145 Shares 4925 views

skarpety szydełka: obwód, zdjęcia zalecenia

Dzianiny hak skarpety jest znacznie łatwiejsze niż na drutach. Wielu fanów tradycyjnego stylu może spierać się z tym. Jednakże, wykwalifikowani pracownicy, którzy nie życzą sobie, aby przeprowadzić projekt pięć-ramienne stale wypadnięciem dawno temu wymyślił dla siebie i swoich kolegów członkiem nowej metody. Schemat i opis skarpet, szydełka powiązanych – popularnego tematu, to podkreśla wielu pisarzy warsztaty. Poziom tych prac nie można przypisać do kompleksu. Najważniejsze – do wykonania jednolitej gęstości, do gotowych produktów były tej samej wielkości.


Wybór przędzy

Naturalny wybór skarpety ogrzeje przędze, które składają się z włókien naturalnych materiałów o co najmniej 30%. Oczywiście, im więcej wełny lub moher, tym lepiej. Nabyć skarpety 100% akryl nie jest zalecane. Nie jest konieczne, aby sądzić, słowa sprzedających i własne oczy: Sztuczna Fiber ocieplenie nie będzie. A jeśli kojarzą akrylowe kabaretki zapalić, że będzie gorąco w nich. Lepiej jest używać bawełny lub lnu.

Grubość przędzy do szycia z takich produktów, jak ciepłej skarpety haka (Schemat i gęstości wzoru są niezbędne) może mieścić się w zakresie 250-350 m / s do 100 g na dążeniu do uzyskania przędzy, tkaniny drobniejsze lub ażurową należy stosować wraz z miernikiem temperatury powyżej 400 m / s 100 g narzędzia mają być wybrane przędzy.

Zacznij dziewiarskich

Możesz zacząć pracować na części mankietu oraz głów. W każdym przypadku okaże się miłą i ciepłą hak skarpetki. Na schemacie rozruszników przedstawionym poniżej, będzie jasne.

Zgodnie z tym w pierwszym wierszu w produkcie stanowi jej palec. W tym przypadku, początkowe ściegi łańcuszkowe (VI) składa się z VP 14 PZ oraz 3 do podnoszenia. Liczba pętli w początkowej i pozostałe rzędy wytwarzanych produktów może różnić się znacznie od przedstawionego na ilustracji. W takim tempie, wpływ na grubość przędzy używane wzoru. Dokładna ilość pętli może być obliczony przez wykonanie próby kontrolnej wybranej przędzy.

Hak ten schemat i opis skarpetki związane zilustrować sposób uniwersalny rozpoczyna pracę. Pierwszy wiersz dzianie tworzy okrąg o nakida kolumnami po obu stronach oczka sieci pierwotnych.

I drutach dno wyrobu

W celu uzyskania pożądanej wielkości płótna trzeba dodać pętli na brzegach łańcucha. Zwiększenie liczby każdy do dwóch pętli (jeden na każdej stronie), należy skoncentrować się na zakresie stóp człowieka, dla którego skarpetek. Gdy pożądana szerokość jest osiągnięta, zaprzestano dodawania.

Następnie dzianiny gładko. Zastosowanie kolumn, bez sc (SC) stałaby hak naprawdę ciepłe i grube skarpety. Schemat przedstawia rozkład wzór ażurowy, ale może być zastąpiony ciągłym gęstej drutach.

edukacja pięta

Jest to najważniejsza część produktu. Tutaj trzeba być uprzejmy i ciągle uważane pętle i bary. Jest to konieczne, aby uzyskać te same skarpetki.

Zgodnie ze schematem, pięta jest utworzone przez gładkie prostokątną część sieci. Jej szerokość wynosi około jednej trzeciej całej szerokości skarpety. Aby zrobić to, czego potrzebujesz, aby zatrzymać na czas trwania całego build-up tkaniny i dzianiny wierszy tylko pętla zwrotna prostokąt.

Aby uzyskać poprawne i anatomicznie dokładny hak skarpety (schemat doskonale ilustruje proces), konieczne jest, aby zakończyć tworzenie pięty. Aby to zrobić, tylko ułamek z barów dzianiny w środku prostokąta. Na początku i na końcu każdego wiersza odbywa się jednocześnie ich przystąpienie do wolnej krawędzi prostokąta. Liczba kolumn stopniowo wzrasta. Pięta zostanie zakończona, gdy wszystkie pętli prostokąt będzie zaangażowany.

Skarpety hak dla początkujących: Schemat mankietów

Najtrudniejsza faza przeszła, można zachować gładką dzianiny bez dodatków. Pierwsza seria zysku na całym obwodzie palca (ma teraz kształt kątem prostym). Następnie należy uruchomić produkcję mankietami.

Ta strona skarpetka jest bardzo przydatna do umieszczenia ornamenty, wzory lub inne elementy dekoracyjne. hak skarpety (schemat może być inna) najlepiej jest nadal drutach solidną wzór jak na zdjęciu.

Na wierzchu gotowego skarpety powinny wykonać orurowanie. To może być dekoracyjny lub czysto funkcjonalny (zapobiega rozciąganiu krawędzie).

: Szydełkowe skarpety. Ażurowe schemat wzór

Skarpetki, szydełka, stała się przedmiotem wielu kreatywnych eksperymentów tkaczy. Są one wykonane przy użyciu różnych technik, przędzy i dekoracji.

Najbardziej imponujące pończochy można nazwać wysoki, sięgając niemal do kolan związany drobny gwint i filigran wzór. Wyglądają bardzo kobiece i idealne na prezent.

ażurowy produkcję kolan wystąpi ten sam algorytm, który został opisany powyżej. Wzór może być umieszczony tylko na mankiecie i w przedniej części przebiegu internetowej.

Jak mankiet jest bardzo długi w tym modelu jest to konieczne, aby zapewnić prawidłowe rozszerzenie. Optymalny sposób jest dopasowanie tkaniny spoiwo z wzorami.

Należy również wziąć pod uwagę, że górna krawędź kolan konieczności wątku gumką lub łańcuch. W przeciwnym razie będą one stale indeksowania.