394 Shares 9083 views

Gdzie jest Elagin Park? Zdjęcia i opinie

Elagin wyspa – najbardziej znany na północy do ujścia Newy. Jedyny w swoim rodzaju cudownego rezerwowej działki. Jest on położony w bardzo malowniczym miejscu. Wyspa była jednym z ulubionych rezydencji rodu Romanowów. Przed rewolucją, Yelagin park był rezydencją królewską.

Park – miejsce dla reszty obywateli

Po rewolucji, stało się własnością państwa i Yelagin Island. Park w tym miejscu stała się miejscem mieszkańców i gości stolicy Północnej. Na początku lat trzydziestych, otrzymał status Centralnego Parku Kultury i Wypoczynku (Central Park Kirowa).

Na jego teren zbudowany huśtawki, karuzele, place zabaw i miejsca przeznaczone dla sportowców i sportowców. W czasie wojny, został znacznie zniszczony pałac i inne budynki. Ale zniszczone starał się odbudować po wojnie. Od 1961 roku nastąpił emerytalnego od jednodniowego wypoczynku. Ze względu na zwiększone obciążenia i nadmiernej liczby ludzi odwiedza unikalny krajobraz była niepowetowaną stratą.

W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku Elagin Park pieczołowicie odrestaurowany. Na czwartym wieku, unikalny krajobraz wyspy, jej cisza i urok przynieść tutaj mieszkańcy Petersburga i jego goście.

Pomnik przyrody Park Elagin

Teraz to miejsce jest jednym z najrzadszych obiektów należących do dziedzictwa UNESCO. Znany jest na całym świecie. Od czerwca 2012 Elagin Park (St. Petersburg) jest specjalnie chroniony naturalny terytorium państwa. Tutaj istnieje około 500 gatunków roślin, wśród których znajdują się rzadkie. Jest to najbardziej malownicze i zieleni w mieście. Piękne krajobrazy, świeże powietrze, śpiew ptaków, przyciągają turystów z całego miasta.

Miejsce spoczynku ludzi aktywnych

Nowoczesne Central Park – wyposażone według najnowszych technologii, rozwój kulturalny strefie rekreacyjnej. Yelagin zaparkować nadaje się do rozluźnienia i interesów różnych grup wiekowych. Central Park jest gotowa na przyjęcie gości i służyć w każdej porze roku. To jest tak łatwe i przyjemne do uprawiania sportu!

 • Latem goście zabaw tenis, tenis stołowy, siatkówka.
 • Trening funkcjonalny rozwija elastyczność, łaskę, siłę fizyczną. Zajęcia prowadzone są przez trenera. Grupy 2 osób mogą wypożyczyć sprzęt.
 • grupa „Zdrowie” przeprowadził szkolenia dla ponad pół wieku. Goście w różnym wieku i płci trenować ciało i uzyskać ładunek żywością.
 • Jest otwarty w letniej garderoby dla sportowców. Płacenie 3 godzinach przechowywania, nie można się martwić o ubrania i innymi przedmiotami. Po klasy jest to właściwe i możliwe, aby wziąć prysznic.
 • Jest jazda na rolkach, luksusowo wyposażone lodowisko dla łyżwiarzy. Regularnie odbywa konkursy sportowców. Park jest bardzo dobrze wyposażony tor rolkowy.
 • Jak romantyczna przejażdżka w ciepłym denok, szybownictwo przez wodę stawu w łodzi lub roweru wodnego! Od początku maja i przed zimną wynajem katamarany pracę i łodzi z wiosłami.
 • Wynajmij wyjątkową gamę sprzętu sportowego dla miłośników narciarskich i łyżwiarstwie szybkim, tenis, jazda na rowerze.
 • W zimie, gdy dorośli i dzieci oczekujemy i sztucznych lodowisk oraz tras biegowych.

