719 Shares 9918 views

Oholoschennoe Broń: co to jest, powołanie, amunicja

Broń Oholoschennoe – co to jest? Po pierwsze, jest ona przeznaczona dla szczególnych ujęć nie mieszkają amunicji. Stosowanie innych opłat bez dalszej interwencji w projektowaniu jest po prostu niemożliwe. A jeśli ktoś ma zamiar doprowadzić ją do walki, kiedy to pod groźbą odpowiedzialności karnej. Najczęściej nazywa się rodzaj broni używane w strzelaniu filmowych, spektakli teatralnych, a także kolekcjonowania przedmiotów.


Co mówi prawo

Przekonajmy się, w odniesieniu do broni oholoschennoe, że jest to zgodne z prawem. Przepisy federalne twierdzą, że gatunek jest wyłączona broni palnej, z których każda większa część jest przedmiotem zmian technicznych mających na niemożliwość jego wykorzystania jako jednostki bojowej. Głównym celem zmian – nauczanie, stosowanie różnych rodzajów występy aktorów i zbierania.

Istnieją dwa rodzaje broni oholoschennogo:

  • okazy z symulacją strzałowych półfabrykatów;
  • elementy bez takich możliwości (pełne układy klawiatury).

Zgodnie z pkt 6.5 ustawy federalnej, opisuje rodzaj broni nie ma zastosowania do klasy przeciwpożarowej i mogą być nabywane przez każdego obywatela dorosłego Rosji. Zakup amunicji nie podlegają rejestracji i udzielania licencji przymusowych, pod warunkiem, że dana osoba osiągnęła wiek 18 lat.

Funkcje produkcyjne

Nikt nie może pomóc wyjaśnić opisując oholoschennoe broń, co to jest pod względem produkcji. Na rynku krajowym, takie przypadki są reprezentowane głównie przez producentów rzemieślniczych. „Hammer of Arms” wśród producentów masowych tego produktu w Rosji stał się jednym z pierwszych firmy. Większość aparatów analogowych tego producenta są tak blisko do zwalczania przykładowych układów.

Zwykle te modyfikacje są dokonywane przez konwersję jednostek cywilnych. Na przykład w modelu MA-AK-SH w formie przetworzonej pustych strzałów nie może zostać wykonana automatycznie. Prototyp pnia stał HVT-133.

Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że rodzaj uzbrojenia oholoschennomu obejmować większość pistoletu wyjściowych, z kaliber dziewięć milimetrów lub mniej.

Ślepe broni CO AVT-40: Opis

Nazwany karabin wydany Rusznikarze Tula jesienią 2014. W zestawie zawarte w paszporcie i duplikatu certyfikatu. Na zewnątrz wygląda całkiem przyzwoicie. Wydaje się, że kopia oryginalnego 1940 czwartego wydania tylko zjechał z linii montażowej. Nowoczesne znaki i pieczątki na kopii nie ma, z wyjątkiem małej napisem „C. Lub. „W beczce najbliższej skrzynki komory.

Fakt, że pistolet wycofany, zauważalne tylko ze względu na wyżej wspomniane napisami i wkręcony w tulei cylindra pyska. Karabin poprawnie przekształcony pustym wkładzie specjalne różnice na przykład walka jest znikomy. Sam pistolet znalazł się pod dość próbki kolekcjonerskiej. Walka jego zastosowanie jest uniemożliwione przez kołek pasowany na wcisk do odbiornika, jak i próbki w nim na bramkę, która osłabia synchronicznie iglicy oporowy.

nadzienie

Lufa jest przyspawana bezpośrednio do skrzynki w nim parę kołków uniknąć użycia głowic. W tym samym elemencie znajduje się rowek, siedemdziesiąt milimetrów długości, która jest włożona w zabezpieczającego spawania płyty siedzenia. Wszystkie szwy są wykonane starannie i nie zepsuć zewnętrzne i wewnętrzne z karabinu CO-AVT-40.

Sklep zapewnia krótszą podajnik, przeznaczony do pustych wkładów. Wiosna również zmienił – stał się bardziej zgodny, ale nie pozwala na zakłócenia i pochylanie. Jest umieszczony w komorze standardowego zestawu dziesięciu opłat.

Warto zauważyć, że w oholoschennom broni wariantowych przechowywane umiejętności w trybie automatycznym wypalania. Prawdziwi eksperci nie zalecają im się zaangażować, ponieważ wewnętrzne mechanizmy zużywania się szybciej i nie są przeznaczone do tego celu. Regulator gazu można ustawić w dogodnej wartości, dźwięk strzału jest dość głośne i długotrwałe.

Pistolet TT-CX

Dla zachowania obiektywizmu, należy rozważyć oholoschenny pistoletowy „tt”, jego funkcji i specyfikacji. Z wyglądu jest identyczny do słynnego wydaniu progenitorowych w 1993 roku.

Jest to najbardziej autentyczna wersja, bo z nim można zachować fotografowania światło i dźwięk opłaty. Broń ta jest idealna do zdobienia dowolną kolekcję tematyczną, a także symulator w kręceniu filmu, gdy stosowanie walka z najbardziej realistycznych mimicznych pustych strzałów. Głośność strzału na to jest porównywalne do zwalczania analog. Działa pełni automatyczny cykl, bez konieczności przesuwania migawkę przed każdym woleja.

Amunicja do broni oholoschennogo TT-CX mają 10H31 mm kalibru, sklep umieszczony siedem zarzutów. Aby wyjąć tuleję na tyle, aby przesunąć dźwignię w połączeniu z uchwytem i urządzenia uruchamiającego. Opłata amunicji w sklepie pod standardowym schemacie, po czym wkłada z powrotem do rękojeści pistoletu.

transformacja

Zastanawiasz: oholoschennoe broni, co to jest, to należy pamiętać, że nie jest w stanie wyprodukować strzałów amunicją, które mogą być szkodliwe dla zdrowia lub życia człowieka. Rzemieślnicy, którzy starają się przekształcić go w przypadku walki, ryzykując swoją wolność. Do takich działań za przestępstwo. Z reguły modyfikacje wykroju wypalania zmieniony z oczekiwaniem niemożności przywrócenia właściwości do uboju.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kolejny niuans, który ma oholoschennoe broni. Większość modeli są wizualnie nie do odróżnienia od modyfikacji wojskowych. Dlatego nie powinny nosić otwarcie przekonwertowane kopie do publicznej wiadomości, nie mówiąc już strzelać jeden z nich. Może to spowodować panikę wśród innych i brak porozumienia między ministrami ścigania.