501 Shares 3887 views

Teatr Lalek „Albatross”: repertuar, adres, opinie

Jeśli zastanawiasz się, gdzie udać się z dzieckiem w Moskwie, dokonać wyboru na korzyść „Albatross” teatru lalkowego. Nie będzie interesujący dla dzieci w każdym wieku. Wiele interaktywne przedstawienia teatralne, a chłopcy z dziewczynami mogą stać się stronami.

O teatrze

„Albatross” – Teatr Lalek w Moskwie, który, choć młody, ale już bardzo popularny i ulubiony wśród młodych widzów. Został on otwarty w najtrudniejszych czasach dla całego kraju. Rok jej powstania – 1996 roku stworzył swój wspaniały aktor VK Mihitarov. Był w tym czasie legendarny aktor Teatru Lalek nazwany Siergiej Obraztsov. B. Mihitarov wyróżniony tytułem „Honorowy Artysta Rosji”. Z biegiem lat, Teatr Lalek „Albatross” przeżywa różnym czasie. Z biegiem czasu, będzie mieć swój własny budynek, było świetne towarzystwo, aktorzy zaczęli często iść na wycieczkę. Jego produkcja „Albatross” pokazuje nie tylko młodych widzów mieszkających w Rosji, ale także dzieci z innych krajów. Jego występy są na całym świecie z wielkim sukcesem. Repertuar teatru lalkowego ciągle się zmienia, pojawiają się nowe i interesujące produkcje. Obecnie firma przygotowuje się do gry występy w językach obcych. Na przykład, w interaktywnym przedstawieniu „Zagrajmy w teatrze?” Heroes już mówić po angielsku. Bardzo często „Albatros” sprawia, że występy pomocowych w szkołach, przedszkolach, instytucje dalszej edukacji. Teatr i zaangażowany w działalność charytatywną, jest on zaangażowany w działania ruchu „Sunshine”. Dla dużych rodzin Teatr sprawia, zniżki na bilety.

Repertuar dla najmłodszych

Oferuje on występy teatru lalkowego „Albatross” dla dzieci w różnym wieku. Plakat dla swoich chłopców i dziewcząt od lat 0 do 6 oferuje następujące oświadczenie:

  • "The Gingerbread Man".
  • „Zagrajmy w teatrze.”
  • "The Bear i dziewczyna".
  • „buty Kto jest?”.
  • "Dobryj Ivan".

„The Gingerbread Man” – dla dzieci komedia muzyczna o słynnej rosyjskiej bajce. Tutaj dzieci będą prezentowane dowcipy, tańce, pieśni. Każdy wie, że finał opowieści smutny. Ale … Małe Widzowie „Albatross” może uratować bohatera.

„Zagrajmy w teatrze?” – interaktywną grę. Młodych widzów tales autorzy. Aktorzy wprowadzą dzieci sploty nici, stare rękawiczki, rękawice z jednym palcem. Dzieci tworzą własną przyszłość są opowieści o bohaterach – kury, psa i kota. Teraz jest lalka. Ale oni nie mogą nic zrobić sami, potrzebują one aktorów, którzy będą nimi zarządzać. Artyści starają się pozostać same dzieci. Następnie rozpoczyna się baśń. Spektakl opowiada historię jak kura o imieniu Pete miał pić zimną wodą i zachorował. Dowiedzieliśmy się o nim lisa i kota. Postanowili skorzystać z faktu, że kurczak ból gardła, a on nie mógł wezwać pomoc głośno i ukraść. Tylko ze względu na fakt, że niewiele pomagają widzom laska, porwanie fail.

Spektakl „The Bear a Girl” kładzie się na bajce „Masza i Niedźwiedź”. Prezentacja jest jasne i ciekawe, nawet najmłodsi widzowie.

Kolejna interaktywna gra gra o nazwie „buty Kto jest?”. Są też dzieci biorące udział w produkcji.

Tale „dobryj Ivan” powstał na podstawie rosyjskich bajek. Głównym bohaterem spektaklu posiada szczególny dar – potrafi grać na żadnym instrumencie muzycznym, trzeba tylko wziąć to w ręku.

Przedstawienia dla młodzieży

Repertuar teatru lalkowego obejmuje spektakle dla dzieci w wieku szkolnym. Przedstawienia dla chłopców i dziewcząt, którzy mają ponad 6 lat:

  • "Jeden wilk, dwóch myśliwych i trzy małe świnki" (operetka parodia na bajce "The Three Little Pigs", głównych bohaterów: NIF Nif, Naf Naf-i ich siostra Nufochka).
  • "Great żaba".
  • "Caravan" (oświadczenie na podstawie kilku opowiadań Hauff – "Kalif bocian", "Little Longnose" i "Mała Muck").
  • „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Jak również wydajność-koncertowej „Master Class”. Tutaj dzieci uczą się, jakie są lalki, jak robią to, w jaki sposób są zarządzane i jak aktorzy dać swoje postacie.

