204 Shares 6908 views

Taniec brzucha dla początkujących pomogą kobiety stają się bardziej uwodzicielski

Taniec brzucha jest doskonałym sposobem ekspresji. Jest to doskonałe narzędzie, aby przyciągnąć do swojej ukochanej. lekcje tańca brzucha dla początkujących pomogą opanować tę sztukę w kilku sesjach.


Istnieje wiele argumentów przemawiających w celu nadania elastyczność ciała, najważniejsze – nie zwlekaj i rozpocząć lekcje teraz.

rozgrzewka

Taniec brzucha dla początkujących jak dla profesjonalistów, zaczyna się od lekkiego razminochki. Konieczne jest, aby rozgrzać mięśnie. Jeśli go ignorować, można uzyskać skręcenia lub zwichnięcia. Ugniata się przez 10 minut. Trzeba być jak miejsce, aby wprowadzić pewne lekkie koliste ruchy dłońmi. Połóż ręce na taśmie, należy wykonać zakręt w prawo i w lewo przez kilka minut. Plandeki iz powrotem pomoże przygotować kręgosłup, mięśnie nóg i prasa do głównej części sesji.

podstawowe ćwiczenia

„Osiem”

Taniec brzucha dla początkujących zawiera jeden z podstawowych ćwiczeń – „osiem”. Najpierw trzeba sobie wyobrazić poziomej ósemki psychicznie i stanąć w jego centrum. Nogi umieszczone ramię szerokość od siebie, prawe udo trochę pochyla się do przodu. Muszą lubią spędzać na prawej połowie wyimaginowanej ośmiu. W tym przypadku pięty od podłogi nie można oderwać. Podczas ćwiczeń, udo maksymalnie cofnięte do tyłu. Teraz te same zabiegi wykonywane są z lewego biodra do lewego boku. Ruch i uczynił iz powrotem. Wykonać je w wolnym tempie, niemal wszystkie ćwiczenia zawarte w tańcu brzucha dla początkujących. Kobieta powinna czerpać przyjemność z ruchu, do radości, gdy okazuje się pięknie.

"Circle"

Wykonując to ćwiczenie, tancerz nie jest już osiem i krąg i siebie – w środkowej części rysunku. Powrót – bardzo prosto. Obecnie zawarte w pracach pośladki. Oni jak to przeprowadzono przy maksymalnej amplitudzie na przemian w obu kierunkach na obwodzie linii grzbietu. Żołądek jednocześnie wciągnąć w siebie.

"Rocking"

lekcje tańca brzucha dla początkujących i obejmują ćwiczenia „kołysanie”. Dziewczynka stoi na palcach, kolana lekko ugięte. Nogi – razem. W toku są biodra. Wznosi się na przemian w lewo, potem prawe udo. Górna część ciała powinna pozostać w bezruchu.

"Dome"

Jako trening, taniec brzucha odbyła się jak najefektywniej dla początkujących i zawiera ćwiczenia „kopuły”. Spełnienie jego czarodziej musi czuć swoje mięśnie, a następnie uzyskać nie tylko poprawne, ale także piękne. Po pierwsze, trzeba znacznie zawyżać brzuch, a potem także z mocą do wyciągnięcia go do siebie. Za pierwszym razem, wykonując 5-6 razy w zwolnionym tempie, stopniowo zwiększając ilość do 15-20 i przesuwając się w szybszym tempie. Oddychanie w tym bezpłatny, ale to nie może stać się częstsze lub opóźnienie.

Od czasu do czasu ruch okaże się bardziej harmonijne i plastiku. Stopniowo być włączone w kompleks i rąk, niech naśladować ruch fal morskich. Po kilku sesjach w ramię będą, a bardziej skomplikowanych ćwiczeń, takich jak „fala”, „brzoskwinia” i innych.

Taniec brzucha dla początkujących pomogą panie stać się bardziej giętki, usunąć dodatkowe cali w trudnych obszarach damska i fascynować mężczyznę, którego kochała tak bardzo, że będzie on zawsze tylko patrzeć na nią!