704 Shares 2240 views

Rodzina Medical Center. Nowosybirsk, "Toast"

Uznany popularny wśród pacjentów cieszyć Medical Center „Toast” w Nowosybirsku. Obecnie istnieją dwa oddziały szpitala, w dzielnicach centralnych i Oktyabrsky miasta.


Cechy kliniki „Toast”

  • Głównym celem zajęć jest diagnoza choroby przy najbliższej synchronizacji. Klinika skonsultować lekarzy wąskich specjalności. Dla pacjentów oferuje najdoskonalszy innowacyjny sprzęt zaprojektowany, aby ułatwić diagnostykę i leczenie.
  • W przeciwieństwie do wielu innych klinikach w tym samym mieście (które, jak pamiętasz, Nowosybirsk), „Toast” jest gotowy, aby pomóc pacjentom siedem dni w tygodniu.
  • Personel ośrodka jest zasłużenie jego największym atutem. Odebrał zespół profesjonalnych lekarzy, pasjonatów branży. Zgrany zespół pracuje do osiągnięcia głównego celu, jakim jest zdrowie pacjentów. To pozwoliło mu wygrać wiele nagród, między-regionalnych.
  • Oddzielnie, warto zauważyć, że w porównaniu z podobnymi klinik w innych miastach Nowosybirsk ( „Toast” w szczególności) przylega do lojalnego polityki cenowej, dzięki czemu zdrowia dostępne dla każdego. Centrum aktywnie współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, opracowała specjalny system zniżek dla stałych klientów.

Nowosybirsk, „Toast”: zalety kliniki

  • Ośrodki zdrowia zapewnia indywidualne podejście. Ze względu na unikalne możliwości diagnostycznych lekarzy centrum stanie dokonać indywidualnego planu leczenia dla każdego pacjenta. Koordynacji i współdziałania w klinice wdrożony specjalny elektroniczny system do zarządzania kartami pacjentów – „Medialog”.
  • Profesjonalizm. Eksperci wyjątkowo wysoki poziom pracy w centrum. Ponadto, zarząd kliniki dba o ciągłe szkolenia personelu. Pracownicy kliniki regularnie uczestniczyć w konferencjach naukowych i seminariach.
  • Bezpieczeństwo. Dla bezpieczeństwa pacjentów w klinice wprowadzono stosowanie instrumentów jednorazowych i instrumentów wielokrotnego użytku są starannie przetwarzane w nowoczesnych sterylizatorów. Centrum jest członkiem programu „anty-AIDS” i „przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby”.
  • Comfort. Dla wygody pacjentów, każdy z centralnych urzędów znajdują się na pierwszym piętrze budynku. Ponadto, wejścia wyposażone są w specjalne podjazdy dla ułatwienia ruchu osób niepełnosprawnych. W centrum staramy się stworzyć atmosferę maksymalnie oddalone od szpitala. Dla wygody pacjentów kliniki są urządzone w ciepłych kolorach miękkie, wypełnione światłem i ciepłem. Swobodna atmosfera daje akwarium z egzotycznymi rybami, łagodnej muzyki, przyjaznych dla administratorów.

Program klinika

W ten sposób, dobrze znany adres: Nowosybirsk, „Toast”. Klinika jest gotowy, aby zapewnić najszerszy zakres usług dla swoich klientów. Dla programu zarządzania ciąża i poród monitorowania programu dla dzieci i dorosłych, program dla uczestników dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Klinika „Toast” (Nowosybirsk), przeglądy, które powinni zwrócić szczególną uwagę na monitorowanie programów dla dzieci od urodzenia, a nawet do roku, gotowy do zapewnienia pediatry na wezwanie lub innego wąskiego specjalisty dzieci w domu.