549 Shares 9781 views

Skuteczne leki do mezoterapii twarzy: Opinie

Młodzież nie jest wieczne, ale początek starości może być opóźnione. Obecnie istnieje wiele metod leczenia i leków, które pomagają dbać dekad, a także w czasach młodości. Wśród innowacyjnych technik obejmują mezoterapii. To skrzyżowanie chirurgii plastycznej i kosmetologii. Specjalista działa bezpośrednio na głębokich warstw skóry poprzez wprowadzenie konkretnych leków.

Preparaty do mezoterapii twarzy dzisiaj prezentowane są w takiej odmiany, która je zrozumieć bez udziału specjalistów jest prawie niemożliwe. Nie ma na celu wprowadzenie do praktycznych wskazówek dotyczących doboru niektórych koktajli, wszystko jest bardzo indywidualne i zależy od stanu skóry, wieku i istniejących problemów. Dlatego tylko reprezentować swoją uwagę w klasyfikacji generalnej, a opowiem ci o najbardziej popularnych produktów do mezoterapii twarzy.

wprowadzenie

Ta procedura polega na podskórnej iniekcji określonego zestawu składników odżywczych, witamin i aminokwasów. I mogą być bardzo różny skład. Dlatego preparaty do mezoterapii osoby, czy wybrany indywidualnie, lub w miejscach, to doświadczona kosmetyczka. Wybór zależy od wielu czynników i problemów, które chcesz rozwiązać. Z bezpośrednim badaniu, lekarz będzie oferować kilka opcji leczenia. Aby nie zgubić się, musimy zbadać produkty do mezoterapii twarzy, aby wiedzieć na co zwrócić uwagę.

Powiedzmy sobie

W nowoczesnej kosmetologii, istnieje wiele klasyfikacje koktajli. Dlatego trudno jest doprowadzić do jedynego prawdziwego wzorca. Ale postaramy się wykonać to zadanie, ponadto starają się określić najlepsze produkty do mezoterapii twarzy. Są one podzielone na kilka grup, a to jest to klasyfikacja pozwala wybrać najbardziej efektywną opcję.

Jakie są skład koktajli

Jest to dość proste. Istnieją dwa rodzaje pacjentów: niektórzy wyrazili patologia być traktowane, podczas gdy inni chcą przejść przez procedury zapobiegania. W pierwszym przypadku, mianowany alopatyczne leki, czyli przede wszystkim medyczne. Homeopatyczne koktajle – Skład odżywczy w witaminy, wyciągi roślinne i inne substancje. Powodują one komórki odzyskać płynności dzięki środkom własnym. Z drugiej strony, bogactwo składników odżywczych kompensuje uszkodzenia komórek skóry i przywrócić jej funkcję.

Jak udostępnić je na skórze

Wszystko z najskuteczniejszych leków do mezoterapii twarzy mających na celu spowolnić proces starzenia i przedłużyć młodość. W związku z tym największą grupę koktajli i jest znany jako anty-starzenia. Większość klientów z kosmetologów wybrać narzędzia, które pomagają utrzymać elastyczność skóry, aby nadać jej zdrowy wygląd:

  • Anti-aging leki powodują komórki do regeneracji. W rezultacie, efekt jest widoczny gołym okiem. Wszystkie rozwiązania z tej kategorii mają wyraźne działanie liftingu.
  • Antyseptyczne – w leczeniu trądziku.
  • Leki moczopędne są stosowane do twarzy jest stosunkowo rzadkie, ale jeśli jest ciężki obrzęk.
  • Ostatnia grupa – to lipoticheskie koktajle. Najczęściej są one używane do korekty ciała, ale czasami Estheticians decydują się wykorzystać je do twarzy. Przygotowania wyeliminować zastoju limfy i pobudzają przemianę materii, poprawia cerę.

