228 Shares 4506 views

Pralka LG F1096SD3: recenzje, porady

Mycie rzeczy – pracochłonny proces, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwoju ludzkiego uczestnictwa w nim jest zminimalizowane. Producenci z całego świata każdego roku dostarczać na rynek nowych modeli pralek z inteligentną kontrolą. Różnią się wielkością, projektowania, oprogramowania i innych urządzeń.


Głównym kryterium dla klientów w wyborze pralki w większości przypadków jest wielkość urządzenia. Dlatego wcześniej musiał poświęcić funkcjonalności. Ale są teraz w zakresie kompaktowych modeli, które są w stanie wykonać wszystkie zadania. Taka jest LG F1096SD3. Recenzje pralki słyszał zarówno pozytywne jak i negatywne. Niestety, na rynku jest prawie niemożliwe, aby znaleźć naprawdę bezbłędne maszynę. Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony.

Innym nie mniej istotnym kryterium wyboru jest cena. Po tym wszystkim, nie każdy klient chce zapłacić, jak mówią, dla marki. Po spędzeniu analizy rynku, eksperci twierdzą, że produkty firmy LG mają optymalne połączenie jakości, funkcjonalności i kosztów. Nabywca będzie musiał również rezygnować piękny nowoczesny design. Wystarczy tylko spojrzeć na model LG F1096SD3, których przegląd przedstawiono poniżej.

Co zaskoczyło pralkę kupującego?

Jako producent reklamowane swoje potomstwo? Według twórców, urządzenie posiada wiele wymiernych korzyści. Spójrzmy na nich.

Biorąc pod uwagę, że urządzenie jest wyposażone w system bezpośredniego napędu, twórcy byli w stanie udzielić gwarancji na okres 10 lat na silnik. Również uwagę użytkowników został przygotowany do funkcji SmartDiagnosis (diagnostyka mobile) i «6 ruchów Care», który jest wyposażony w automatyczny F1096SD3 pralka. Ta ostatnia możliwość zapewnia właściwe mycie ze względu na różne możliwości obrotu bębna. Warto zauważyć, że producent skupia się na niskim poziomie szumów. Jednakże, zgodnie z użytkowników, to nie jest do końca prawdą. istnieją pułapek. Ale nie iść do przodu i po raz pierwszy dają czytelnikowi okazję do zapoznania się z cech i właściwości modelu F1096SD3.

Konstrukcja i wymiary

Przedni pralka LG F1096SD3 ma wiele zalet. Jednym z nich jest wielkość. Jeśli mówimy o wysokości, to jest średnia – 85 cm, jeżeli jest to konieczne, aby zmniejszyć możliwe jest, aby zdjąć górną pokrywę .. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w wirujące nogi, co umożliwia nie tylko umieścić urządzenie na poziomie, ale również do regulacji wysokości o kilka milimetrów (maksymalnie 1 cm). Wskaźniki szerokość też nie może zaskoczyć klienta, jak wszystkich maszyn z tej czołowej typu dostępnych takie same (60 cm) Pobierz kryterium. Ale głębokość zasługi. To jest tylko 36 cm. To jest to, co sprawia, że jest łatwy do trzymania urządzenia w dowolnym miejscu pomieszczenia.

W roli producenta Kolor podstawowej wybrała klasyczny biały kolor. Wielu użytkowników zapyta: „Co to jest wielka sprawa” był punktem kulminacyjnym drzwi luku. Dla niej, projektanci wybrali szlachetny srebrzysty odcień. Panel sterujący znajduje się na górze. Tutaj znajduje się pole z detergentem. To pyszni logo firmy oraz krótki opis. Położony w środkowej pokrętła, aby wybrać programy prania. Również na przedniej stronie obudowy w dolnej części znajduje się małe drzwi. Za to do węża odpływowego wody awaryjnego. Jest również pompa spustowa i filtr.

Na tylnym panelu znajduje się specjalny załącznik do podłączenia węża doprowadzającego wodę. Na górze widać przewód zasilający. Oczywiście, istnieje również zatoka spustowy. On jest nieusuwalne.

centrala

Czy łatwo jest zarządzać urządzeniem LG F1096SD3? Recenzje płyty, na której znajdują się wszystkie ważne elementy, tylko pozytywne. Można to opisać w dwóch słowach – jest wygodny i zrozumiały.

Po prawej stronie znajduje się wyświetlacz. Wyświetla pozostały czas prania, aktywny proces (np spinning, płukania), ikona blokady drzwi. Cztery główne przyciski można zobaczyć pod ekranem. Jest to około klawisza wyłącznika, start / pauza, zmiana liczby obrotów bębna podczas wirowania i temperatury wody. Nieco wyżej nad nimi jest scoreboard. W celu podkreślenia uwagę na to, twórcy zidentyfikowali go z czernią. Wycofania ich wskaźniki informujące wybranej temperatury (od zimnego do 90 ° C) i szybkość wirowania (min – 400, max – 1000). Znajdują się one bezpośrednio nad odpowiednimi przyciskami. Jest również klawisze i pozwala aktywować dodatkowe opcje – wstępne i pranie intensywne, Super płukanie, tryb „zmarszczek”. W razie potrzeby można wyłączyć drenażu i korkociąg.

