265 Shares 5337 views

Przetargi na wieczór panieński

Bez panieński nie robić żadnych jeden ślub. Ten tradycyjny party – to doskonała okazja, aby zebrać znajomych, dobrze się bawić, pamiętaj, młodzież i godnego zachowania w życiu rodzinnym, nowo wykonaną narzeczonej. Jak wspomniano wieczór panieński, zazwyczaj sprowadza się. Ale zdarza się, że dziewczyna, która ma zaskakiwać i zachwycać, wymyślanie oryginalnych wersjach.


Najbardziej tradycyjny jest obecnie możliwe do rozważenia wieczór panieński, zauważył w restauracji z wielkim żywności, napojów i prywatnych tańców dla panny młodej. Nudne i nie może być. Lepiej wrócić do domu, ale wymyślić kreatywne, zabawne i twórcze konkursy dla wieczór panieński.

Aby zacząć, to zdecydować się na temat firmy. Może to być „Raid na szynach”, „Chicago Gangster”, „Diwali celebration” i tak dalej. W każdym miejscu, w pewnej fantazji można zorganizować i przytrzymaj ofert na wieczór panieński. Najważniejszą rzeczą w tym samym czasie mieć dobry nastrój na przygotowanie Entourage (banery, plakaty, koszulki z zabawnymi hasłami).

Tak więc, aby zajmować i zabawiać gości jak to możliwe, przy użyciu takich ofert na wieczór panieński przed ślubem.

  1. Start z wróżbiarstwa. Na ogół jest to ulubionym zajęciem wielu dziewcząt, czy to mąż, czy nie. Można przygotować kanapki z przewidywaniami. Na przykład, w każdym miejscu tapas na małą notatkę, która zostanie napisana przez przyjemną perspektywą. Ten wariant wrozenia może być łatwo przekształcony w zawodach. Każda kanapka powinna zawierać notatkę z zadań. Goście będą ciągnąć je na początku wieczoru, w procesie dalszego wykonywania. Na przykład, możesz zaprosić je opowiedzieć anegdotę na ten temat, zaśpiewać piosenkę, zatelefonować do świadka pana młodego i chuligaństwa na telefon ze sklepu przynieść prezent dla panny młodej, aby zebrać informacje o nim od czterech sąsiadów, i tak dalej. Zawartość praca zależy od Twojej wyobraźni.
  2. Istnieją również bardziej powszechne i znane wszystkim przetargów na wieczór panieński. Na przykład, możliwe jest, aby zaoferować taką opcję: trzy krzesła pod ręczniki są małe obiekty (karmel) przyciski, które mają być liczone bez używania rąk, tylko siedzi na nich.
  3. Bardzo ciekawe konkursy dla wieczory kawalerskie, które są połączone do stowarzyszeń. Wszyscy obecni są rozmieszczone małe liście i długopisy. Muszą być napisany przez jednego ze słowami Association, „Las”, „koń”, „kot”, „morze”. Odpowiedź powinna być wyszczególnione, jako kary minimalnej. Każda dziewczyna będzie w stanie nauczyć się wiele o sobie. Tak więc, „koń” reprezentuje ludzi, „kot” – Women „morze” – to jest miłość, a „las” – życie w ogóle.
  4. Istnieją również konkursy na wieczór panieński w domu, uczestnicząc w której trzeba myśleć. Powiedzmy, że wszyscy goście mają do powiedzenia sobie nawzajem przez gratulacyjny mowy skierowanej do narzeczonej. Tylko wykonanie pierwszych dziewcząt musi zaczynać się od ostatniej litery alfabetu, czyli z „ja”, a wszyscy inni muszą poruszać się w taki sam sposób: z „U”, z „E” i tak dalej. Którzy nie mogą znaleźć drogę – z gry.
  5. Dużo zabawy wszystkich konkurencji, w której w celu uzupełnienia życia historie młodej. Każdy przyjaciel powinien spisać na kartce w sprawie wniosku, który opisuje wydarzenia z doświadczeń swojej przyszłej żony. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest naruszone, zarówno autor jak i sama panna młoda, a także zabawne i przyjemne. Następnie bohater okazji jest przeczytać na sugestię, i zgadnij kto to napisał. Najlepszym rozwiązaniem – aby je potem w porządku chronologicznym i sprzedać na aukcji ślub.
  6. Banalne „Crocodile” gra może zaprezentować dużo myśli. Jeden z uczestników musi pokazać bez słów rzeczy, które są związane z wesela, takich jak ciasto, welon, samochód, pierścienie i tak dalej. I wszyscy inni muszą odgadnąć, co to jest.

Składania ofert na wieczór panieński – obowiązkowym składnikiem takich stron. I przygotować się do takich wydarzeń lepszych wyprzedzeniem.