162 Shares 956 views

"Love-marchewka" (2007): aktorzy. „Love-marchewka”: gra główne role

„Love-marchewka” (2007) – pierwsza znacząca próba rosyjskiej kopii kinowej i dostosowania mentalności krajowej popularny niegdyś idei Hollywood organów walutowych. Z jednej strony – to komedia filmy o trudnej codzienności para – Marina (Kristina Orbakayte) i Andrew (Gosha Kutsenko), az drugiej – prawdziwa parodia X-Men Western malarstwa. Parodia powiedziano publiczności cztery scenarzyści, reżyserzy, aktorzy. „Love-marchewka” – nieskomplikowany rosyjska komedia o metabolizmie ciała.


elementy parodii

Opowiadanie jest łatwo znaleźć cytaty z słynnej sagi o mafii ( „Ojciec chrzestny”, „Leon zawodowiec”), odniesienia do „Mr. and Mrs. Smith”, „Straż dzienna” i „Harry Potter”. Jednocześnie historia zawiera momenty, pokazując parodia współczesnego życia w ogóle, a zwłaszcza osobników. Na przykład, prawnik Aristarkhov, grany przez reżysera projektu Aleksandra osobiście Strizhenov natychmiast powoduje pewne skojarzenia. A scena, w której Andrew (już w ciele Marina) opowiada o filmie, przypominający przejście z pracy napisanej w 1910 Averchenko „Historia jednego obrazu.” Wszystkie referencje i Parodie chwile dyskretne i zabawy, dzięki harmonii, które sprawiają, idealnie dopasowane aktorów. „Love-marchewka”, aby uzyskać oryginalnego filmu, nawet dobrze znaną historię, używany w Hollywood, w rosyjskiej rzeczywistości zyskuje niepowtarzalną specyfikę.

historia

Gen. zabija miłość małżonków Golubev, pasja nie ma, pchnął swoją karierę, przyjaciół osobistych interesów i codziennej rutyny. Oni często kłócą się nad drobiazgami i spędzić razem jest bardzo mało czasu. Na horyzoncie majaczyły perspektywa rozwodu. Aby zapisać para rodzina zostaje wysłany do konsultacji psychologa rodzinnego Kogan. Jak się okazało, lekarz zapisuje stosunków rodzinnych bardzo niekonwencjonalny sposób. Rankiem Marina i Andrzeja budzi się i stwierdza, że zamienione ciała. W rezultacie, po szalonych Zabij absurdalnych i zabawnych sytuacji, udaje się uratować małżeństwo. Ten „happy end”, tylko w języku rosyjskim, aby dać widzom głównych aktorów. „Love-marchewka” – świetny film do oglądania rodzinnego, niosący głęboki sens codziennego – spróbuj trochę żyć życiem ukochanej połowę.

obsada

Odlewy jest bardzo ważne dla klienta i producenta, jeśli dobór aktorów popełnić błąd, może to mieć wpływ na całą pracę w przyszłości. Może być dumna ze swojej aktorów gwiazdek-ołowiowe komedii „Love-marchewki”. Aktorzy i role tak oczarował publiczność, która stała się natychmiast rozpoznawalne. Charyzmatyczny i popularny Gosha Kutsenko i uroczy Kristina Orbakayte wspaniały wzajemnie się uzupełniają. Ich duet jest to możliwe, bez przesady można nazwać idealnym. Film brał udział w całej rodziny reżysera Aleksandra Strizhenova: małżonka Katarzyna zawarte na ekranie obraz Korogodskii żona i matka Love – grał rolę zdziecinniałego babcią i swoją wnuczkę. Najmłodsza córka Aleksandra, oczywiście, otrzymał nagrodę publiczności w kategorii „Love-marchewki”: aktorów-dzieci”, gra dziecko, pojawiając się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Oto rodzina get-razem z pyleniem reklamy. Ponadto, Renat Davletyarov – jeden z producentów filmu, przyciągnęła do pracy nad projektem dla żony Olga Orlova, który grał bliskiego przyjaciela głównego bohatera. Nie mniej ważną rolę odgrywaną przez inne podmioty. „Love-marchewka”, mającą intrygującą historię, nie mógł zagrać z powodu drobnych znaków. Z których większość Strizhenova „Z 180 i powyżej” minęło od poprzedniego projektu: Eugene Stychkin, Euclid Kyurdzidis, a Iwan Urgant zastąpił swojego ojca – Andrey Urgant.

braki

Przez skrypt, można tworzyć wiele zastrzeżeń, nawet jeśli nie brać pod uwagę przyjęcie idei. Dość męczące silny nałożenie product placement, który przychodzi na bezpośrednie cytaty z reklam. Jako naiwnej dziewczynki do moralności dorosłych, mocno pogniecione i moralizatorskiej finał na końcu filmu. Na początku obrazu obraz z przystani jest zbudowany jakoś niewyraźnie Kutsenko chciał przynieść widzom wszystkie inne samice charakter, nie jest jedna, która wykazała Marina pierwszy. Dobrze, inne znaki nie są idealne. Niemniej jednak stanowiły podstawę obrazu „Love-marchewki”. Aktorów i role korzystnie otrzymane przez odbiorców, która jest logicznym motywacji do wejść drugiego i trzeciego elementów. Kontynuacja jest wyraźnie gorszy od oryginalnego obrazu, ale to komedia nie powinny obciążać widza w jakikolwiek sposób.

uogólnienie

Ale pomimo tych wszystkich braków, rolka folii wygląda ładne i proste. W przeważającej części przyczyniło się do pary Aguilera i Kutsenko. Aktorzy filmu „Love-marchewki” starał. Zobacz zafascynowany tak, że staje się niewidoczne bloopers scenariusza.