W centrum znajduje się uchwyt, w którym umieścić program prania. Po wybraniu jednego z 13 dostępnych światła z przodu napis jest włączone.

bęben

Wykonane z nowoczesnych technologii stosowanych w bębnie LG F1096SD3 otrzymał pochwalnych opinii. Aby zapewnić odpowiednią jakość mycia producent przedstawił trzy żebra plastiku. Z ich pomocą, rzeczy delikatnie ale dokładnie wymieszać w czasie pracy maszyny. Stal nierdzewna – jakości materiał wybrany do zbiornika. Woda przenika przez małe otwory znajdujące się na jego powierzchni.

Średnica włazu – 300 mm. Maksymalna pojemność – 4 kg. Jest to zupełnie wystarczy, aby nie doświadczać dyskomfortu podczas załadunku prania. Guma szerokości. Członkowie zauważyli, że jest stale gromadzi się wodę po praniu. Zapewnia pewne niedogodności, ponieważ musi wytrzeć rękę. Podkładka otwiera drzwi do 180 ° C.

LG F1096SD3: Tryby

W tym modelu, pralka użytkownik jest oferowany programów trzynastu do mycia.

reżim Rodzaj tkaniny Temp. ** prędkość wirowania Max. waga prania czas * Dodatki. Opcje
bawełna

Kolorowe bielizna bawełniana zabrudzona.

40 ° C

1000 obr. 4 kg 157 min.

Super płukanie, zmarszczek, wstępnie intensywne.

bawełna Eco Białych i kolorowych bawełnianych i bawełnianych tkanin. 60 ° C 1000 obr. 4 kg 137 min. Super płukanie, pre, zmarszczek, intensywne.
Codzienne pranie Syntetyczne tkaniny: akrylowy, poliamid, poliester. 40 ° C 800 obrotów na minutę. 2 kg 119 min. Super płukanie intensywne, wstępnie, bez fałd.
mieszane tkaniny Wszelkie bielizny. Wyjątek: tkanina, łatwa w pielęgnacji. 40 ° C 1000 obr. 2 kg 81 min. Super płukanie, pre, zmarszczek, intensywne.
maluch Odzież ubrania dla dzieci (spodenki, koszulki, swetry, itp ..). 60 ° C (95 ° C) 800 obrotów na minutę. 2-3 kg 147 min. Intensywne Super płukania wstępnie bez fałd.
Troska o zdrowie Bieliznę, która jest w bezpośrednim kontakcie ze skórą (a topienia, suwaki, pościeli itd). 40 ° C 1000 obr. 4 kg 163 min. Wstępne, zmarszczek, Super płukanie intensywne.
kołdra Poduszki wypełnione, kołdry, narzuty. Wyjątek: wełniane, jedwabne poszewki i tak dalej. 40 ° C 800 obrotów na minutę. jedna jednostka 101 min. Intensywny, bez fałd.
odzież sportowa Dresy i polar wykonany z materiałów syntetycznych. 40 ° C 800 obrotów na minutę. nie więcej niż 1,5 kg 54 min. Intensywny, bez fałd.
delikatny Tkaniny wymagające opieki skrupulatnego (tiul, bluzy wykonane z satyny, jedwabiu, etc.). 30 ° C 400 obrotów na minutę. 1 kg 47 min. Intensywny, bez fałd.
wełna Wszelkie dzianiny dla pralek automatycznych (informacja na etykiecie). 30 ° C (40 ° C) 400 obrotów na minutę. 1 kg 35 min. Intensywny, bez fałd.
szybki 30 Kolorowej łagodny zanieczyszczenie. 30 ° C 1000 obr. 1 kg 30 min. Intensywny, bez fałd.
intensywny 60 tkaniny mieszane bawełna. Używany do średnio zabrudzonych przedmiotów. 60 ° C 1000 obr. 2 kg 60 min. Intensywny, bez fałd.
Płukanie i wirowanie Wykorzystywane do zewnętrznego płukania prania. 1000 obr. 4 kg 15 min.

* Czas spędzony w praniu, są przybliżone. To może się różnić w zależności od ilości prania, temperatury wody, uaktywnić dodatkowe tryby i innych czynników.

** wahania temperatury w niektórych trybach.

ekstrakcja

pralka LG F1096SD3 stanie rozwinąć się do tysiąca obrotów na minutę. Ten wskaźnik jest maksymalna. W celu umożliwienia użytkownikom bezpiecznie usunąć rzeczy z delikatnej tkaniny producenta pod warunkiem spadek liczby obrotów. Istnieją dwie możliwe wartości – 400 i 800 obr./min. Można również całkowicie wyłączyć tę opcję, jeśli to konieczne.