nowy rok

Teatr Lalek „Albatross” oferuje w grudniu i styczniu noworocznych spektakli „Elegancki drzew.” To nie jest tylko występ, to program wakacyjny, który będzie piosenki, gry, puzzle, taniec, magia, oświetlenie choinkowe, taniec i prezenty. I zawsze będą najważniejsze znaki – Santa Claus, która co roku więc spodziewać się dzieci. Chłopcy i dziewczęta będą mogli dostać się do prawdziwej historii. I, oczywiście, dziadek i wnuczka usłyszeć wiersze i piosenki, które przygotują ich do chłopaków, patrzeć taniec i doceniają kostiumy.

klub dla dzieci

Dziecięcy Teatr Lalek „Albatross” zorganizowany klub. Tutaj odbywają się urodziny dla chłopców i dziewcząt. Tutaj można się dobrze bawić z przyjaciółmi i świętować wakacje z rodziną. Aktorzy Teatru będzie działać jako animatorów. Klub zabaw dla dzieci znajduje się w „Albatross” centrum handlowego. Tutaj można siedzieć w restauracji, relaks, grać w pokoju, podczas gdy rodzice mogą iść na zakupy jest przeznaczony dla dzieci. Klub zabaw dla dzieci Adres: Izmailovo shosse, numer domu 69 D.

ograniczenia wiekowe

Teatr Lalek „Albatross” zachęca rodziców do dostosowania swoich dzieci do występów od trzech lat. Wiele matek i ojców uważa, że ich dziecko jest w stanie oglądać entuzjastycznie ustawienie nawet w wieku 1 roku. Ale artyści uważają, że nie powinno przynieść bardzo małych dzieci. Dzieci, z racji swoich cech wieku, bardzo trudno jest skupić swoją uwagę na czymś dłużej niż 20 minut. Mimo, że artyści używają podczas występów różnych technik do wypoczynku dzieci, dać im odpocząć i przełączanie ich uwagę na czas do ustawienia sceny, trudno jest przekazać sens dzieci. Ponadto, wiele przedstawień teatru zbudowany na interaktywność, aktorzy interakcji z publicznością, a dzieci w wieku poniżej trzech lat, wiele słów może być niezrozumiałe.

Takie małe widzowie postrzegają wszystko poważnie. Jeśli widzą, na przykład lalki lisa, który porusza, biorą go za żyjącego zwierzęcia, ponieważ to, co może być przestraszony i płakać. Decyzja, czy do prowadzenia dziecka do odegrania lub nie akceptować tylko rodziców. Ale odwołania teatralne dla rodziców, aby wziąć pod uwagę wiek dzieci.

Wskazówki dotyczące zakupu biletów

Teatr Lalek „Albatross” jest mała sala komora, gdzie nie ma numerowane siedzenia. Odbywa się to dla wygody młodych widzów. Kiedy rodzice i dzieci przychodzą do pokoju, pomagają dobrać odpowiednie lokalizacje. Dla dzieci położył pierwsze wiersze, tak, że żaden z dorosłych nie zamyka ich przeglądu. Rodzice są zapraszani do siedzenia z tyłu. Są chwile, gdy dziecko odmawia siedzieć sam, bez mamy i taty. Te rodziny razem postawić na centralnej serii. W ten sposób nic nie przeszkodzi dzieciom cieszyć się show, a ich wrażenia opowieści nie będą zepsute. Koszt biletów do teatru „Albatross” wynosi 700 rubli w ciągu tygodnia iw 1000 w weekendy.

opinie

Teatr Lalek „Albatross” sprzężenie zwrotne od rodziców swoich młodych widzów otrzymał w większości pozytywne. Piszą, że wielkie spektakle, dzieci po prostu uwielbiają je. Jedynym negatywnym – bardzo mały repertuar. Wszystkie spektakle są regularnie publikowane wielokrotnie zmieniany. Przez dyrektora teatru rodzice zażądać, aby rozwinąć repertuar. Świętując dorosłych i fakt, że to słuszna decyzja – aby dać dzieciom możliwość interakcji z lalkami, poznać sekrety aktorów nauczyć się najprostszych znaków. Również widzowie napisał, że teatr jest bardzo ciepły i nawet domowa atmosfera, artyści są bardzo przyjazne. Rodzice podziękować „albatros” za wspaniałą pracę, za talent aktorski, z opiekuńczy stosunek do dzieci, które nie każdy nauczyciel jest w stanie pokazać.

gdzie jest

„Albatross” (teatr lalek) w Moskwie znajduje się w Izmailovo shosse, dom №69 G. Preferowanym sposobem, aby dostać się do niego w metrze. Najbliższa stacja do niego – „Guerrilla”. Od niego do teatru zaledwie kilka minut spacerem.

Nie myśleć, gdzie iść z dzieckiem. Czuć się swobodnie wybrać, aby odwiedzić Teatr Lalek „Albatrosa”. Tutaj ty i twoje dzieci daje dobre samopoczucie.