177 Shares 6768 views

Wartość Nazwa Nargis w wielu krajach

Nie jest tajemnicą, że duża wartość ma nazwę pochodzącą noworodka. Pomaga ustalić pochodzenie tej historii, jak również przeznaczenie człowieka. W tym artykule weźmiemy pod uwagę znaczenie imienia Nargis.

Możliwości leczenia nazwy

Pojedyncze znaczenie nazwy nadal nie znaleziono, więc uwaga jest zaproszony do opcji, które znajdują się w różnych krajach:

  • Opcja azeyrbaydzhansky nazwie Nargis tłumaczone jako „niewinny, delikatny, dumny”;
  • Tatar pochodzenie nazwy Nargis w tym przypadku oznacza „lekkiego gazu” lub „płomień”;
  • nazwa zwyczajowa jak Nargiza ujghurski oznacza „czerwony kwiat ognia”;
  • Znaczenie nazwą Nargis w Tadżykistanie – „piękne, piękne, świecące”;
  • Nazwa arabsko-perska Nargiza pierwszy wspomniano w 2. tysiącleciu pne. e. i tłumaczone jako „przejazdem ognia”;
  • Nargis Turkic nazwę tłumaczy się jako „kwiat górski, róży”;
  • Nargis jest nowoczesna nazwa Indian.

Wartość Nazwa Nargiza (female)

Na zewnątrz, bardzo cichy, ale jeśli obrażony, to nie zatrzyma. W społeczeństwie, w którym istnieje Nargiza, jest związany z co najmniej jednym z jej tajemniczego wielbiciela i wielbiciela. Bardzo odważny i śmiały niż dziewczynę do siebie i przyciąga coraz większe zainteresowanie. Nargiza od urodzenia jest zdolny do manipulowania ludźmi, a krewni będą pierwszymi, do których ona będzie doskonalić swoje umiejętności. Uparty, wytrwały, jeszcze artystyczny, uwielbia narzekać życia. Ale to sprawia, że wszystko tak szczerze i subtelnie sprawia, że wszyscy wierzą, ich bezradność. Trzeba być ostrożnym, ponieważ nie jest łatwo obrażać bezkarnie. Oprócz naturalnej dumy, Nargiza ma inną pozytywną jakość – poważny zamiłowanie do sportu.

Zdolny, uczenia się na swoich błędach, aby zdobyć wiedzę sumienny i cierpliwy. Przyszłej kariery dla rodziców dziewczynki często decydują się zobaczyć, że bardzo często słucha Nargis. Matka dla niej to nie tylko bliski krewny, ale wierny, zaufany towarzysz i jedynym przyjacielem, który można otworzyć wszystkich swoich sekretów.

Znaczenie imienia dla dziecka Nargis

Pochodzenie nazwy – starożytny perski. Sama w sobie, ma silną energię. I jego właściciel w każdym wieku pozostawi niezatarte wrażenie tyłu. Nargiza da się zapomnieć. Wpadł w pamięci przez długi czas, to wszystko dzięki silnym charakterze i niezapomniany wygląd.

Co to jest, trochę Nargiza? Znaczenie nazwy, charakteru dziewczynek nie pokrywają się z jej wyglądu, jest ona zazwyczaj przedwczesne. Zewnętrznie, to jest bardzo piękne, a otaczający zwracać uwagę na to. Ale jest jedna wada – dziecko jest zbyt uparty. Jednak Nargiza to jakość w późniejszych latach służył.

Chłopiec szkoła Nargis – niekwestionowanym liderem. Go słuchać, on jest podejmowanie inicjatyw. Często z Nargiza opinia liczy i dorosłych: nauczycieli i rodziców. Prowadząc ją w szkole, ale nie z żądzy wiedzy.

astrologia

Powinieneś wiedzieć, że wyżej wymienione objawy mogą nie odzwierciedlać pewne cechy osobiste Nargiza. To jest po prostu wynikiem badanym phonosemantic słowa lub nazwy analizy. Poprawnie powiedzieć, że to nie jest nazwą koloru swojego właściciela, a właściciel – nazwa.

Wartość Nazwa Nargiz ma następującą phonosemantic jakość 25 możliwych jasny.

Nazwa zodiaku: Scorpion.

Podobne Planeta: Mars.

Szczęście kolor: matowy beżowy, granatowy, biały, ochra, połączenie różowo-czerwony i niebiesko-fioletowy.

Drgań: 68 000 drgań / s ..

Promieniowanie: 98%.

Maskotki wymienione minerały działają tak, szafirem i Morion.

Teraz wiesz, co jest nazwą Nargis w różnych krajach.