341 Shares 5239 views

Opis gatunku: Opossum

Po torbaczy mieszkał na planecie. Te zwierzęta z Olimpu wyparła bardziej prymitywny składania jaj. Po tym wszystkim, zanim pomiędzy Australii i Azji był most gruntów, przez które zwierzęta i rośliny są dystrybuowane. Ten most zniknął ze zmianami poziomu morza i ruch kontynentów. Zajęło to kilka milionów lat, był niegdyś kwitnącej skład niemal całkowicie zniknęły, a tylko zapomniany kontynent, Australia, życie torbacz nadal rozwijać.

Te pojedyncze zwierzęta ewoluowały, a wśród nich wyróżniał się stopniowo mięsożerne, roślinożerne i mięsożerne zwierzęta, skakać, biegać i biegać formularza. Można je znaleźć na polach iw lasach, podziemne iw górach, istnieją formy semi-wodnych i planowania. Zamieszkujących kontynent i najbliższą wyspę zajęli prawie wszystkie nisze ekologiczne ich środowiska, a przede wszystkim na siebie, że nie są one jak każdy występ lub rozmiar.

Tasmanian kuzyn jest szczur szczuroskoczek zamieszkujące w Australii i Nowej Gwinei. Należy ona do rodziny ssaków, torbaczy. Łącznie przydzielono czterech rodzajów gryzoni torbaczy.

szczury tussock

Tak więc pierwszy rodzaj torbaczy zwierząt – Duży szczur z niebieskawo-szare włosy i pędzel na końcu ogona. Ten opos zawdzięcza swoją nazwę właśnie z powodu tej szczotki (szczury tussock). Ten rodzaj obejmuje TAFA (drewno szczura) – drapieżnikami, które nie mogą być oswojonych i małą opos, co jest bardzo rzadkie zwierzęta objęte ochroną.

większość opos

TAFA lub duże opos – gryzoni wielkość C mięsożernych drzewny workowatego niełazokształtne. Wyróżnia kawałek jedwabisty czarnej włosów na ogonie. Mężczyźni tego gatunku nie żyją długo, osiągną wiek tylko jeden rok, bo przecież umierają hodowli.

To zwierzę jest czarny. Ogon jest pokryta czarną długich włosów w jej dolnej części.

Siedlisko i rozprzestrzenianie się zwierzęcia

Tafa jest powszechna, jej zakres jest podzielony na terytorium Australii bez Tasmanii. Ze względu na zakłócenia normalnych warunków życia, jak również bliskość do dzikich kotów i wspólnym lisa, uważa się, że zniknął z ich dawnych siedlisk. Ten gatunek jest bardzo wrażliwe i podatne na wyginięcie.

Tafa jest drzewem myśliwy i klubów nocnych. Ona zjada ptaki, małe ssaki, owady i jaszczurki. Można go również jeść nektar z kwiatów.

reprodukcja

To jest w okresie od czerwca do sierpnia. Wszyscy mężczyźni umierają po hodowli, osiągając jeden rok. Głównie z powodu chorób wywołanych przez straty energii zużytej w powiązaniu. Będąc w niewoli, niektórzy mężczyźni żyją do 3 lat, i są po pierwszym roku nie jest w stanie odtworzyć. Kobiety gniazdo w dziuplach wyposażyć.

szczury Grebnehvostye

Grebnehvostaya opos – zwierzę z nogami, które nie mają kciuka. Ten rodzaj torbaczy ssaków, którego torba jest praktycznie nieobecny. Gatunki rodzaju 1, którego nazwa jest podobna do tytułu każdego rodzaju. Zwierzęta te są uważane myszy krewnych grebnehvostym i mają duże powinowactwo z nimi.

Grebnehvostaya opos stwierdzono w środkowej Australii w XIX wieku. Ten rodzaj torbaczy małych gryzoni na przestrzeni lat nie działa dobrze się uczyć. Otrzymane informacje nie pozwalają wyciągnąć dokładnych wniosków na temat ich stanu zachowania i ludności.

Przedstawiciele tego rodzaju są przeważnie życie naziemnej. Mogą się wspinać na drzewa lub niebezpieczeństwo głodu. Jest to zwierzę bardzo hardy, że zmiany temperatury, jest dobrze tolerowany zła pogoda. Życie w półpustynie i pustynie, mogą normalnie brać duże dawki promieniowania ze słońca, oprócz dozowania długo bez wody, coraz to z różnych roślin. Te małe istoty żywią się owadami i małych kręgowców.

paski szczura

Ryjkołaz – to trzeci rodzaj torbaczy. Żyją w górach Nowej Gwinei. Charakteryzuje się czerwonawo-brązowy brzuch i długość pyska. Te wieloryby zorganizować swoje gniazda na drzewach, ponieważ są one ich głównym siedliskiem

Nowej Gwinei szczura

Czwarty wariant tych szczurów jest mała ssaka ciemnym grubości krótkich włosów na brzuchu coraz jaśniejszy. Nazywa Nowa Gwinea opos. środowisko zwierząt – drzew, które rozwijają się na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza. Długość ciała zwierzęcia wynosi 20 cm, taka sama na całej długości jego ogon. Ulubiony traktować je – owady, ale czasami mogą mieć i małe kręgowce.

Ponadto, wśród torbaczy izolowane i oposy. To zwierzę jest również nazywany amerykański opos.

amerykańscy oposy

Ten niewielki rozmiar torbacze – ich długość ciała 50 cm, długości 55 cm ogona Uszy neovolosnennye, średnich lub małych rozmiarach .. Kufa jest skierowany i rozszerzone. W większości przypadków, chwytając ogona i długotrwała, częściowo lub całkowicie, w podłożu często zagęszczane złogów tłuszczu. Amerykański opos ma pięć cyfr, skrócone kończyny; tył nieco dłuższy niż przód. Na tylnej kończyny kciukiem dużych rozmiarów, pozbawiony pazurów i kontrastuje z pozostałymi palcami.

W torbaczy gatunku szczura jest bardzo ładny, ale oni są drapieżnikami, w stanie zaszkodzić zarówno domowych i dorosłych.