826 Shares 2327 views

„Koło” (teatr, Togliatti) repertuar, zwłaszcza aktorzy i opinie

„Koło” – Teatr (Togliatti), który rozpoczął swoją karierę pod koniec XX wieku. On ma na celu utrzymać aktywny dialog z publicznością w każdym wieku za pomocą sztuki. Jego repertuar obejmuje spektakle zarówno dla dzieci i dorosłych.

Historia teatru

„Koło” – Teatr (Togliatti), która istnieje od 1988 roku. Zbierz drużynę i objąć prowadzenie w zostało powierzone Artysta Ludowej ZSRR Gleb Drozdov. Miał uczniów, gotowe do końca świata do swojego nauczyciela, a one stały się podstawą firmy. Czterech artystów z tych, którzy byli z panem Drozdov w Togliatti, nadal służyć w „kole”. Administracja miasta dostarczyła trupę dla prac budowlanych, wspierane finansowo i pod obudowę do artystów.

Zajęło mniej niż rok Gleb Drozdov do tworzenia teatru. Tym razem rekord.

Firma niemal natychmiast rozpoczął tournee nie tylko w ZSRR, ale również w innych krajach. Artyści zawsze bardzo dobrze przyjęty.

W 2000 roku zmarł Gleb Drozdov. Jego odejście jest niezastąpionym strata dla drużyny. W rok po tragicznych wydarzeniach w teatrze „Koło” został nazwany jego imieniem.

W 2002 roku, jako główny reżyser wziął Morozow. Jest przedstawicielem słynnej dynastii artystów.

„Koło” – Teatr (Togliatti), który ma swoją własną charakterystykę. Tutejsi aktorzy są na podstawie umowy o pracę. Zespół jest niezależny w działalności finansowej i gospodarczej. Model ten działa nie zostały wykorzystane w naszym kraju. „Koło” jest prekursorem.

W ciągu prawie 30 lat istnienia teatr był około dwustu występy umieszczone na scenie.

Przedstawienia dla dorosłych

Zróżnicowany repertuar oferuje turystom i mieszkańcom teatrze miasta „koło” (Togliatti). Plakat prezentuje swoje spektakle dla dzieci i dorosłych. Są to klasyczne kawałki, stare dobre bajki, w których więcej niż jedno pokolenie wyrosło i prace współczesnych dramaturgów.

W 2017 roku teatr oferuje dorosłej publiczności następujące oświadczenie:

 • "The Mexican".
 • "Sacred Potwór".
 • „Miłość i gołębie”.
 • "Czerwone wino of Victory".
 • „Józefina i Napoleon”.
 • „Zyskiem post”.
 • „Sen nocy letniej”.
 • „Marynarze, kobiety i kłopoty.”
 • „Wizyta pań i innych.

repertuar dla dzieci

Jak już zostało powiedziane powyżej, występy nie tylko dla dorosłych odbiorców obejmuje w swoim repertuarze teatru „Koło” (Togliatti). Plakat oferuje chłopców i dziewcząt ciekawe, pouczające, jasny, pogodny i dobre historie.

W tym sezonie, młodzi widzowie mogą zobaczyć tu następujące oświadczenie:

 • "Matka Metelitsa".
 • "Snegurushka".
 • "Old Hottabych".
 • „Ivan siódmy.”
 • "Secret treasure map" i inne.

spółka

Trupa jest niewielka. Ale wszyscy artyści są utalentowani i profesjonalny, oni są w stanie zagrać każdą rolę. W zespole są doświadczeni mistrzowie sceny i daje wielkie Younga nadziei.

Aktorzy Teatru "The Wheel" (Togliatti):

 • Evgeny Knyazev.
 • Elena Dobrusina.
 • Ian Nowikow.
 • Olga Shkryl.
 • Victor Dmitriev.
 • Galina Zlobin.
 • Oleg Pogorelets.
 • Olga Volsky i innych artystów.

projekty

To niesie ze sobą „koło” Niedawno, kilka różnych projektów. Teatr (Togliatti), wycieczki z przewodnikiem, Salon Literacki i spotkań fanów klubu.

„Świat za kulisami”.

W ramach tego projektu dla studentów do prowadzenia wycieczki. Po pierwsze, wprowadzone zostały do Muzeum Teatralne. Następnie prowadzić za kulisami, gdzie można zobaczyć, jak dekoracje są montowane jako rekwizyty powstałych podczas szycia kostiumów. Dzieci pokazują strój i makijaż pokoi.

"Literatura Club".

Projekt jest miejscem spotkań wieczór gdzie widzowie mogą wchodzić w interakcje z aktorami i reżyserami teatru. Po raz pierwszy mają możliwość zadawania pytań, dzielenia się wrażeniami z występów i artystów. Dyrektorzy poinformować społeczeństwo o nowym pomysłem. Aktorzy pokazują szkice spektakli eksperymentalnych.

W "Premier League".

Ten klub teatralny. Jej celem – stworzenie stałego miejsca dla debaty zryatelyam gdzie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. A tutaj ludzie mają okazję spróbować swoich sił w pracy.

