236 Shares 2657 views

„Assassin Creed”: seria książek

Nazwa pojawiła się w 2009 roku, kiedy gracze mieli okazję zapoznać się z unikalnym komputerowym świecie pełnym ozdobą architektoniczną. Podobne doświadczenie w branży gier się nie stało, a teraz nie. Wiele firm są po prostu w stanie powtórzyć.

„Zabójca Faith” – co to jest?

„Assassin Creed”: co to jest? W skrócie: gra z otwartym światem, w scenerii włoskich miast. Tylko w czasie projektu z firmy Ubisoft «», gdzie naprawdę można zmienić bieg historii świata, nawet w świecie wirtualnym.

Cała gra fabuła zbudowana jest wokół młodego człowieka imieniem Ezio, który postanowił się zemścić za śmierć swojego ojca do templariuszy. Jednak chęć zabić jedną osobę przyniósł facet w środku odwiecznej konfrontacji pomiędzy dwiema siłami.

To Ezio zapamiętany przez wszystkich graczy na drugim i kolejnych częściach serii komputerze. Altair również można uznać za znak, który zaczął opowiadać taką ciekawą historię.

Nawiasem mówiąc, w tej chwili gra z serii „Assassin Creed” ma siedem części, z wyjątkiem dodatków i innych dodatków.

seria wydawnicza

Co do książek, tworzenie literackim nazywa się „Assassin Creed” ukazał się w roku dwa tysiące dziesiątego. Autor – Oliver Bowden. Najbardziej zadziwiające jest to, że Internet nie jest tylko błysnął informacje o współpracy pisarza z firmą Ubisoft «», a na większości z serii książek jako kolejny sposób PR większości gier komputerowych.

Jak to jest możliwe? Na rosyjskiej stronie „Vebplanta” jest oficjalnym potwierdzeniem, że wydanie nowej serii książkowej „Assassin Creed” planowane jest w roku dwa tysiące siedemnastego.

Jaka jest publiczność?

Jeśli pamiętacie książki historyczne pochodzą z innej serii, „Stalker”, kategoria czytelników staje się jasne – to fani gier komputerowych. Tarcze licencyjne komputerowe „Assassin Creed” sprzedał się w milionach egzemplarzy, co wyraźnie wskazuje na dużą publiczność, która lubi łączyć gameplay odczytu wyświetlacza.

Razem opublikowano osiem książek, przynajmniej te, które można kupić swobodnie w sieci. Jednak planowane uwolnienie nowych prac, które będą miały wpływ na wydarzenia z czwartej części gry – „Black Flag” i kontynuację woli w roku – „Jedności” Informacja o „Syndicate” czy „wyrzutek” jeszcze.

Na zlecenie czytanie książek istnieją pewne złożoności – książki dla przeważającej części związanej z różnych momentach gry, ale każdy z nich jest odizolowany od innych opowieści.

Spróbujmy sporządzić listę „szorstki Creed Assassin”. Książki ułożone są w kolejności zawieszeniu, co następuje:

  1. "Secret Crusade".
  2. „Odrodzenie”.
  3. "Brotherhood" (obie książki).
  4. "Revelations".
  5. "Renaissance".
  6. „Opuszczony”.
  7. "Black Flag".

autor

Tak na zakończenie kilka słów o autorze serii. Obecna nazwa pisarza – Anton Gill. On jest zawodowym pisarzem z osiemdziesięciu czterech lat, opublikował trzydzieści pięć książek z ostatnich trzydziestu lat.

Anton urodził się w Ilford, jego ojciec – Niemiec z urodzenia, jego matka – Angielką. Przez długi czas mieszkał w Londynie.

Do tej pory Oliver – uznanym pisarzem i historykiem, który specjalizuje się w renesansie. Obecnie mieszka w stolicy Francji.

Bowden jest znany rosyjski czytnika książek, adaptacje roli konsoli do gier „Assassin Creed”.

Oliver Bowden – oficjalny pseudonim, którego autor używa, aby ukryć swoje prawdziwe imię i nazwisko. Jednak jego zawód i lokalizacja są w tej chwili nie jest wielka tajemnica. Może to nie pomogło spisek?

W słowach Oliver, pomysł stworzenia książki – zawsze jest wynikiem jego podań gier. Jeśli kochasz gry i historia jest zaznajomiony z serii „killer Wiary” jest koniecznością.