542 Shares 1772 views

Jak naprawić uszczelki: cechy i gatunki

Nie jest tajemnicą, że materiał naprawa zawsze jest dobierana w zależności od rodzaju wykończenia. Nawet tak prosta opcja jak podsufitka podszewką, oferuje szereg opcji. Przed zrozumieć, jak prawidłowo zamocować listwy, konieczne jest, aby zrozumieć, że w ogóle w tym wszystkim chodzi. Ten produkt formowany różne materiały mogą być zastosowane do tego. Zwykle jest wyposażony w układ zasilania grzbietu PAZO i ostatecznie tworzy zasadniczo monolityczną tarczy.

materiały

W większości przypadków podszewka wykonana jest z tworzywa sztucznego, MDF lub drewna naturalnego. Ta ostatnia opcja jest uważana za najbardziej popularne. Można używać różnych rodzajów drewna, ale korzystne są sosny i lipy. Tak więc, zanim dowiedzieć się, jak wzmocnić podszewką, będziesz musiał dokonać wyboru pomiędzy tymi dwiema rasami. Sosna jest stosowany głównie w prywatnych domach i domki, wapno jest idealny do pomieszczeń o wysokiej temperaturze: sauny, łaźnie parowe. Powód jest dość prosty: lipa, w przeciwieństwie do sosny, wolne od żywicy, a zatem nie stają się lepkie po podgrzaniu.

Cechy każdego gatunku

W celu wyjaśnienia, jak naprawić łat, należy wiedzieć, cechy każdego rodzaju. Okładziny z tworzyw sztucznych mogą być zarówno bez szwu i ze szwem z dedykowanym (tego rodzaju wygląda włos jak drewno – można odebrać dowolną kolorystykę). Jak wspomniano powyżej, okładziny mogą być wykonane z płyty pilśniowej. Do jej produkcji metoda kompresji obrazów w drewnie. Wymiary gamy standardowych, wielu kolorach. Ale nie zapominajcie, że okładzina z płyt pilśniowych nie powinien być stosowany w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np łazience).

Podsufitka Technologia

Chcesz wiedzieć, jak naprawić listwy sufitowe? Nic nie mogłoby być łatwiejsze. Proces ten przeprowadzono w dwóch etapach: w produkcji ramą nośną, a w rzeczywistości jej clapboard półkę. Przypomnijmy podstawowe zasady ramy montażowej. Zanim zostanie ona wykonana, trzeba zdecydować, w jakim kierunku zostanie ustalony podszewkę. Następnie konieczne jest, aby podzielić, a na obwodzie pomieszczenia przy pomocy kołków i śrub mocowanych profili aluminiowych. Teraz mamy zbliżył się pytanie, jak wzmocnić łat.

Jeśli zdecydujesz drewna lub MDF, należy zamocować zębatkę do sufitu, a następnie zamknij stawy ze ścianami listwy. Jeśli sufit ramy drewnianej, proces mocowania odbywa się w odwrotnej kolejności: najpierw – cokół, a następnie – kołnierze, a dopiero potem – elementy wykończeniowe. Listwy z tworzywa sztucznego przymocowane do ramy za pomocą zszywek (tj śruby). W ten zacisk jest prowadzony do wewnętrznej ścianki rowka. Boazerie jest przymocowany za pomocą małych gwoździ lub śrub (nawiercić otwory). Jeśli zdecydowaliśmy się na MDF, zakup krótkie szpilki z dużymi kapelusze.

Więc teraz już wiesz jak naprawić listwy, po dokonaniu specjalną klatkę dla niego. W zasadzie, to praca nie różni się od montażu sufitów podwieszanych.