453 Shares 6813 views

Mogą składać jaja kury bez koguta? Czy kury znoszą jaja bez koguta?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że kurs biologii szkoła została podjęta dawno temu i wiele wyblakły od głowy, nie jest zaskakujące pytania typu: „Czy kury mogą składać jaja bez koguta?” Ludzie po prostu nie potrzebują tych informacji w życiu codziennym. Dlatego jest to świetna okazja do rozprzestrzeniania się wszelkiego rodzaju mitów, nic nie potwierdziło zarzutów szkodliwych nieporozumień. W najlepszym wypadku można po prostu dostać się zabawne lub kłopotliwe, aw najgorszym – do przeniesienia swoich dzieci do błędów lub nawet stać się ofiarą oszustwa. Ten problem został rozwiązany w praktycznym zastosowaniu w życiu, bez przechodzenia przez nudnego kursu zoologii podstawowej.

Czy muszę się pełnoprawnym rodzinną farmę kurczaka?

Duszpasterski obraz wiejskiego życia jest często uzupełniane przez klasyczne rodziny Chicken – koguta i kilka kur. Ten obraz jest stale powielane w książkach obrazkowych dla dzieci, a dzięki informacji wizualnej obrazu jest opóźniony jako ostatecznej prawdy, a potem dorosły naprawdę nie wiem, czy jaja kurzego ma kurek. Urojenia są tak wielkie, że można znaleźć nawet wskazówki, czy kury stały się złe kłus, to jest to kogut nie może poradzić sobie z ich obowiązków.

Jeśli pytanie „Czy kury znoszą jaja bez koguta”, aby skontaktować się z ekspertami, można uzyskać jednoznacznej odpowiedzi – tak. Jednak podwórko nadal piać koguty przystojny, które nie są potrzebne, aby uzyskać produkt do jaj i omletów porannych.

Mogą składać jaja kury bez koguta: fizjologię kurczaka

Jeśli weźmiemy pod uwagę fizjologię kurczaka, wtedy wszystko staje się jasne. Jaj jest jajko, które jest zdolne do zapłodnienia rozwijają się w kompletnej organizmu. Następnie jajko wyklute pisklę. Jednak w przypadku braku koguta kurczaka samym nie można wyłączyć mechanizm produkcji jaj, gdyż nie może sprawić, że większość osobników żeńskich w innych ptaków i zwierząt, w tym ludzi.

Rzeczywiście, jeśli kurczęta mogą składać jaja bez koguta, a to ma znaczenie? Ale jajo nie jest kurczak w przyszłość, jak każda samica jajko bez udziału komórek rozrodczych męskich nigdy nie będzie dzieckiem. W konsekwencji, w przypadku braku koguta jaja będzie, ale pisklęta nie może czekać.

Lecznicze właściwości zapłodnionych jaj

Na każdy błąd można zarabiać pieniądze. To nie jest do końca uczciwe praktyki, często wyraźnie wpływają do oszustwa. Na przykład, nie jest mitem, że zapłodnione jaja mają specjalny zestaw niezwykle cennych pierwiastków śladowych, które można leczyć wszystko, łącznie z ciężkimi postaciami raka. Zadawanie naiwny i nieszkodliwe pytanie, czy kura może składać jaja bez koguta, człowiek nie jest nawet świadoma, że taka niewiedza jest gra w ręce intrygantów.

W rzeczywistości, zapłodnione jajo nie posiada żadnych magicznych właściwości, oprócz przyjemny prawdopodobieństwo wciąż kurczaka na koniec okresu inkubacji. Niewielka ilość komórek zarodkowych, które czasami nawet nieodróżnialna dla ludzkich oczu i wykrywany jest tylko za pośrednictwem prześwietlania, nie jest w stanie poradzić sobie z tą chorobą. Być może odnosi się do mistycznego kategorii, mające na celu wykorzystanie efektu placebo.

Odnowienie naturalne żywiec kurnik

Oczywiście, kogut w królestwie kurczak jest konieczne, zwłaszcza jeśli dom ma kilka dobrych niosek. W tym przypadku, młody kurczak będą odtwarzane w sposób naturalny, bez żadnych dodatkowych inwestycji finansowych. Mały ogród ziemia w tym przypadku jest, aby uzyskać dobrą pomoc.

Początkujący producenci drobiu często martwią się, czy kurczak może składać jaja bez koguta, bo przede wszystkim na celu uzyskanie wystarczającej liczby jaj. Chciałbym, aby je uspokoić – ani liczby, ani jakość jaj w przypadku braku męskiego królestwa kurczaka nie jest naruszona. W przeciwnym razie, duże fermy drobiu będzie działać na zupełnie innej zasadzie.

Rooster – asystent w ziemi w ogrodzie

Jaki jest pożytek z kogut crowing oprócz dzwonienia wcześnie rano i wylęgu jaj? Tutaj nie jest konieczne, aby umniejszać swoją rolę, bo kogut może być prawdziwym pomocnikiem, czasami bezcenne. Ładny kogut w kurniku przynosi najlepszym porządku, tak jak powinno być samcem alfa. Młodzi mężczyźni, mające na mięso, podczas gdy starsze złotówki są spokojniejsze i lepiej dokarmiać wagi, kury nie walczą i nie udostępniać hierarchii. Kogut czujnie obserwując ich ptactwa harem, może odjechać bezpański pies, jeść na kur lub kurcząt, jest w stanie zaangażować się w walkę z jastrzębia lub fretki. Można się zastanawiać, czy jaja są kury bez koguta, ale jedno jest pewne – będzie lepiej z koguta wokół rodziny kurczaka, a właściciel jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Oczywiście, zbyt agresywny ptak, gotowy do ataku na właściciela lub na dziecko, bezpośrednią drogę do zupy, ale jest łatwo podatny na korekty. Nabyte kury partia podroschennyh, zwykle natknąć się kilku mężczyzn, i można wybrać najlepsze.

Biologia szkoły i humanizacja kurczaka

Gdzie są pytania „Czy kura składają jaja bez koguta?” Tak lub Nie, a dlaczego nie kurczaki, jeśli jaja są tam jeszcze? Jak już zostało powiedziane, ludzie nie używają wiedza zdobyta w szkole, chyba że wymaga tego ich codziennym życiu. Ale nie tylko z tego powodu, że jest możliwe, aby przejść do szkoły, ale bezpiecznie pominąć informacji na głuche uszy. Ponadto, ludzie zwykle starają się uczłowieczyć wszystkie obiekty wokół ciebie – przypisywać je cech i cech ludzi.

Model rodziny ludzkiej przypisuje się psy, koty, kury, też nie jest wyjątkiem. W głębi na pytanie „Czy bez jaj kur kogut zniesie?” Jest mylące, zgodnie z którym wszystko, co się rodzi, – jest to dziecko. Więc kiedy okazuje się, że jajko kurczak bez kurka jest tylko produktem spożywczym, a nie „nieszczęśliwy nienarodzonych kurczak”, człowiek przeżywa naturalną oszołomienie. Wskazane jest, aby nie produkować mitów i nie mówić dzieciom o historię szlochać jak krzyki matka kura tych dzieci, które są już omlet. Nic jednak szkody, takie podejście nie zrobi, a kury ludzi nawet nie współczuć, bo instynkt macierzyński jest obecny tylko u kur. Zwykli zwykłe kury nie obchodzi, co się stało z jej jaj.