Każdego roku członkowie „Premier League” pod kierunkiem jednego z dyrektorów teatru przygotował raportowanie wydajności, które działają jako artystów.

Zakup biletów

Teatr oferuje publiczności kilka sposobów na zakup biletów:

 1. Za pośrednictwem Internetu.
 2. W kasie.
 3. Zarezerwować miejsce w telefonie.

Pierwszy – najwygodniejsza. Można kupić bilet w dowolnym czasie i bez wychodzenia z domu. Wybrać odpowiednie miejsca pomóc schemat Hall, która jest uwzględniona w niniejszym artykule. Jeśli dokonasz zakupu na zasobu internetowego, do którego odnosi się dany na oficjalnej stronie internetowej teatru, w momencie składania zamówienia trzeba będzie wybrać jedną z trzech metod płatności. Bilety można rezerwować, a następnie wymienić je na kasie. Jeśli w ciągu dwóch dni rezerwacja nie zostanie uiszczona, zostanie on automatycznie usunięty.

Dla tych, którzy mieszkają w odległych rejonach miasta przewiduje ekspresowej dostawy.

Możesz zapłacić przez internet za pomocą karty kredytowej. W tym przypadku, forma bilet zostanie wysłany e-mail widza.

Dla tych, którzy preferują ten drugi sposób zakupu biletów, w kasie teatru, „The Wheel” (Togliatti) otwarty jest codziennie od 10:00 do 20:00 godz.

Uprzywilejowanych kategorii obywateli może oglądać występy do 50% kosztów. Liczba tych, którzy są uprawnieni do zniżki obejmują: likwidatorów awarii w Czarnobylu, WWII weteranów, inwalidów i uczestników działań bojowych w Czeczenii i Afganistanie, rodzina wielodzietna, szanowni nauczyciele, pracownicy kultury, bohaterów Rosji i ZSRR.

Dostać bilet ulgowy może być tylko w kasie. W tym celu, widz musi przedłożyć odpowiednie dokumenty. W przypadku zakupu online lub rabaty kurierskie nie są dostępne.

A także można odwiedzić „koło” grupy teatralnej (Togliatti). urzędy telefoniczne do zastosowań zbiorowych można znaleźć na oficjalnej stronie lub katalogów miasta.

opinie

Opinie na temat widowni teatralnej może spełnić szereg. To samo stwierdzenie, że ktoś bardzo się podoba, a niektóre z nich nie jest szczęśliwy.

Główną zaletą publiczności zauważyć fakt, że bilety do teatru, „The Wheel” (Togliatti) są niedrogie.

Wśród zalet odwiedzających pamiętać, że: piękne kostiumy, piękna gra aktora, komunikacji z publicznością aktorów, wspaniałe krajobrazy.

Przedstawienia, które spowodowane zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje na widowni:

 • „Miłość i gołębie”.
 • „Marynarze, kobiety i kłopoty.”
 • "Bravo, Laurencia".

Wiele osób pisze, że komedii „The żeglarzy, kobiety i kłopoty” bardzo pogodny i podnoszący na duchu. Ale są tacy, którzy nie lubią tego oświadczenia. Głównym powodem – to pokazuje wiele przekleństw i kłótni.

O spektaklu „Bravo, Laurencia” niektórzy użytkownicy napisali, że był ciekawy i istotny, a inni – że fabuła tani i wulgarny, jak zły serialu.

Inscenizacja „Miłość i gołębie”, wielu widzów fascynuje. Ale negatywne opinie o nim dużo. Ci, którzy nie lubią pokaz, mówiąc, że byli rozczarowani, ponieważ teatr nie zdobył żadnej z własnymi pasemkami i czytanie w tej pracy, wszystko jako plan pobranych z tego samego filmu. I kolejny wadą jest to, że bohaterowie śpiewają ditties z nutą nieprzyzwoitych słów, to budzi wątpliwości co do dobrego smaku dyrektora.

miejsce pobytu

teatr „Koło” znajduje się w centralnej części miasta. Adres: Togliatti, Leningradskaya st, dom №31. można dotrzeć środkami transportu publicznego. Najbliższy przystanek: "Teatr Wheel", "TSU", "Svetlana Shop".

Jeśli przejdziesz przez dworcu lepiej jest siedzieć na minibus №310. Wyjście powinno być na przystanku autobusowym „JST”.

Z dworca autobusowego do teatru można dotrzeć na piechotę. Trzeba zejść prosto ulica Homeland a następnie skręcić w ulicę. Leningrad. To będzie po prawej stronie. Droga trwa około 15 minut.

Avtozavodsky od dworca autobusowego iść trzy minibusy. Dwa z nich – № 314 i 96 dovezut zatrzymać „Teatr koło”. Jedna z numerem 328 jedzie do przystanku. "Swietłana Shop".

Na części stacji kolejowej „Ziguli Sea” do teatru jest №40 autobus. Jeśli pójdziesz na nim, trzeba wysiąść na przystanku „Swietłana Shop”.