112 Shares 2691 views

Co kupić, przygotowuje się do ślubu? Przydatne wskazówki dotyczące firmy wypoczynkowego

Zorganizowanie ślubu – bardzo ważny krok, ponieważ z dokładnością preparatu zależy całe wakacje i wrażenia z nim – do końca życia. Dlatego musimy być świadomi tego, co kupić na ślub. Aby przygotować się na to wydarzenie powinno rozpocząć się nawet kilka miesięcy, aby ją dokładnie tak, jak zaplanowałeś. Należy pamiętać, że aby być zorganizowane – niełatwe, a jeśli czujesz, że nie może obsłużyć, być może lepiej byłoby umieścić ten ciężar na barki agencji ślubnych. Przed powierzyć uroczystości pracownicy agencji powinni dowiedzieć się wszystkiego o instytucji i jej reputacji: Przeczytaj opinię, zapytać znajomych (może ktoś z nich już korzystał z usług tej firmy). Ale jeśli zdecydujesz się wziąć organizację we własne ręce, artykuł pomoże Ci dowiedzieć się więcej o tym, co do zakupu, przygotowania do ślubu. Stosując się do prostych wskazówek, można zaoszczędzić czas i pieniądze!


Co kupić, przygotowuje się do ślubu?

Lista zakupów do głowy strój dla panny młodej. Więc najpierw trzeba kupić suknię, welon, pończochy (rajstopy), buty ślubne (najlepszy zakup z wyprzedzeniem i rozpowszechniać je), podwiązkę ślubną, biżuterii (naszyjniki, kolczyki, bransoletka), peleryny futro lub płaszcz sukienka (dla zimowego wesela) torebce. Następnie trzeba kupić strój dla panny młodej: garnitur lub smoking, buty, koszula, krawat (tie), spinki do mankietów, boutonniere. Następnie trzeba kupić wszystko, czego potrzeba do wiano. Te koraliki i wstążki do dekoracji wejścia, plakat dla okupu, kubki bicia (tradycja), kilka butelek wódki, mięsa i (lub) ser przekąski. Do rejestratora: obrączki i poduszkę pod nimi, bukiet panny młodej, pokrywa zaświadczenia o małżeństwie, słodycze, płatki róży, ryżu (dla młodych zgromadzeniu), szampan (w zależności od ilości osób). Jeśli planujesz ślub w kościele, trzeba omówić z rektorem listy zakupów dla następnej ceremonii. Koniecznie się przydać haftowanych ręczników (dwóch lub trzech) – bochenek pod nogi, a nowożeńcy związać swoje ręce (po ślubie). Ale jednym z najważniejszych pytań: „Co do zakupu, przygotowania do ślubu, na uroczystym bankiecie?” Ozdoby na sali (wstążki, koraliki, świece …), jedną dużą świecę do oświetlenia „dom rodzinny”. To często kupują, przygotowania do ślubu. Poza tym – dekoracje na obrusy, przedmioty do zdobienia butelek z alkoholem, sztućce i tak dalej. Następnie pojawia się ważne pytanie o zakup żywności i napojów. Zacznijmy produktów. Tu wiele zależy od tego, ile będzie trwała uroczystość: kilka godzin lub dzień lub dwa. Następnie należy policzyć liczbę gości. Żywność musiały lecieć z prędkością około 300-400 gramów przekąsek / sałatki, przekąski gorące 150-200 gramów, 250 gramów mięsa lub ryb dania, 100-200 gramów przystawki, desery i 300 g owoców (dla jednej osoby dorosłej).

Ile alkoholu kupić ślub?

To zależy od nowożeńcy pożądania, jeśli chcą się bawić, głośny ślub z dużą ilością alkoholu, należy spodziewać się około 300 ml szampana, 300-500 ml wódki 1 litr wina. Ale gdy narzeczeni chcą siedzieć cicho w restauracji w małym towarzystwie bliskich przyjaciół i krewnych, lepiej jest policzyć alkohol indywidualnie. Teraz, gdy wiesz, co kupić, przygotowania do ślubu.