369 Shares 8362 views

Aktor Aleksiej Lobanov: filmografia, życiorys

Alexey Lobanov – utalentowany człowiek, znany publiczności przede wszystkim jako aktor teatralny. Zainteresowanie siebie, zwrócił się w 2014 roku, zagrał główną rolę w filmie akcji „zawód”. Artystka nie zamierza zrezygnować z występów na scenie do kręcenia filmu, ale nie wyklucza udziału w jasnych nowych projektów filmowych i seriali telewizyjnych w przyszłości. Co o nim wiemy?


Alexey Lobanov: dzieciństwo i dojrzewanie

Przyszły aktor urodził się w syberyjskim mieście Krasnojarsk, był radosnym wydarzeniem w 1978 roku. Alexey Lobanov nie należy do ludzi działających od dynastię, że nie przeszkodziło chłopca z wczesnym wieku zaczynają zaskoczyć innych z ich talentem do play-aktorskiej. Oczywiście, Alex zawsze pozostawał gwiazdą swojej szkoły, aktywnie uczestniczył w inicjatywie.

Grupa teatralna – nie jest jedyną pasją, że w ciągu kilkunastu lat oddawał Alexey Lobanov. Chłopiec dorastał zdrowy i wysportowany, że lubi grać w piłkę nożną i pływanie. Doskonały uczeń nigdy nie był, ale również do złej kategorii uczniowie nie są leczone. Humanistyczne przyciąga go bardziej niż matematyki i fizyki.

Pierwsze sukcesy

Krewni, przyjaciele, nauczyciele – nikt z najbliższego otoczenia człowiek nie miał wątpliwości, że Aleksiej Lobanov zostać aktorem. Dlatego jego wybór liceum nie był zaskoczeniem dla nikogo, sztuka dramatu młodzieniec postanowił uczyć się w ojczystym Krasnojarsku. Z powodzeniem ukończył University, przeniósł się do Irkucka, i przyłączył się do trupy teatralnej Młodego Widza, a kilka lat później zaczął grać w Teatrze Dramatycznym w Irkucku.

Alexey Lobanov – aktorem, któremu udało się po raz pierwszy, aby wyrazić swój talent, gra na scenie Teatru Dramatycznego w Irkucku. Niezatarte wrażenie na pierwszych widzów sprawiło, że tak miły młody człowiek grał fałszywego inspektora w produkcji „Generalnym Inspektorem”. Interesujące jest to, że młody człowiek był w stanie zobaczyć jego twarzy postaci, które nie były wcześniej widział w nim.

Następne role następowały po sobie. Publiczność oklaskiwała Aleksego kiedy grał w sztukach takich jak „Drogi Pamela”, „Wiśniowy sad”, „Marzenia Ermolai Lopakhin”. Kiedy aktor jest proszony, aby wymienić swoje ulubione stwierdzenie, opowiada o spektaklu „Moja biedna Marat”, w którym grał na centralny charakter. Lobanov lubił pokazać osobistego rozwoju swojej postaci w całej grze. Krytycy chwalili rolę Aleksego w spektaklu „Exodus”.

„Profesjonalny”

Co ciekawe, filmografia Alekseya Lobanova jeszcze zawiera jeden pojedynczy obraz. Chodzi o film akcji „Professional”, nakręcony w którym mężczyzna został oferowanego w 2014 roku. Aktor natychmiast lubiłem swojego bohatera – scout Andriej Zubow. Centralną postacią był ofiarą fałszywego oskarżenia, który kosztował go czternaście lat życia. Oczywiście, aby uwolnić, bohater mści struktur przestępczych, oprawione go i brutalnie zabił ukochaną.

Krytycy są zgodni, mówiąc, że rola Lobanov udało się znakomicie. Był w stanie odzwierciedlić wewnętrznego zmęczenia swój charakter, co tylko jego życie obsługuje szaleje pragnienie zemsty. Sam Alex uwielbia rozmawiać o tym, jak trudno było mu dane pracować w nieznanym warunki określone. Jednak zespół wsparcia filmu pomagał mu dostosować się do rytmu i grać wyzwanie rolę jako „doskonałe”.

popularność

Natychmiast po wydaniu „professional” był w stanie smaku chwałę Alexey Lobanov. Filmografia wschodząca gwiazda ma ten obraz na koniec 2014 roku, po demonstracji aktora zaczął uczyć się na ulicach. Alex twierdzi, że nawet doznał łagodnego stresu, ponieważ nie jest przyzwyczajony do takiej uwagi na osobę.

Że praca Lobanov w „profesjonalistów” otrzymał najwyższe uznanie krytyków, mówiąc jego gra trzyma widza w ciągłym napięciu. Oczywiście, aktor natychmiast otrzymał nowe propozycje od filmowców, którzy nadal tylko rozważenia.

Życie za kulisami

Alexey Lobanov – osoba, od której nie da się wyciągnąć szczegóły jego życia osobistego. Maksymalna gotów jest powiedzieć dziennikarzom o szkole miłości w imieniu Maryi, raz złamał serce. Jednak obecny związek thriller gwiazda „profesjonalne” media nie może niczego nauczyć.

Pytania do romantyczny związek nie ma znaczenia, Alex omawia łatwo. Na przykład, wiadomo, że aktor chce iść w długą podróż, robiąc sobie przerwę na kilka miesięcy.