Park linowy Elagin

Oczywiście, istnieje również bardzo popularną rozrywką w ostatnich latach – Rope miasto. To otworzyło największe firmy europejskie. Elagin Park – Jest to druga lina korporacje miejskie Norwegia Park, funkcjonujących na terenie Rosji. Norweski flota „Elagin” wyjątkowe według lokalizacji i jest wyłącznie do rejestracji. Jeden z największych w naszym kraju. To odnosi się do korporacji najlepszych parków europejskich.

Znajduje się on w malowniczym zakątku miasta w Centralnym Parku Kultury i Wypoczynku. S. M. Kirowa, więc robi miejski design. Wszystko trasa liny przymocowane sztucznie połączone bieguny i gałęzie drzew. Ich maksymalna wysokość – 6 metrów. Co pół godziny można uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Trasa jest podane niezbędny sprzęt do siatki bezpieczeństwa.

W parku znajduje się:

 • 4 utworów;
 • 50 w różnych etapach złożoności;
 • 12 pocztowy linii.

Znajdziesz tu przypływ emocji. Przemiennego podniecenie, strach, podniecenie, radość i rozkosz gwarantowana! Nadaje się wykonalne trasa znajdzie tutaj dla każdego odwiedzającego. Lina miasto parku Elagin odpowiednie dla osób w każdym wieku i kondycji fizycznej. Ale istnieje ograniczenie na masę odwiedzającego – nie więcej niż 100 kg. Zalecany wiek dzieci, z którymi można się tu od 5 lat i wyższy niż 120 cm – wtedy będą mogli przejść na linii liny.

Świąt i imprez firmowych

W parku jest możliwe do przeprowadzenia imprez dla dzieci: podziałki, urodziny i inne święta. Dla bohatera za bilet na dobę przez 2 dni przed świętem, w bardzo dnia i dwóch następujących kosztów połowę ceny. Dzieci bawić profesjonalnych animatorów. Prowadzony wybrany zgodnie z wiekiem facetów gier. Wszystko to jest naniesiona na zdjęciach i filmach.

szyte na miarę imprezy odbywają się dla grup szkolnych i grup pracowników. Parkować w dyspozycji grupy kapitałowej o 3:00! Istnieje Mini Maxi, Standard i Premium pakiety serwisowe. Popularne gry zespołowe i pamiątkowe zdjęcie. W ciągu 5 lat z powodzeniem odbywają się od ponad czterystu tych świąt. Po wysiłku fizycznym i adrenaliny Surge – posiłek z napojami na miejscu Elagina. Ale napój wejść do strefy nie są dopuszczone.

Zakup biletów

W dni robocze wizyty w parku jest tańsze niż w czasie wakacji lub w weekendy. Rodziny mogą wybrać stawki według liczby turystów. W tym samym czasie można spędzić w parku dzieci od 110 cm wzrostu dla dużych rodzin. – Tańsze o 15%. Dla studentów w środy cena jest niższa o 20%. Jeśli zakupiono 10 biletów wydanych w jedenastym prezent. A jeśli posiadacz biletu nie jest w stanie odwiedzić park choroby, to zmniejsza się o pomoc w klinice. W przypadku utraty biletu lub w niekorzystnych warunkach pogodowych, pieniądze, niestety, nie będą zwracane. Bardzo wygodne, że bilety można zamówić za pośrednictwem Internetu.

opinie

Byli entuzjastycznie parku. Lubią się pięknem krajobrazu, dogodnego położenia oraz mnóstwo rozrywki. Goście jednogłośnie powtarzamy, że czas wolny w tym miejscu jest wiele warte. A tutaj jest interesujący zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Swing, zabytki, obiekty rekreacyjne przyczynić się do całkowitego odłączenia od codziennych problemów i odpocząć. Jest to bardzo ważne w dzisiejszych zatłoczonych problemów światowych.

Wszyscy ci, którzy już tam, polecam przyjaciół do odwiedzenia Elagin Park. Adres to po prostu pamiętać: Yelagin Island, 4. Ale ta wyspa znajduje się w delcie Newy, niemal w samym centrum Petersburga.