103 Shares 2454 views

Cześć: co to jest?

Czas się zmienia i przekształcenie styl i formę komunikacji między mężczyznami i kobietami. W tym artykule będziemy mówić o takich terminów jak „cześć”. Co to jest, gdy trzeba użyć tego gestu i jak zrobić to dobrze – to wszystko i chce rozmawiać.


Na koncepcji

Pierwszą rzeczą do zrozumienia pojęć, które są bezpośrednio związane z tym artykułem. Tak kiwać – co to jest? Wszyscy chyba widzieli filmy gdzie oni pokazują nawet czasów carskich i piękne kulki szlachetne. Tak więc, aby przywitać się z mężczyzną, kobieta wykonała niewielką gładką squat – rodzaj geście powitania. Jak na etykiecie słownictwa NOD – ukłon do przysiadu, kiedy kobieta przechodzi płynnie z jednej nogi na drugą z „demi ognia” w pozycji 4 Th. Jeśli chodzi o historię, to jest istotnym elementem etykiety sądu, który trwa przez trzy wieki – od 16 do 19. Teraz coraz częściej jest elementem tańca, pozdrowienia Człowiek i dziewczyna przed wejściem do tańca.

niuanse

Zdemontowany, nod – co warto wspomnieć, że ta dziewczyna była dość dobra z długiej sukni. I ważne jest w tym przypadku jest również pozycja głowy. Jeśli ten gest był używany w tańcu, z głową prawie wygięte. Jeśli to był szlachetny życzeniami, schylił głowę jak najniżej. Stopień nachylenia evinced poziom szacunku, że kobieta dał człowiekowi.

Prosty nod

Zrozumieć znaczenie słowa „czcią”, należy stwierdzić, że nawet nowoczesne dziewczyna powinna być w stanie to zrobić. Po tym wszystkim, kto wie, może ktoś kiedyś uda się dostać się na spotkanie z królową Anglii? I tam są jeszcze uprawiania tej formy powitania. Więc rozpocząć naukę najlepiej z prostym szacunkiem, który należy wykonywać tak trudne. Aby to zrobić, trzeba zrobić kilka dość prostą manipulację.

 1. Głowa. To musi być trochę plandeka, najpierw złożyć ukłon i całej nod trzymać go w tej pozycji.
 2. Spódnica. Jeśli jest to wspaniały, konieczne jest starannie wziąć kciuk i palec wskazujący (mały palec podczas elegancko odwołany), lekko unieść i odsunąć. Jeśli wąską spódnicę, ręce po prostu pominięte ciało chce.
 3. Nóg. Prawa noga jest lekko wyciągnąć i rośliny pozostawione, większość masy jest pójść na przedniej stopy.
 4. Kolan. Następny zginać nogi w kolanach, dokonując niewielkiej squat. Kolana jednocześnie nie patrzeć do przodu i na boki, tył koniecznie prosto.
 5. Po tym wszystkim trzeba bezpiecznie z powrotem do normalnej pozycji. Ciało dziewczynki, kiedy nie powinno chwiać, ręce w dół wzdłuż ciała, głowa podniosła dumnie.

głęboki głęboki ukłon

Będzie to również miło, gdyby dziewczyna nie wie, jak zrobić królewski, t. E. głęboki głęboki ukłon. Można również nauczyć się go.

 1. Królewski ukłon oznacza pełną skulona na jednym kolanie. Aby to zrobić, prawa noga do odciągnąć lewo, opierając się na rzepkę. Kolana koniecznie oddzielone ściany, wyprostowany, głowa przechylona, jak to tylko możliwe.
 2. Trzeba zejść do momentu, aż kolano dotyka podłogi. W takiej sytuacji konieczne jest, aby pozostać na około 3-5 sekund, a następnie można zacząć się wspinać.
 3. Wszystkie ruchy powinny być gładkie, bez kołysania. Również w tym rozwiązaniu musi być w stanie manipulować przy sukni.

balet nod

Chciałbym opowiedzieć o takiej koncepcji jako curtsy baletowej. Co to jest? Jest to swego rodzaju ukłonem Dziewczyna facet przed ich wejściem do tańca. Również balet nod może być stosowany na początku i na końcu spektaklu, jak dzięki akompaniamentem muzycznym, nauczyciela itp W tym przypadku algorytm następujące działania ..:

 1. Pozycja wyjściowa – pierwszy.
 2. Ponadto, prawa stopa zrobić mały krok w prawo, TOE musi patrzeć wyłącznie na bok.
 3. Następnym razem: waga powinna zostać przeniesiona na prawą nogę, która w tym przypadku jest trochę z tyłu po lewej stronie.
 4. Teraz ciężar przenoszony jest na wyciągnięcie ręki od lewej nodze.
 5. Proste plecy, nogi ugięte, kolana patrzeć wyłącznie na bok (nie z przodu), ręce są na pierwszej pozycji, głowa lekko opuszczona.
 6. pozycja stóp utrzymuje się takie same, ale ręce płynnie na czwartej pozycji. Głowica wzrasta również gładko.
 7. Aby zakończyć łuk, te same ruchy powtarzane są w przeciwnym kierunku.

odkrycia

Tak więc, już bardzo wyraźne określenie pojęć „curtsy”: co to jest i jak to zrobić poprawnie. Trzeba powiedzieć, że istnieją inne rodzaje danych ruch ciała, na przykład, ukłon do lonży lub „Texas głęboki ukłon”, co jest istotne dla piłki debiutant w Teksasie. I istnieje wiele niuansów, i konieczne jest ich już badać oddzielnie.