533 Shares 2034 views

Kombajny zbożowe „wektor” i krótki opis

Każdego roku na rosyjskich połacie pól Wypróbuj tysiące sztuk sprzętu rolniczego. Kombajny zbożowe, kosiarki, ciągniki, ładowarki i inni odgrywają ważną rolę w poważnym procesie zbioru. Army największych zakładów w kraju dąży do zaspokojenia zapotrzebowania przemysłu rolnego w najlepszej techniki. „Wektor” odnosi Kombajny zbożowe takich maszyn. Producentem tego ogromnego cudu jest „Rostselmash” – gigantyczna fabryka, należąca do Związku Przemysłowego „New Commonwealth”. Firma ta jest swego rodzaju monopol w produkcji sprzętu rolniczego.

Połączyć pierworodne „Rostselmash”

Pierwszy samochód zwolniony z linii montażowej fabryki i przeznaczone do czyszczenia ziarna, był kombajn „wektor”. Wielu świadków byli zdumieni i zniechęcać podczas tych testów technologicznych. Wyniki są znacznie wyższe niż właściwości określone w specyfikacji technicznej inżynierów. Z biegiem czasu, zakres rozszerzony maszynerii, ale popyt na „Pioneer” spółki spadł.

W trakcie pracy, procesor wykonuje kompleksowy zestaw licznych prac. cięcia również w uszach zbożowe i urządzenie młócenia oczyszcza również wyśmienitą masy słomy wybiera rolek i działa plon niż ziarna. Należy zauważyć, że technika ta jest pewna, nawet na polach z tras i pagórkowatej powierzchni.

Opcje połączyć

Kombajn „wektor” ma inną konfigurację. Obecność załącznikami lub poszczególnych elementów zależy od przyszłego funkcjonowania strefy, warunków użytkowania i życzeniom konsumentów.

Tak więc, do wykonywania operacji urządzenie może być wyposażone urządzenie zhatnym, pozwala czyścić uszy ziarna kukurydzy na samym korzeniu. Ponadto, możliwe jest ponadto wyposażyć poprzedniego urządzenia Podbornoe element. To urządzenie pozwala wybrać układane na rolkach naziemnych do dalszego przetwarzania. Również zbożowe „wektor” może być ponadto wyposażona w okolicy wózka pojazdu lub przyczepy. Warto też wspomnieć, że ten gigantyczny aparat wykonuje czyszczenie i inne uprawy: słonecznik, rzepak i kukurydzę.

Zbierz opcjonalne

Należy zauważyć, i to wspaniała okazja, aby „stworzyć” daną technologię klienta niezależnie. Duża liczba różnych elementów i części stanowi doskonałą okazję, aby zebrać kombajny zbożowe „wektor”, specyfikacje techniczne, które będą w pełni sprostać wymaganiom konsumentów. Obecnie, pod warunkiem, że wymiana torów do jazdy koła.

Kombajny zbożowe „Vector-410” posiada sześciocylindrowy silnik o pojemności 210 litrów. a. (Opcjonalnie z bardziej silne). W tym przypadku, w dowolnym momencie w kabinie kierowcy jest przytulne i wygodne. regulacja temperatury kabiny osiągnięty przez system kontroli klimatyzacji, oraz dodatkowe halogeny, montowane na zewnątrz górnej zapewniają doskonałą widzialność przez 24 godziny na dobę. Kombajn może być ustawiona na pięć, sześć, siedem i dziewięć metrów długości.