112 Shares 3843 views

Jak się ubrać noworodka w lecie i jakie ubrania będą najwygodniejsze

Czas letni – to gorący czas. Dziecko trzeba nosić tak, że nie jest zbyt gorąco, ale nie tylko przez losowego projektu lub bryzy na spacer. Chciałbym rozwinąć doborze ubrań dla najmłodszych dzieci w wieku do 3 miesięcy. Wszakże ich ciała termoregulacja nadal niekompletny i wymaga stałej opieki. Jak się ubrać noworodka w lecie, omówimy w tym artykule.


Jaki rodzaj ubrania dla noworodka opt dla domu latem

Dziecko do dobrego wzrostu i rozwoju potrzebuje komfortu. Ubranie powinno być przestronne uszyty z naturalnych materiałów, bez szwów twarde i niewygodne dekolt. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim. Najlepszym temperaturze pokojowej uważa się 21-23 stopni. Kiedy jej dziecko wystarczy umieścić na garnitur bawełny, lekka czapka lub cienkiej pieluchy i podkoszulku dziecka. Jak się ubrać noworodka latem, gdy temperatura w pomieszczeniu jest trochę wyżej? Można umieścić na jasnym miękiszu T-shirt, szorty, skarpetki. Lub w celu umożliwienia dziecku spać nago. Można przykryć cienką pieluchy. Nie zapomnij, aby upewnić się, że pokój nie jest projekt. Stają się przyczyną przeziębienia letnie u dzieci. Aby upewnić się, że dziecko nie jest zimno, dotknij jego nosa i szyi. Skóra powinna być sucha i ciepła. Jeśli noworodek jest pocenie się lub czuje się zimno, więc odzież jest wybrany nieprawidłowo, więc potrzebny jest odpowiedni zestaw.

Jak się ubrać noworodka na spacer w lecie

Jeśli na zewnątrz jest gorąco, a potem chodzić dziecko może być ubrany w bawełnianą koszulkę, spodnie lub pieluchy, skarpety, lekką czapkę. Zrobić noworodka naga na ulicy nie jest zalecane, nawet przy wysokich temperaturach. Fakt, że odzież letnia zaprojektowany do odparcia ciepła i promieni UV, ochrona przed pasożytami i wszy, kurz. Niech dziecko otrzymuje kąpiel powietrza bez ubrania w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, a nie chodzić. Może powstać pytanie, jak się ubrać noworodka w lecie w chłodniejszą pogodę? W podróż, aby zdobyć kolejny zestaw ubrań. Powinna ona obejmować ciepłą kurtkę, spodnie, czapka, cienką powłokę lub zasłonę. Po tym wszystkim, pogoda może się zmienić szybko i potrzeba, aby chronić dziecko od różnicy temperatur.

Co trzeba kupić dla noworodka letniej garderoby

Ilość zakupionego nosić latem będzie zależeć od tego, jaki styl rodzicielstwa rodziców wyboru. Jeśli matka – naturalny zwolennik edukacji, pieluchy i pieluszki gazy będą musiały 15-20 sztuk. Jeśli matka planuje natychmiast ubrać dziecko w suwaki, spodnie i majtki, trzeba będzie kupić 15-20 slajdy. Kwota ta będzie znacznie mniej, jeśli używać jednorazowych pieluch.

Oto, co trzeba kupić dla noworodka w okresie letnim:

  • 4 podkoszulki wykonane z tkaniny bawełnianej światła;
  • 15-20 kawałków cienkiej pieluchy lub majtek;
  • 2 maski światła;
  • 3 pary skarpet bawełny;
  • Para 3-tsarapok rękawice;
  • 2 cienkie letni garnitur lub Sandpiper, ciało;
  • 1 Kombinezony grubej lub cienkiej wełny, bawełny;
  • 1 czapka ciepła;
  • jakiś ciepły kołyska dla schronienia i underlain;
  • jedna koperta ułatwiający chodzenie na deszczowy dzień.

Z tego zestawu ubrań można znaleźć odpowiedź na pytanie: „Jak się ubrać noworodka latem?” Należy przestrzegać reżimu temperatury – a okruchy będą mieli ciepłe letnie dni.