630 Shares 7178 views

Jak napełnić pojemnik Epson? Kartridże do Epson

Kwestia, jak wypełnić nabój Epson, niezwykle istotne, ponieważ drukarek atramentowych firmy są obecnie jednymi z najbardziej popularnych wśród urządzeń domowych do druku.


Jeśli będziemy postępować z zaleceniami producenta, wkłady Epson że zabraknie atramentu zasobów, które muszą być zastąpione nowymi. Jednak w realnym życiu, niestety, takie zalecenia śledzić trudne, ponieważ koszt nowych oryginalnych akcesoriów firmy Epson jest imponująca. W takich okolicznościach rodzi pilne pytanie do użytkowników: „Jak wypełnić z oryginalnych pojemników z tuszem firmy Epson, że proces ten nie jest zbyt bić sobie pozwolić”

pod zakazem

Uzupełnianie drukarkę naprawdę może pomóc zaoszczędzić znaczną ilość, ale wykonanie nie jest bardzo łatwe. Problem jest następujący: Firma Epson (podobnie jak wielu innych producentów) robi wszystko, aby jego oryginalnych wkładów to było niemożliwe, aby wypełnić samemu. W systemie druku wszystko jest specjalny układ markowych drukarek, dzięki czemu, gdy poziom atramentu jest obniżona do możliwie najniższych cenach, odpowiednie polecenie jest wysyłane do systemu, a drukowanie bloki urządzeń dopóki użytkownik instaluje nowy oryginalny pojemnik.

Tak więc, nawet jeśli wkłady atramentowe Epson i będzie w stanie wypełnić, System drukarki nie rozpoznaje je jako nowe, i nadal być postrzegane jako pusty. Rezultat – drukowanie nie zostanie wykonane. A co zrobić w tym przypadku? Mogę wkład Epson kartridż? Okazuje się, że istnieje kilka sposobów na „obejście” zablokowanie funkcji chipowe, które pozwalają na ponowne użycie tego samego zestawu elementów w drukarce.

Jak napełnić pojemnik Epson Stylus: «oryginalny” sposób

Sposób, w jaki my teraz przystępuje, jest najbardziej skomplikowany, a ponadto nie jest bezpieczne. Po tym wszystkim, aby ponownie napełnić drukarkę Epson z oryginalnych kaset, w ich przypadku, najpierw trzeba wywiercić otwór, który pozwala na atrament, aby wejść. Następne włożona w otwór specjalnego kauczuk silikonowy, a następnie uszczelniono taśmą w dolnej części otworu pojemnika powietrzem.

Następnie otwór wiercony jest konieczne umieszczenie jeden koniec kapilary, a drugi koniec powinien być umieszczony w specjalnym pojemniku z tuszem. W tym przypadku, rura musi być w tym czasie za pomocą papiernicze zaciskowy zacisku. Tak, nadal „stworzyć” Kartridże do Epson z normalnego: otwarcie zaworu w dyszy wstawić medycznych strzykawki, a następnie delikatnie napina tłok. Gdy nie czujesz opór, konieczne jest ustalenie tłok.

Następnie odwoływania zacisk rurowy i poczekać, aż farba przejść do strzykawki – oznacza to, że pojemnik jest całkowicie wypełniony. Jednak to nie jest odpowiedź na pytanie „Jak napełnić Tusz Epson», którą ustala się na początku. Musimy specjalny programator, który będzie zresetowanie chipa w drukarce i usunąć ochronę. Korzystać z takich apletów jest dość proste, ale to kosztuje dużo, więc należy się zastanowić, czy jest sens kupować go przed zakupem. Znacznie taniej jest kupić nowy zestaw pojemników z atramentem.

Kartridże do Epson i tankowania

Opierając się na fakcie, że mamy opisaną powyżej, wypełniając oryginalną kasetę Epson – nie jest łatwym zadaniem. Dlatego już alternatywne rozwiązanie zostało znalezione przez dłuższy czas – do drukarek Epson użyć specjalnych komponentów wielokrotnego napełniania z „samoobnulyayuschimisya” żetonów – to sprawia, że możliwe, aby napełnić je bez programowania.

