350 Shares 6432 views

Wymiary kobiecych piersi: jak rozumieć?

Chest – ważny narząd, nie tylko w życiu kobiet, ale również mężczyzn. To jest w istocie, jest uniwersalny, dlatego z pomocą piersi może zachęcić wentylator, aby wychować zdrowe dziecko, a nawet utrzymać mężczyznę obok niej.

Różnica w wielkości

Każdy wie, że kobiety w klatce piersiowej mogą być różnych rozmiarów. Więc ktoś jest właścicielem pięknej pełnym biustem (3 rozmiary kobiecych piersi zwykle są całkowicie zadowoleni z pań). I zawsze ktoś jest nieśmiały jego nulevochki i grasują w poszukiwaniu informacji na temat tego, czy jest możliwe, aby zwiększyć swoje piersi. Należy wziąć pod uwagę informacje, jakie są wymiary piersi kobiecej, gdzie normą w tych parametrów, a gdzie odchylenie.

Jaki jest powód

Od rozmiarów kobiecych piersi wpływa hormonalne kobiety, która dyktuje wszystkie transformacje. Tak, to zaczyna rosnąć gruczołu sutkowego jest w wieku około 10-11 lat, kiedy dziewczyna zaczyna się dziewczynę. Jego najbardziej aktywny okres wzrostu piersi przypada na wiek 13-15 lat, kiedy pojawia się aureola wokół brodawki, brodawki sama wydała znacznie do przodu, a procesy wzrostu może towarzyszyć bolesnych doznań. Oraz w wieku 16-17 lat, dostaje swój kształt piersi dorosłych, mniej więcej wielkości będzie to całe życie kobiety.

liczby

Mamy inną klasyfikację, które wyjaśniają wielkość kobiecych piersi. Tak więc, po okresie Radzieckiego przestrzeń jest zwykle zwane dane rozmiaru – .. 1, 2, 3 itd oficjalną klasyfikacją kończy się w pozycji 6, a następnie przez dłuższy chirurgii plastycznej, ponieważ w przyrodzie są wyjątkowo rzadkie próbki więcej niż 6 wymiaru żeński klatki piersiowej. Jak są pomiary: jest to niezbędne do prawidłowego pomiaru wystający punkt klatki piersiowej i objętość pod piersią. To co będzie określić rozmiar biustu. W krajach europejskich, zwykle nazywane wielkość kobiecych piersi – litery A, B, C, itd …

Litery i liczby

Ale w jaki sposób radzić sobie z oznaczeniem alfanumerycznym? Istnieje również prosta. Jeśli weźmiemy pod uwagę, na przykład, oznaczenie 70A. Oznacza to, że wielkość piersi Kobieta (dość mały), ale 70 – jest to obwód klatki piersiowej. Takie oznaczenie tylko trzeba wybrać odpowiedni biustonosz pani, bo trzeba brać pod uwagę nie tylko puchar, ale także obwód.

Klasyfikacja Wesołych

Po zapoznaniu się z teorią, można, ale oto jak wizualnie zobaczyć jaka jest wielkość piersi w pań? To przede wszystkim pomaga mężczyznom wesoły, ale bardzo praktyczny klasyfikacji, która wskazuje, co następuje. Zatem, piłka posiadacze ping-pong są wielkości mojego najlepszego kula bilardowa, który może być już pokryte dłoni, oznacza pierwszy rozdzielczość. piersi kobiet – rozmiar 2 – jest krokiet piłka, trzeci wymiar – piłka ręczna. Nawiasem mówiąc, kwota ta jest uważana za idealny dla mężczyzn. Siatkówka zużycie biustonosz kobiety rozmiar 4, piłka nożna – 5th Dimension, 6 – koszykówkę. Duży rozmiar męska oczywiście przestraszony, więc klasyfikacja nie jest dalej wymyślić.

sytuacja

Są chwile, kiedy kobieta ma problemy z karmieniem. Na przykład, częste przypadki, gdzie kobiety piersi o różnych rozmiarach, większą od drugiej. Takie mogą być poprawione tylko przez zabiegiem. Proszę odnieść się do mammologist. Kiedy młoda dziewczyna nie jest wykrywalny tkanka żylaste piersi pod skórą, może również wskazywać na problemy. Więc upewnij się, że często czują się w piersi, sprawdzając, czy nie są guzy lub twardnieje.