301 Shares 8070 views

Młynek do mięsa Redmond RMG-1203: recenzje, ankieta

Redmond jest niezawodnym dostawcą sprzętu elektrycznego. Współpracuje tylko z producentami, których produkty zostały poddane odpowiedniej weryfikacji i posiadają certyfikaty GOST lub TU. Zakres produktów stale się rozszerza. W firmie Redmond tylko wysoko wykwalifikowany personel z wykształceniem profilowym. Są w stanie doradzić konsumentom w każdej kwestii. Chociaż firma specjalizuje się w produkcji wielowarstwowych, ale w swoich asortymentach istnieją inne urządzenia gospodarstwa domowego, na przykład młyn do mielenia mięsa Redmond RMG-1203. Omówimy ten model w tym artykule.


Przed rozpoczęciem szczegółowego badania chciałbym zwrócić uwagę na tych nabywców, którzy nie ufają produktom krajowego producenta, fakt, że firma ta została założona w USA i na rynku od kilku lat (od 2007 roku). Ona zyskała już dobrą reputację. Ze względu na fakt, że oddziały są zlokalizowane praktycznie na wszystkich kontynentach, nie wystąpią problemy z obsługą gwarancyjną. Wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego marki Redmond, zmontowane w Rosji, spełniają normy europejskie i są produkowane zgodnie ze wszystkimi normami.

Wygląd i wyposażenie

Po podjęciu decyzji o zakupie urządzenia do mielenia mięsa Redmond, model RMG-1203, należy rozważyć jego zewnętrzny projekt. W produkcji jest on zapakowany w kartonik z plastikową rączką. Pokazuje to minera i krótko przedstawia główne funkcje. Wymiary opakowania: 36x28x30 cm Wewnątrz pudełka znajduje się młyn do mielenia mięsa Redmond RMG-1203 w folii opakowaniowej, dyszach, kordach.

W zewnętrznej formie tego urządzenia dominują klasyczne linie bez nadmiernych elementów. Ten projekt pozwoli mu organicznie dopasować się do przestrzeni kuchni, wykonanej w dowolnym stylu. Schemat kolorów jest lekki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taca i prowadnice wykonane są ze stali nierdzewnej. Młynek do mięsa Redmond RMG-1203 waży (właściciele twierdzą, że to urządzenie jest dość stabilne) około 6 kg.

Funkcjonalność

Jakie funkcje ma ten model? Przede wszystkim głównym celem jest mielenie produktów. Może to być mięso, warzywa, owoce. Można również zrobić kiełbaski. Przygotowanie 1 kg mielonego mięsa potrwa kilka minut, a wielkość jego rozdrabniania może być regulowana za pomocą różnych krat. Redmond RMG-1203 szlifierka do mięsa jest przydatna do produkcji soków, puree warzyw i owoców.

Warto podkreślić dwie inne funkcje, które są bardzo ważne podczas pracy z urządzeniami elektrycznymi – systemem odwrotnym i zabezpieczeniem przed przeciążeniem.

Cechy urządzenia

Redmond nożyce do mięsa są wyposażone w wzmocnioną przekładnię, co znacznie zwiększa wydajność: w ciągu minuty urządzenie może przetwarzać do 1,5 kg produktów. Komora ślimakowa ma prowadnice spiralne i zmienną wysokość ślimaka. Ten wzór dostosowuje pożądaną ilość dostarczanej żywności i zapewnia optymalne obciążenie nożymi w celu uzyskania dobrego cięcia.

Silnik elektryczny szlifierki do mięsa Redmond RMG-1203 jest niezawodnie zabezpieczony plastikowym bezpiecznikiem przed przeciążeniem. Jego moc znamionowa wynosi 500 W, a maksymalna 3000 W. Ponadto, zestaw zawiera 5 adapterów. Gładką obsługę urządzenia zapewnia cięcie krawędzi o kształcie szablonu. Ta cecha zwiększa długość produktów cięcia, co z kolei zwiększa przetwarzanie.

Kupić młynarkę Redmond RMG-1203 nadal ma swoją funkcjonalność. Oprócz przetwarzania mięsa, można go używać do rozdrabniania innych stałych produktów spożywczych: warzyw, owoców, sera, orzechów. Ponadto można je wyciąć na plasterki i służyć jako tarka.

Maszyna do mielenia mięsa Redmond jest również wyposażona w inne osprzęt: nożyce do warzyw z wymiennymi bębnami, dyszę do rozdrabniacza, sokowirówkę, dyszę do kiełbasy. Jednakże sprzęt może zostać zmieniony przez producenta.

Dodatkowa ochrona

Komora robocza i bęben są wykonane ze stali nierdzewnej. Z tego powodu znacznie wzrasta przedział czasu działania szlifierki do mięsa. Skrzynka zewnętrzna jest plastikowa, łatwa do czyszczenia. Jakość tego materiału spełnia wszystkie standardy, dzięki czemu urządzenie można nazwać bezpiecznym dla środowiska, nie stwarzając zagrożenia dla zdrowia ludzkiego.

Szlifierka elektryczna Redmond RMG-1203 posiada gumowe nóżki. Pozwala to na dobrą przyczepność na powierzchni roboczej, chroniąc przed niezamierzoną poślizgiem podczas pracy silnika. Jest też specjalny przedział do przechowywania przewodu i wszystkich akcesoriów, co czyni go bardzo zwartą i łatwą w użyciu. Wszystko to ma małą masę, więc nie będzie problemów z transportem.

Korzyści

  • Wysoka wydajność – 1,5 kg / min.
  • Dobra moc – 500 Watts, maksimum – 3000 Watts.
  • Wielofunkcyjność – przetwarzanie różnych rodzajów produktów.
  • Lekki waga – 6 kg.
  • Zwięzłość.
  • Szlifierka elektryczna Redmond RMG-1203 (opinie właścicieli potwierdzają te informacje) umożliwia niezależną kontrolę konsystencji mielonego mięsa. Można tego dokonać za pomocą dyszy o wymaganej średnicy 5 lub 7 mm. Można również użyć rusztu z owalnych otworów.
  • Stosunkowo niedroga cena.
  • Tylko materiały wysokiej jakości są wykorzystywane do produkcji.
  • Montaż odbywa się w Rosji, co oznacza, że nie musisz płacić za import.

Wady

Minusy powstały wyłącznie z recenzji szlifierki do mięsa Redmond RMG-1203. Niektórzy zauważają, że wąska jest szyja. Ale ten projekt zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo podczas pracy i zapobiega zanurzeniom więcej produktów niż urządzenie może obsługiwać. Nie ma istotnych wad tego urządzenia.

Recenzje

Po przeanalizowaniu opinii właścicieli szlifierki do mięsa Redmond możemy wyciągnąć pewne wnioski. Pierwszą rzeczą, że prawie 100% użytkowników zauważa, jest jakość. Przez kilka lat urządzenie pracuje bez zarzutu, nawet przy częstym użyciu. Funkcjonalność i funkcjonalność Redmond RMG-1203 również nie są zaniedbywane. Po przejęciu, wiele gospodyni domowej przestało kupować gotowe mięso mielone w sklepach, których jakość i skład można tylko zgadywać. Interwał czasu spędzonego na produktach przetwórczych jest bardzo mały.

Można jednoznacznie powiedzieć, że elektryczny młynek do mięsa tej firmy jest niezbędnym asystentem w kuchni. Możesz kupić w dowolnym sklepie internetowym, koszt różni się w granicach 10 tysięcy rubli.