Ponadto, te wkłady, w przeciwieństwie do marki, nie trzeba wiercić żadnych otworów do napełniania tuszem, co czyni procedurę wygodniejsze tankowania. Poprzez specjalny otwór w swojej jamie można łatwo wprowadzić żądaną ilość atramentu z zastosowaniem konwencjonalnej igły i strzykawki.

Jak napełnić pojemnik Epson i nie mylić „hornblenda” z oryginalnych pojemników?

Takie składniki nie są mylone z niczego. W większości Kartridże do Epson posiada przejrzysty organizm, dlatego należy trzymać kontrolę wejściowego poziomu tuszu bardzo łatwo – gdy zbiornik jest napełniony w 95%, proces może się zatrzymać. Będzie mieć tylko włożyć wypełniony zestaw do drukarki.

Aby sprawdzić jakość powtórnie napełnianych nabojów, można wydrukować stronę testową. Jeśli awaria nie jest przestrzegana, to znaczy, że tankowanie została zakończona pomyślnie. Można stwierdzić, że dwa najbardziej popularne opcje dotyczące stosowania wypełniania kartridży Epson jednorazowych elementy najbardziej proste i wygodne.

Niezawodność w pytaniu

Pomimo oczywistych korzyści wynikających z instalacji do wielokrotnego napełniania, samo napełnianie oryginalnych kaset nadal jest bezpośrednim pogwałceniem zaleceniami producenta urządzeń dane wydruku, a następnie wykonać przyczynę odstąpienia od gwarancji nowej drukarki Epson.

Ważne jest również, aby pamiętać, że wszystkie działania prowadzone przez ściśle ładowania urządzenia zgodnie z żądaniem użytkownika, a cała odpowiedzialność w przypadku ewentualnych konsekwencji, spadnie prosto na niego.

zaufać profesjonalistom

Najlepszy ze wszystkich, oczywiście, zaufaj specjalistów z konserwacją drukarki Epson, a do tego istnieje kilka powodów. Przede wszystkim, do dyspozycji firm są wyposażone w specjalne miejsca pracy, jak również profesjonalnych narzędzi i narzędzi zaprojektowanych specjalnie do szybkiego tankowania kartridży Epson.

Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie tego procesu na własną rękę w domu, należy pamiętać, że trzeba pracować z zestawem atramentu, które są słabo zadowolony z tej treści i wyprać.

Wartość czasu

Specjalista może wydać na kasecie procedurę napełniania około pięciu minut. I wszystkie działania, jeśli chcesz, sprawi, że w twojej obecności.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych manipulacje pojemnik jest umieszczony w specjalnym oryginalnym opakowaniu. W tym samym czasie można spędzić na tej procedury dużo nerwów, czasu i wysiłku, zwłaszcza, jeśli do czynienia z podobnym problemem po raz pierwszy.

tusz pytanie

Jeśli zdecydujesz się zrobić własny sos, należy pamiętać, że trzeba będzie pewną markę tuszu, a ich wybór może zająć dużo czasu. Ponadto należy uważać, t. K. wkład proces napełniania może nieświadomie, nieumyślnie lub uszkodzenie zaworu lub obudowy. Specjalista nie pozwoli na taki błąd, ponieważ z jego doświadczenia.

Niektóre centra usług oferują nawet gwarancję na swoją pracę. lineup drukarek Epson jest aktualizowana w sposób ciągły, więc centra serwisowe pracownicy są starannie oceny nowych urządzeń, jak również materiałów eksploatacyjnych dla nich stale rozwijać naszą zdolność do innowacji usługowych. Jeśli dla konkretnego powodu wkłady nie podlegają stacji benzynowej, specjalista może zaoferować je zastąpić podobnych składników, całkowicie gotowy do użycia.

Tutaj dowiadujemy się o tym, jak wypełnić pojemnik Epson. Główną zaletą tej metody – gospodarka. Dziękuję za uwagę każdego czytelnika. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci osiągnąć maksymalną wydajność z komponentów komputerowych.