571 Shares 3971 views

Anna Prochorow – jeden z najbardziej popularnych wiodącym krajem

Rosyjskiego uznania charakterystycznego TV nie tylko gwiazdy filmowe, ale także nadawców. Ponieważ wiele z tych, trzeba wymyślić charakterystyczną cechą dla każdego, tak że publiczność podobał mu szczególną dziennikarz. Zazwyczaj prowadzący uważnie monitorować ich wygląd, staram się być uczciwy i wyczyścić publiczność, a najlepsze i najbardziej skuteczne produkować własne programy, które mogą łatwo stać się wyrażać swoje opinie w sposób nie budzący wątpliwości. Jednym z takich gwiazd prezenterzy mogą być słusznie uważane Anna Prochorow.


Anna Prokhorova: biografia

Anna urodziła się w Moskwie. Od samego początku jej życie było związane z polityką, bo jej ojciec był ważnym dyplomata. Ponadto ważną rolę w jego przyszłych lingwistyki kariery grał dla niej. Języki Ani jest obowiązkowe w rodzinie. Tak, ona jest absolwentem szkoły specjalnej Francuskiej. Po wpisaniu Uniwersytetu Moskiewskiego, wybrał profil zawodowy Romano-germańskiej rodziny języków. dziennikarz dla jej kariery rozpoczął się prostych prac jako korespondent w gazecie. Ta aktywność jest jak dziewczyna, ale oczywiście, jak każdy ambitny osoby, chciała więcej.

Pierwsze kroki w telewizji

Anna Prokhorova dostał się na „pierwszy kanał”, kiedy miała zaledwie 20 lat. Młody, ale uparta dziewczyna wrażeniem jego poświęcenie personelu. Wzięła na każdej pracy, która była oferowana. Już w jego wczesnych latach jako Anna doprowadziła doniesienia. Kiedy został poproszony do współpracy z programem „Człowiek i Prawo”, natychmiast dał jej zgody i szybko zaangażował się w pracę. Równolegle z tym odcinku prowadzone w ramach programu „Time”, a dorabiał jako felietonista. Ponadto, Anna jest bardzo zainteresowany w wyniku programu, w którym informacje potrzebne przegląd ostatnich wydarzeń. Na przykład, zrobiła właściwy do zgłaszania „Wyniki”, „Zmartwychwstanie” i „Godzin szczytu”.

„Power” i Prochorow

Anna Prokhorova, biografia jest połączony z telewizorem, a także cały szereg narzędzi, nigdy nie myślałem, aby tam się zatrzymać. Znak dla dziewcząt był program „Pięć minut z rządem”, w którym mogła porozmawiać „z władzy.” Szef Parlamentu, prezesi, ambasadorów, członków gabinetu – wszystkie z tych osób później mówił o Ana jako człowiek bardzo wykształcony, taktowny i dowcipny. Jej zdolność zadać pytanie, tak że człowiek nie mógł odebrać go w okrężny sposób, zaskoczony kolegów. Jednocześnie była nie próbuje umieścić przeciwników w niezręcznej sytuacji, wiedząc, że „niebezpieczne” pytania nie są korzystne dla obu stron.

Prace nad TVC

Anna Prokhorova – prezenter telewizyjny, który zrozumiał, że nie można stać w miejscu. Jego dążenie do doskonałości doprowadziły do wielu incydentów, ale pomógł jej wspiąć się po drabinie kariery. Tak, od 2000 roku przeniosła się do kanału TVC. To nie stało z powodu konfliktu z „pierwszej” lub jej osobistej niechęci do dalszej współpracy z nimi; po prostu zdała sobie sprawę, że chce spróbować się jako główny redaktor prime-news, stojąc „za kulisami” telewizji. Po tym, gdy prowadziła punkt korespondent w Wielkiej Brytanii, który często odwiedza, a następnie powrócił do telewizji z Iley Kolosovym. Razem byli Program autorski nazwie „25th Hour”. To tutaj, że Anna Prokhorova osiągnęła rzeczywisty szczyt swojej popularności. To był bardzo pracowity czas dla niej, bo to wciąż konieczne i lecieć do męża Anatolij Britain, bo teraz on kierował tam biuro. Częste loty Zmęczony młoda kobieta, ale natchniony. Zdjęcie Anny Prohorovoy w Anglii wciąż pozostaje jej najbardziej ulubionych zdjęć. Ona naprawdę kocha ten kraj.

„Wydarzenia” z drażnić Prohorovoy

Niezależny projekt – jest coś aspirować do jakiegokolwiek dziennikarza, który pracował na wielu kanałach telewizyjnych. Poznanie specyfiki pracy, reporter może sam dojść do swoich celów i otworzyć show. Biorąc pod uwagę, że Anna Prochorow przez wiele lat był znany i kochany i publiczność, i współpracownicy, udało jej się szybko osiągnąć pożądany, a mianowicie otwarcie przeniesienia „w środku akcji z drażnić Prohorovoy”. Doświadczony i dojrzały dziennikarz stale komunikuje wewnętrzne znaczenie wydarzeń politycznych, zapraszając gości do studia i rozmowy z nimi na temat ważnych kwestii społecznych. Anna Prochorow był w stanie połączyć w swoim programie dla praktyki prawa autorskiego TVC wypowiedzi w osobie lidera, który jest sam w sobie, z komentarzami zaproszonych gości i ekspertów. Z ich pomocą próbuje znaleźć obiektywny sens tego, co dzieje się w kraju i za granicą na tydzień.

życie osobiste

Anna Prokhorova to nie tylko sukcesy liderem, ale także szczęśliwy mąż. Jej mąż bierze również znaczną pozycję w społeczeństwie. Tylko z tego powodu, Anna była w stanie przyjść często ćwiczyć w Wielkiej Brytanii i w posiadaniu języku. Nigdy nie myślał o Anglii mglisty kraju. W nim widzi nic ale najlepsze, na przykład wspaniałe morskie powietrze, uśmiechając się i ludzie wykształceni, którzy już dawno przestał być klasycznych sztywnych londyńczyków.

Anna kocha aktywnych form wypoczynku. Dlatego też, podczas gdy na wakacjach z mężem, którzy wolą spokojny wypoczynek na plaży, oni na przemian wycieczki po sesji opalania.

Jeśli zapytać Annę niż mogła sobie poradzić, oprócz przypadku ulubionego dziennikarza, odpowiedziała, że będzie pisać przewodniki. Uwielbiam podróżować przez długi czas stał się jej drugim miejscu po dziennikarstwie. Ale przestać czynienia z aktualnościami i analityki ona nie byłaby w stanie się, szczerze wierząc, że nic innego nie może. Po Prochorow z młodzieżą w to zamieszany, i do dziś zachwyca widzów z ich transmisji.