716 Shares 4018 views

Laserowe usuwanie włosów lub Elos: co jest lepsze, różnic, podobieństw i recenzje

Usunąć nadmiar roślinności na ciele – to dużo większości współczesnych kobiet. Gdzie poszedłem do mody? Jaki jest najlepszy depilacja laserowa lub Elos i dlaczego? W tym artykule można znaleźć kilka interesujących faktów i myśli. Zacznijmy od historii w ogóle.

ciekawostki

Usunąć włosy na ciele kobiety rozpoczął jeszcze przed naszą erą. To sprawia, że metody dość twardy i bezwzględny. Według wielu odniesień historycznych, nawet w roku 4000 pne, płeć piękna jest pozbycie się włosów przy użyciu substancji, takich jak wapno palone, a nawet arszenik. Jednak te ostatnie stosowane wszędzie tam, gdzie nie jest lenistwo.

Egipcjanie usuwa wszystkie włosy w ogóle. Dlaczego? Aby chronić się przed kleszczami i tak dalej.

Nowoczesna moda na usuwanie przyszedł do nas z Europy dopiero w XX wieku, w 1915 roku, w majowym numerze popularnego magazynu z wizerunkiem dziewczynki na okładce, który podniósł w górę ręce. Pojawienie się tego modelu w sukni z otwartymi pachami, aby spojrzeć na świat inaczej atrakcyjności i pomyśleć o usunięciu wizualnie nieatrakcyjne włosy – pach, i tak dalej.

Jednak moda na ogolone nogi przyszedł trochę później – po II wojnie światowej. Podczas rozmowy na ten temat były w przeszłości, ale pojawienie się wspaniałej Betti Greybl w krótkiej spódnicy i pończoch radykalnie zmieniła postawę społeczności światowej z ogolonymi nogami.

W dzisiejszym świecie od dawna golenia znaczenia. Coraz więcej kobiet wolą robić depilacji, a to wiele powodów. Aby lepiej zrozumieć to, czy laserowe usuwanie włosów Elos, należy wziąć pod uwagę zarówno tych procedur tak bardzo jak to możliwe, a dokładnie ze wszystkich stron.

Depilacja laserowa

Zasada działania tej procedury wynika z jego nazwy. Za pomocą specjalnego lasera może przenikać dość głęboko w głąb skóry i łatwy do usuwania włosów, ale także, aby zniszczyć ich korzeni – mieszek. Takie zniszczenie jest ze względu na fakt, że laser jest bardzo silnie nagrzewa włosy. Ten wpływ jest tak silny, że jest wystarczająca do całkowitego zniszczenia.

Laserowe usuwanie włosów jest odpowiedni dla prawie wszystkich części ciała i jest bardzo prosty w realizacji.

Wady Depilacja laserowa

Zanim zdecydujesz, co jest lepsze: laser lub Elos depilacji, niemożliwe jest, aby nie mówić o wadach każdej. Jeśli weźmiemy pod uwagę depilacji laserowej, to jest uważany za główne wady dwóch rzeczy:

 1. Ograniczona głębokość ekspozycji. Niestety, stosowanie depilacji laserowej może być tylko ci, którzy mają mieszki włosowe nie jest głębszy niż 3 milimetry. Często w bikini włosy powierzchni są już 6 mm od powierzchni skóry. W związku z tym, że to z powodu tego, skuteczność tej metody usuwania włosów jest często kwestionowana.
 2. Pigment. W celu zniszczenia włosów, musi być ogrzewany. Dzieje się tak ze względu na konwersję melaniny w energię. W związku z tym mniej melaniny, tym trudniej jest usunąć włosy. Problem ten dotyka rude, blondynki i siwiejących mężczyzn.

Jednakże, depilacja laserowa jest duży plus.

Zalety Depilacja laserowa

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, istnieje również coś dla którego ta metoda jest tak:

 1. Cena. Ze względu na fakt, że jest łatwy do przeprowadzenia tej procedury, dużą liczbę różnych ulepszeń pojazdów w rozsądnych cenach. Masters zbyt wiele, ponieważ szkolenia do pracy na urządzeniu, choć ma wiele funkcji, krótkie i proste. W związku z tym bardzo depilacji pochodzi tanie.
 2. Bezpieczeństwo. Ze względu na fakt, że bezpośrednia interakcja z tamtejszej skórze, nie infekcja nie jest straszna.
 3. Comfort. Usuwanie włosów w domu – nie tylko nie najbezpieczniejsza procedura, jest także bardzo bolesne. O depilacja laserowa nie można powiedzieć – wszystko działa płynnie z poczuciem ciepła. W rzadkich przypadkach, pieczenie jest odczuwalne.

Głównym radość tej metody jest uważany za okazja, aby pozbyć się niechcianego owłosienia. Kapitanowie, którzy mają doświadczenie w pracy z wszelkiego rodzaju ludzi, że po trzech lub czterech zabiegów włosy praktycznie przestają rosnąć, a jeśli mają, to jest bardzo cienki i ledwo zauważalne.

Elos depilacja

Termin oznacza „electro synergii”. To połączenie dwóch rodzajów metod – laser i Fotoepilacja. Można powiedzieć, że jest to nowoczesny modernizacja. Być może dlatego wiele do czynienia z trudnym wyborem – albo laser Elos.

