259 Shares 8135 views

Bieżnia HouseFit: Opinie i porównanie z konkurencją

W większości przypadków decyzja o zakupie sprzętu sportowego zależy od zewnętrznego rodzaju symulatora i jego wymiarów. Na przykład, że jest wygodny w użyciu, czy wszystkich członków rodziny, czy szybki montaż i transport są dostępne, i tym podobne. Jednak warto zastanowić się, że trenerzy powinni być wybierani na innych ważnych kryteriów. Do tej pory na pojawienie się nowych modeli bieżnie od różnych producentów jest dość trudne do naśladowania. Dlatego konieczne jest, by zamieszkać na niektóre z najbardziej popularnych modeli symulatory dla domu od renomowanego producenta HouseFit.

Różnorodność symulatorów do biegania

Bieżnia HouseFit prezentowane są w dwóch wersjach: mechanicznej (magnetycznych) oraz elektrycznych. Różnica polega na tym, że w drugim przykładzie wykonania działa w trybie automatycznym, a pierwszy napędzany masy ciała. Po stronie pozytywów, mechanizm magnetyczny pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. Ponadto, elementy mechaniczne do symulatora są znacznie tańsze. Jednak elektryczny HouseFit bieżnia może być stosowany przez osoby niepełnosprawne w układzie sercowo-naczyniowym, ponieważ nie tworzy taką imponującą obciążenie stóp, jak magnetyczny.

Zalety mechanicznego symulatora odmiana do biegania – to jest duża liczba programów szkoleniowych i danych. Mierzą puls ludzką, stałe zużycie kalorii, czas pracy oraz przebytą odległość.

Bieżnia HouseFit, których opinie są pozytywne tylko w naturze, nie tylko wśród fanów, ale także wśród doświadczonych sportowców, jest dostępny w sprzedaży w różnych opcji i różnych przedziałach cenowych. Producent produkuje niezawodne i wysokiej jakości sprzęt fitness, jest zwarta, wygodna obsługa, łatwy w obsłudze mechanizm. Wszelkie HouseFit bieżnia posiada wbudowany czujnik wyświetlacza i impulsów. Wszystko na sprzedaż istnieje ponad 20 różnych modeli, począwszy od możliwości budżetowych do profesjonalnych drogich okazów.

Bieżnia: model HT-9110 HP

Model HT-9110 HP – to bieżnia HouseFit magnetyczne. Dogania na symulatorze, zawsze można dowiedzieć się prędkość jazdy i ile kilometrów pokryte. Z regularnych ćwiczeń poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, tłuszcz spalony, wzmacnia mięśnie pleców i nóg. Ponadto, poprawa krążenia krwi i zwiększoną wytrzymałość. Ten model symulator – świetna alternatywa biega na ulicy i zajęcia w sali fitness. HT-9110 z HP „HausFit” posiada składaną konstrukcję, więc nie potrzebują dużo miejsca w pokoju, aby pomieścić tor. regulacja obciążenia odbywa się przez zmianę kąta ostrza do biegania. Monitorować postęp szkolenia mogą być z wbudowanym komputerem.

cechy symulator

Bieżnia HouseFit HT-9110 model HP jest napędzana za pomocą środków mechanicznych, to znaczy, że płótno jest obracany, natomiast człowiek działa. Jest to technologia jak najbardziej zbliżone do naturalnego biegu jak prędkość ustawia samego sportowca. Ważne jest, aby pamiętać, że osoby chore stawy powinny skonsultować się z ekspertem przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Symulator nie musi być podłączony do sieci, ponieważ nie jest przewidziane w konstrukcji silnika elektrycznego. Z wbudowanych programów komputerowych, wyświetlacz pokazuje wyniki szkolenia, w tym częstości tętna, odległości, czasu szkolenia i spalonych kalorii. Pozwala to nie tylko na monitorowanie ich wyników, ale także modyfikować je w celu osiągnięcia maksymalnego efektu.

W tym modelu, oznaczonego przez użytkowników, mają możliwość aktywacji „Bieganie pod górę”. Ten sposób ze wzrostem obciążenia (wstęgi nachylenie stopniowo regulowane do biegania). Regularne zajęcia na torze, można szybko schudnąć i zaostrzenia różne grupy mięśni.

Jak trenować?

Przed rozpoczęciem treningu ważne jest, aby zapoznać się z informacjami na temat funkcji symulatora modelu do zbadania wszystkich zaleceń producenta. Instrukcja Bieżnia HouseFit Dyskusja o tym, jak się rozgrzać przed głównymi zawodami. Istnieje kilka opcji: spacery lub jogging przez 10 minut. Po przygotowaniu ćwiczeń powinien poruszać się z prędkością, która najlepiej odpowiada poziomie sprawności fizycznej.

Na początku parametru musi być nie więcej niż 5 wybrany kilometrów na godzinę. Później można zwiększyć prędkość o kolejne 3 jednostki. Gdy ciało przyzwyczaja się do regularnych i długich ładunków, można spróbować swoich sił w trybie kolejki górskiej. Eksperci zalecają tego typu uruchomiony dopiero po osoba będzie łatwo wytrzymać pobiegać w spokojnym tempie przez 30-40 minut. Pod koniec ćwiczenia trzeba zwolnić, będzie na trzy minuty spaceru.

Elektryczny model z „HausFit»: HT-9120HP. Główną różnicą od konkurentów

Bieżnia HouseFit HT-9120HP – jeden z najbardziej popularnych modeli na symulatorze elektrycznej od tego producenta. Posiada wysuwaną konstrukcję, aby wytrzymać ciężar 120 kg. Opcje obejmują następujące główne cechy:

  • Możliwość programowania;
  • dostępność systemu amortyzacji;
  • trybie pracy do 20 kilometrów na godzinę;
  • możliwość pomiaru tętna.

Uczestnicy zapoznali się z wysokiej jakości symulatora, dobrą amortyzację i funkcjonalność, a także łatwość dostosowania pod ręką. Ponadto, bieżnia jest prawie niesłyszalny, publikuje podejrzanych zadrapania i uderzenia. Wśród braków przydzielić tylko jedno: ten nielogiczny układ na przyciskach panelu operacyjnego.

Jeśli porównamy „HausFit” i jego głównego konkurenta, „Tlen EF”, możemy powiedzieć, że iloczyn ostatniego producenta różni się jakość wykonania i niezawodność. Jednakże, nie ma funkcji programowania, gdy obie sportowców HouseFit wynosi do 8 różnych programów treningowych. Ponadto, wszystkie modele firmy są bardziej rozsądną cenę.

Impresje nabywców z symulatorów do uruchomienia „HausFit”

Wszystkie bieżnie „HausFit” inną funkcjonalność i łatwość obsługi. W kategorii cenowej, są one jednymi z najlepszych trenerów do biegania. Konsumenci mówią łatwe ustawienia ekspozycji, program „szybki start”, możliwość zaangażowania się w zaprogramowanych trybów. Oddzielnie, dostępność ceną i jakością pełnej zgodności.

Ważne jest, aby pamiętać, że każda bieżnia sugeruje prawidłowego korzystania z niego w celu uniknięcia wszelkiego rodzaju awarie i uszkodzenia trener sportowca. Dlatego zabronione stanąć na płótnie w czasie, gdy porusza się z dużą prędkością. Dużo nie jest również zalecany do skoku. Pozytywne wyniki treningu można osiągnąć dzięki regularności, a nie intensywność.