym obszarze. I nie ma prawie żadnej konkurencji – każdy klient (a jest ich wiele) wybiera kreatora. Spróbuj, nie pożałujesz!

pracownik biurowy

Teraz lista transakcji po 11 klasie, co tylko można nazwać popyt nadal nieskończoności. Jednak istnieje inny bardzo użyteczny obszar, w którym zawsze wymaga nowych pracowników. To – praca biurowa.

Szczerze mówiąc, do pracy w ten sposób wielu z nich chce. Jednak, aby to osiągnąć, konieczne jest uzyskanie wykształcenie ekonomiczne lub prawne. Czasami jest również otwarty dla studentów, którzy ukończyli studia z zarządzania. I gratulacje, stajesz się bardzo zwykły pracownik biurowy.

Pracownicy ci są teraz dużo, ale rynek pracy jest ogromna rotacja personelu. I tak nowa „biuro plankton” jest zawsze potrzebna. Co należy zrobić w jego miejsce? Co do zasady, pracy z dokumentami, generować raporty, czasami do sprzedaży towarów i usług za pośrednictwem połączeń telefonicznych. W zasadzie nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Ale konieczne jest, aby ostrzec – pracownicy biurowi często są ładowane z pracy zagranicznej. I moralnie kruszyć. Daleko nie wszyscy zgadzają się na to. Z tego powodu, że pracował przez jakiś czas w biurze, ludzie przenoszą się do innej firmy. Lub nawet odrzucić. Tak więc, przyjmując pracownika biurowego kariera, musisz być przygotowany do bardzo dużego napięcia. Jesteś w stanie go znieść – osiąga szczyty w budowaniu kariery i zacząć uzyskiwać dobre pensje. Nie? Potem będziemy szukać innej pracy.

Jak odnaleźć się

Jeśli nie możesz zdecydować, gdzie się udać, aby dowiedzieć się, czym może pomóc tzw testu do zawodu po 11 klasie. Z reguły ręku ponad wszystkich przyszłych maturzystów. Gdzieś na początku roku szkolnego.

Co to jest test? Wiele pytań, które będą ilustrować swoje zachowanie w różnych sytuacjach, a także wykazują zdolności, umiejętności, stabilności emocjonalnej i ambicji. Po jasnej analizy, psychologowie uczyni werdykt – do kogo i jaki rodzaj pracy jest bardziej odpowiedni. Niestety, zwykle wyniki badań i pragnienia przyszłych uczestników rozchodzą. W ogóle, wsłuchać się w siebie – to jedyny sposób będzie można wybrać najlepszą zawodu.