Ze względu na wykorzystanie fal radiowych osiągnie pełnego efektu depilacji. Okazuje się, że efekt występuje właśnie na tych pęcherzyków, które są w fazie aktywnego wzrostu. W medycynie nazywa się to anagen. Dlaczego? To jest moment, w którym żarówka najbardziej udany ilość pigmentu i jego naczyniowy brodawka jest szczyt rozwoju.

Ten podwójny efekt zarówno melaniny i komponentu naczyniowego samego pęcherzyka. Okazuje się, że w czasie depilacji usuwa wszystko, co jest możliwe na tym etapie. Jednak część włosów, które nie osiągnęły anagen, nadal będzie rosnąć. I, jak w depilacji laserowej oraz ich całkowitego usunięcia obejmuje kilka procedur.

Według badań z popularnych zasobów, 8 z 10 przeszła ta procedura jest zadowolony z wyniku. Chociaż wiele powiedzieć bolesną procedurę.

Kiedy już załatwione, który jest który, można dowiedzieć się, co jest lepsze: depilacji laserowej lub Elos.

różnice

Każda z tych metod w celu usunięcia niepożądanej roślinności na ciele, oczywiście, jest dobry. Niemniej jednak ważne jest, aby zrozumieć, co robić depilacji laserowej lub Elos. Różnice i podobieństwa pomóc postawić kropkę nad „i”.

Kiedy depilacja laserowa jest bardzo wysusza skórę, co nie zdarza się Elos. Ponadto, ten ostatni jest bardziej przydatne dla skóry. Dlaczego? Ona jest aktywnym Agent Provocateur, że część skóry, które jest odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Krótko mówiąc, skóra po Elos wystarczająco nie tylko nawilżona, ale również bardziej pasuje.

Liczba procedur niezbędnych do całkowitego usunięcia włosów jest również inna. Kiedy depilacja laserowa ważne jest, aby przejść 6-8 zabiegi, podczas gdy w Elos – tylko 4-6. Jednakże, jeśli mówimy o wartość, tym mniejsza liczba procedur nie jest tańszy proces usuwania włosów Elos.

niektóre szczegóły

Jeśli tak, i kontynuować rozmowę na temat kosztów, Elos kosztuje kilka razy droższe. Powodem jest to, że sprzęt do procedury ma znacznie wyższą cenę, w przeciwieństwie do lasera. I panami, zdolnymi do wykonania tej procedury jakościowo nie jest tak dużo, nawet w dużych miastach.

Nawet w kwestii tego, co jest najlepsze: Elos depilacji lub laser i różnic między tymi procedurami, konieczne jest, aby skupić się na odczucia doświadczyłem. Fakt, że do depilacji laserowej maksymalnie kłopoty, które mogą się zdarzyć – to zaczerwienienie. Ale z Elos tym bardziej trudne, ponieważ ze względu na przenikanie do skóry igłami, integralność zostaną naruszone wszystko zdecydowanie. Ponadto, według opinii, nie jest niczym niezwykłym występowanie poparzeń.

Przeciwwskazania

Więc co jest lepsze: laser lub Elos depilacji? Jaka byłaby odpowiedź na to pytanie zależy od tego, co masz przeciwwskazań.

depilacja laserowa ma kilka ograniczeń. Wśród nich, ciąża i laktacja, jak onkologia w jakiejkolwiek formie. Nie ekspert nie będzie pracować z tymi, którzy mają żyły żylna, problemy hormonalne i choroby skórne. To jest wszystko, co może kolidować z depilacji laserowej. Ma więcej ograniczeń.

Z Elos depilacja jest trudniejsze w kilka razy. Metoda ta nie jest odpowiednia dla tych, którzy mają następujące przeciwwskazania:

 • oparzenie słoneczne;
 • ginekologicznego lub choroby hormonalne;
 • przebijające lub metalowe implanty;
 • Problemy krzepnięcia krwi;
 • nadciśnienie i cukrzyca;
 • stymulator lub defibrylator;
 • blizny na strefy epiliruemoy;
 • choroby skóry;
 • biorąc antykoagulanty lub leki immunosupresyjne;
 • onkologia lub choroba weneryczna.

Tak więc, jeśli zastanowić, co jest lepsze: depilacja laserowa lub Elos, pod względem łatwości – laser. Ma mniej przeciwwskazań.

Laser anty-Elos

Jeśli chcesz szybko zrobić wszystko, przy stosunkowo niskich kosztach, bezbolesny i precyzyjne pewność, że żadne blizny lub poparzeń, nie zatrzymuj się – jest to procedura laserowej. Gdy istnieje potrzeba, aby usunąć włosy głęboko rośnie stale od kilku długich sesji, niezależnie od pigmentu tonu włosy i skóra – to Elos.

Ciekawym faktem. Sprawdź głębokość wzrostu włosów może być prosta: jeśli twoje włosy radzić sobie woskowanie, laserowe usuwanie odbędzie się szybko i łatwo.

Więc, co jest lepsze – Elos depilacji lub laser? Opinii pokazują, że to zależy wyłącznie od indywidualnych cech targów połowa ludzkości. Ostatnie słowo zawsze będzie wyłącznie dla Ciebie.