W zależności od rodzaju

Mezoterapia stale udoskonalane, a co za tym idzie, zmiana metody odmładzania. Kosmetyczki regularnie uczęszczać na kursy dokształcające, nauka coraz bardziej rewolucyjne sposoby na powrót młodzieży. Poniżej rozważamy najlepsze preparaty do mezoterapii twarzy. Dla każdej technologii wymaga własnego wzoru. Dziś naszym celem nie jest opracowanie praktycznego przewodnika dla profesjonalistów, więc tylko krótko wyliczyć typy:

  • Plazmolifting – w tym przypadku samo osocze pacjenta, który ułatwia odżywienie i odmłodzenie pewien obszar skóry.
  • Biorevitalization – jest stosowanie kwasu hialuronowego.
  • Mezoterapia frakcyjna.

Każde z tych działań ma swoje zalety, ale jest to inna wersja tej samej procedury. Główne różnice dotyczą właśnie stosowanych preparatów.

Problematyka

Już podczas pierwszej wizyty u kosmetyczki, będzie zdać pełną diagnozę i otrzymać szczegółowe informacje na temat stanu ich skóry. Ponadto należy wskazać obszary problemowe, w których zostaną wprowadzone specjalne preparaty. Czoło – Ten obszar jest najmniej problematyczny, ale preparat jest stosowany do wygładzania zmarszczek niej. Policzki po 40 latach zacząć sag, więc ważne jest, aby pozbyć się fafle. Powierzchnia brody zabiegi można regulować konturów twarzy. Najtrudniejsze fragmenty – jest skóra wokół oczu są stosowane tutaj liftingovye lub roztwory nawilżające. Jak widać, klasyfikacja preparatów do mezoterapii jest dość skomplikowana. Ale taki wybór koktajli pozwala kosmetyczka wykonywać żadnych procedur, w zależności od istniejących problemów.

składniki aktywne

Tak więc, dzięki czemu możemy zobaczyć ogromny wpływ, który daje mezoterapia twarzy? Leki, których opinie prezentujemy poniżej, pozwoli Ci stworzyć własną opinię. Praktycznie wszystkie koktajle zawierać sole krzemu i magnezu. Oczywiście, minerały są niezbędne, ponieważ pozwalają znormalizować odżywienie komórek, zwiększenie wydajności i skórze jej koloryt, wzmacniają strukturę tkanki.

Minerały w koktajli w połączeniu z witaminami, które dają ogólny efekt odmładzający. Preparaty koktajl często zawierają kwasy organiczne. Zatem bezigłowa można wtrysk lub nie wtryskowego. Bardzo często, że składa się z licznych wyciągów roślinnych. W zależności od wybranych koktajli rozwiązać problemy z konkretnym ekstraktu. Może to być stokrotka, algi, aloes, guarana, zielona herbata.

preparaty rosyjskie

Mamy dużo czasu poświęconego klasyfikacji funduszy wykorzystujących kosmetologów. Teraz naszym celem – aby rozważyć najlepsze preparaty do mezoterapii twarzy. Nazwy musi prowadzić do przyjście do specjalisty, można dokonać właściwego wyboru. Tak więc, jeśli mówimy o rynku rosyjskim, warto zauważyć, że firmy produkujące nie jest wiele. Zasadniczo jest to marka Skinasil, która oferuje swoim klientom produkty takie jak „DMAE”, „Kawior”, „Kolelast Complex”, „Struktukoll”, „X-ADN żel”. Ale w Rosji, to nie jest jeszcze nisza wypełniona na rynku. Producenci bardzo mało, a są to tylko pierwsze kroki.

produkty japońskie

A my nadal szukać najlepszych produktów do mezoterapii twarzy. Recenzje podkreślają, że japońskie marki w tym segmencie nie ma sobie równych pod względem jakości, ale cena ich wystarczająco wysoka. To z tego powodu, że kobiety i szuka alternatywy. Najlepsza marka rozpoznawana przez najbardziej elitarnych salonów – to Sakura. Japońskie preparaty do mezoterapii twarzy nadal dobry i że są w podziale według kategorii wiekowych. Młode kobiety mogą korzystać z kompleksu Sakura, która jest przeznaczona dla tych, którzy nie mają jeszcze 35 lat. Sakura EJI – idealny wybór dla dojrzałej skóry, która jest dla kobiet w wieku poniżej 45 lat. Wreszcie, kompleks Extra przedłuży młodość i Push więdną tych, którzy są już ponad 45 lat. Podstawą tych systemów jest łożysko i elastynę, kolagen i kwas hialuronowy. Kompleks jest bardzo skuteczne, co potwierdzono w licznych badaniach i certyfikaty jakości.

