496 Shares 5147 views

Jak uszyć poszewkę

Każdy dom ma wiele różnych poduszek. Niektóre z nich korzystamy spać. Inne są elementem dekoracyjnym wnętrza, a na trzecim tak wygodnie na podłodze podczas oglądania filmu lub czytanie fascynującą książkę. Ale bez względu na to, co funkcja nie jest wykonywana za każdym pad, potrzebuje okresowej aktualizacji. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak uszyć poszewkę, która będzie chronić je przed zanieczyszczeniem i zmiany wyglądu.

W rzeczywistości, to jest bardzo łatwe i przyjemne. Wystarczy znać kilka subtelności i użyć małego podręcznika. W tym przypadku, w ciągu godziny będzie w rękach prawdziwego arcydzieła. Ale spójrzmy na ten proces krok po kroku.

Jak uszyć poszewkę na poduszkę do spania?

  1. Określenia wielkości naszych poduszek. To może być kwadratowy lub prostokątny. Weźmiemy za podstawę wielkości 50×50 cm i uszyć poszewkę z zapachem.
  2. Produkujemy wzór. to składa się z prostokąta, podzielony na trzy części, z wielkością 120h50. Obie części będzie wynosić 50 cm, jest wystarczająca dla zapachów 20 centymetrów.
  3. Na przygotowanej krojenia tkanek rozłożenia wzór i wyciągnąć naszą kredę, dodając w każdym przekroju 1,5 cm na cykl leczenia. I wyciąć poszewkę.
  4. Zaprasowania krótkie boki prostokąta.
  5. Spread materiału na stole do góry. Wykonane etykiety dla naszych przedmiotów sumują się do środka, zamieniając większość, a potem ten zapach. Kotwiące igieł równocześnie wyrównywania części.
  6. Torując ścieg prosty w odległości 1 cm od krawędzi i gotowe do przetworzenia szew na owerlokowych. Jeśli jesteś w obecności owerlokowych nie można zrobić szew w dole.
  7. Gut-bolesnym gotowy produkt na przedniej stronie i prasowania. Uszyć poszewkę z bawełny nie jest trudne. Nie trzeba używać dużej szmatką segment. Przez szablonie przygotowanym zawczasu mogą być wycinane z każdej części z jednego kawałka materiału i ściegu różnych części względem siebie.

Jak uszyć poduszkę z zamkiem?

Weź rozmiar poduszki 50×50 cm. Będziemy potrzebować segmentu przy 100×50 tkanki lub dwa kwadratowy 50×50. Będzie to zależało od tego, czy masz niezbędne elementy. Ponadto, trzeba zamkniętego odcinka zamka błyskawicznego 45 centymetrów.

Wyciąć dwa kawałki wzoru. Dodaj je na lewą stronę i zmielić na trzech stronach. Z czwartej strony ściegu wystarczającą do 4 cm z każdej strony, pozostawiając główną część ujawnione. Przetwarzać szwy na overlock lub zygzakowatym ściegiem. Gut-bolesnym poszewkę na przedniej stronie. W otwartej części poduszki uszyta jest blokada.

Jak uszyć poszewkę z falbanką i blokady?

Korzystanie z poprzedniego przykładu wykonania. Wolant może być wykonana z tkaniny podstawowej, wykończenia lub ozdobnej koronki. Od obwodzie naszych poszewki 200 centymetrów, musielibyśmy 3 metrów gotowego koronki.

Wyciąć na dwa pola z tkaniny o wymiarach 50×50 cm. koronki gotowy w ringu i uszyć na gwint prisbarivaem. Dodamy jeden szczegół i koronki poszewki na lewą stronę i zmielić w dół, równomiernie rozprowadzenie drobne zmarszczki na całym obwodzie poszewki. Następnie możemy dodać do siebie dwie części poszewki na lewą stronę i zmielić w dół, pozostawiając niezamkniętych odcinek zamka. Gut-bolesnym poszewkę na przedniej stronie i wyprostuj koronki. Szyć blokadę. Nasz produkt jest gotowy.

Jak uszyć poszewkę w technice patchworku?

W tym celu można użyć różnych odpadków, które jest w każdym domu. Można wyjąć z nich pewien wzorzec lub szyć w losowej kolejności. Gotowy patchwork tkanina powinna być nieco większa niż poszewki wzorca. Niekoniecznie dobra tkanina razutyuzhte zanim będzie wyciąć. Uszyć poszewkę w sposób opisany powyżej.

Doskonały przykład wykonania poszewkę z tkaniny podstawowej ozdobione aplikacja, haft lub ozdobnych warkocz. Poduszki są nieodzownym atrybutem każdego wnętrza. Odcinkowe niektóre piękne poszewki na nich, można zmienić wygląd pomieszczenia w zależności od nastroju, z naciskiem na jasne poduszki.