Na panelu sterującym znajduje się przycisk „Spin”. Dzięki niej łatwo włączyć opcję oddzielnego z programów prania. F1096SD3 wskaźnik modelu maksymalna prędkość odnosi się do klasy V. Po odwirowaniu procesu prania pozostawia (procent wilgoci nie przekraczającej 54%) suchej połowę. Właściciele twierdzą, że nawet grube swetry całkowicie sucha w ciągu jednej godziny.

Bonus od producenta: dodatkowe możliwości

pralka LG F1096SD3, oprócz podstawowych funkcji, jest wyposażony w bardziej zaawansowanych funkcji, które znacznie upraszcza proces osoby prania. Na przykład, obecność timera pozwala systemowi działać automatycznie w dogodnym czasie dla właściciela. Przedział czasu wynosi od 3 do 19 godzin.

Użytkownicy również wysoko ocenione przez tryb czyszczenia bębna. Aby to zrobić, naciśnij jednocześnie klawisz „intensywność” i „zmarszczek”. Podczas czyszczenia pola w detergencie (główna komora) zaleca się, aby wypełnić specjalnego narzędzia, które jest przeznaczone do usuwania płytki nazębnej, kamienia i innych zanieczyszczeń. Pod koniec procesu wymaga kilku godzin, aby utrzymać otwarte drzwi.

Drobne problemy mogą być rozwiązane za pomocą opcji SmartDiagnosis. W celu określenia problemu wystarczy zadzwonić do specjalisty (telefon w instrukcji), i dać słuchać przez telefon do wydawania melodię pralka. Dźwięk kombinacji luz, jeśli przytrzymaj przycisk zasilania.

Urządzenie zabezpieczone przed wyciekaniem przez ścianki osłony, wyposażone w układ równoważący bębna i kontroli pienienia zawiera również urządzenie blokady drzwi luku podczas pracy.

LG F1096SD3: instrukcja (krótko)

Do dowolnego urządzenia gospodarstwa domowego producent warunkiem instrukcjami. Zapewnia ona ważną informację, która pozwala szybko uporać się z zawiłościami systemu, na panelu sterowania. Ważne jest, że wszystkie automatyczne pralki wyposażone są w system autodiagnostyki. Pomaga to urządzenie do określania jednego lub inną awarię. Model usterki F1096SD3 zgłosić kod wyświetlany na ekranie.

Przed pierwszym użyciem, producent zaleca, aby zapoznać się z informacjami na temat instalacji. Instrukcja wyjaśnia, jak podłączyć urządzenie do ustawiania poziomu obudowy, aby uniknąć wibracji i grzechotanie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na sposób podłączenia do sieci wodociągowej i rury spustowej. Polecamy również właściciele z warunków, w jakich urządzenie zostało usuniętych z gwarancją.

pozytywne opinie

Recenzje pralek marki LG w większości przypadków pozytywne – o 80% ze 100%. Pierwszą rzeczą, którą odróżnić użytkowników, – nowoczesny design i kompaktowe wymiary. Ale LG F1096SD3 z tych wymiarów ma pojemność prania absolutnie dość duży – 4 kg. Łatwy w obsłudze panel sterowania jak wszystkich nabywców. Podczas pralki praktycznie nie emituje hałasu, ale nie wszystko jasne w tej sprawie. Na przykład, jeśli pobór wody lub odprowadzanie dźwięk jest bardzo głośny. Na konchaniya mycie sygnał melodyczny informuje LG F1096SD3. Cena urządzenia jest niekwestionowanym atutem. Obecnie ten model można kupić za 20-25 tys. Rubli.

negatywne opinie

Pierwszą znaczącą wadą LG F1096SD3 model – gumowa uszczelka drzwi. W nim po umyciu jest dużo wody. Jeśli nie zastosujesz tego, czym ostatecznie elastyczna taśma tworzy się grzyb. Jak wspomniano powyżej, wiele komentarzy użytkowników do pompy. Przy wtrysku wody nie jest tylko głośny dźwięk jest wytwarzany, ale nawet odbijać wąż. Wielu właścicieli mają zwrócić uwagę na fakt, że po zakończeniu programu przerwa błądzi i trzeba ponownie uruchomić pranie. Kupujący, którzy mają małe dzieci, zauważył brak funkcji „ochrony dzieci”. Negatywne opinie o pralkach LG mają także wpływ i proszek pudełko. To nie jest przeznaczone do stosowania detergentów w płynie, ponieważ nie ma partycji.

Wady to również fakt, że urządzenie nie może być umieszczone blisko ściany. Tylny panel posiada wlot wody i przewody spustowe. Z tego powodu konieczne jest, aby dodać podaną szerokość około 1-2 cm. A biorąc pod uwagę, że drzwi klapa wystaje o 4 cm, instalacja musi opierać się na 41 cm.

wniosek

Tak więc, maszyna LG F1096SD3 zwrotne otrzymane inaczej. Jednak stwierdzą, że to urządzenie jest doskonałym połączeniem funkcjonalności i wartości. Oczywiście, istnieją wady, ale można pogodzić się z nimi jak oni niekrytyczne.