Mezoterapia twarzy środki koreańskie

Nowe badania potrzebne w pierwszej kolejności, ponieważ cena procedura pozostaje bardzo wysoka. Następnie rynek wszedł koreańską firmę kosmetyczną, która zaproponowała szereg bardzo udanych marek w bardzo interesującej cenie. Na szczególną uwagę zasługuje koktajli do mezoterapii Dermaheal od Caregen Co. (Korea Południowa). Jest to bardzo poważny laboratorium badawczym, który specjalizuje się w syntezie peptydów. Asortyment towarów jest bardzo dobra, aby pomóc każdemu klientowi znaleźć swoją własną, niepowtarzalną wersję. Linia obejmuje:

  • Dermaheal SR i HSR. Ten wielki koktajl anti-aging, które są idealne dla kobiet dojrzałych.
  • nie zostały zapomniane, a problemy takie jak cienie i worki pod oczami. Aby walczyć z nich stosowanych leków Dermaheal Eyebag rozwiązanie, Ciemny Koło rozwiązanie.
  • Pozostaje szeroki zakres problemów, które zwracają się do kosmetologów. Ta konsolidacja i odmłodzenie skóry, anty-ugięcia, zmarszczki i przebarwienia, a także różne wysypki i trądzik. W tych przypadkach, M. Booster twarzy.

Wszystko to i wiele więcej można łączyć zastrzyk, który pozwala stworzyć niepowtarzalny koktajl dla każdej kobiety.

Europejskie koktajle dla urody

Prawdopodobnie można w nieskończoność dyskutować taki temat jak mezoterapii twarzy. Jakie leki są najlepiej przystosowane do was bezpośrednio poinformować lekarza w recepcji, ale teraz spójrzmy na kilkunastu popularnych ofert. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o mezodermy firmy. Jest wiodącym hiszpańska spółka, która produkuje wyroby dla urody. Oni zebrali zespół profesjonalnych lekarzy, biologów i chemików, które pozwoliły na stworzenie arcydzieła. Zakres: przebudowy koktajl peptydowy; Mesoeyes – unikalna mieszanka 46 części na pierwsze oznaki starzenia się; DMAE – koktajl z elastyny; SurerLift – dla domu mezorollerov. Francuskich producentów oferując swoją uwagę Beautypharma Hyal-Amin z firmy Beautypharma Co.

wybrać najlepszą

Zamiast konkluzji chcę zaoferować przygotowań ocena czytnik do mezoterapii twarzy. Należy pamiętać, że wszystkie indywidualnie, aby wybrać jeden lub inne środki nie mogą być sobą. Najbardziej dostępne jednocześnie i są skutecznymi środkami z kwasem hialuronowym. Wśród nich na pierwszym miejscu jest Surgilift Plus (US). W drugiej kolejności, według szacunków wiodących kosmetologów, – Belotero Soft (Szwajcaria). W trzeciej kolejności – BIO-R (Chiny). Jednak większość pacjentów wybiera złożone preparaty, które zawierają kwas hialuronowy, aminokwasy, pierwiastki śladowe i witaminy i przeciwutleniacze. Pierwsze miejsce w tej grupie NCTF135 ha od Filorga (Francja), VIT: JAL rewitalizujący (Włochy), włoski lub koktajl Jalupro. Przed pierwszym zmarszczek idealnym Regenerador twarzy A-36 (Włochy). Dla skóry dojrzałej, można wybrać DMAE (USA). Przeciwko blizny potrądzikowe i większości kosmetologów doradzić X-ADN Gel (Hiszpania). I przeciw różowatym bardzo dobrze Arnika leku.

zamiast wniosku

Można powiedzieć więcej o dziesiątki i setki pięknych produktów, które pozwolą Ci zachować piękno w każdym wieku. Wolny rynek już mezorollery, a wiele kobiet decyduje się zapisać na profesjonalnej procedury mezokokteyl kupienie. Jednak w tym przypadku zawsze zalecane jest skonsultować się ze specjalistą, więc podniósł Ci idealną kompozycję.